Etape maine. Am dat o fuga pana la Sinaia si sunt obosit, nu mai stau sa fac clasament, etc acum.
Etape maine. Am dat o fuga pana la Sinaia si sunt obosit, nu mai stau sa fac clasament, etc acum.
Etapa 1
nanu_a2008 v ultrastf 1-0 meci greu da frumos ![]()
Power, hai sã stabilim o datã când sã ne jucãm etapa ! Te las pe tine sã alegi...
Etapa 6
mihai1411 v roby29steaua 2-0
Etapa 6 : mihai1411 2 - 0 roby29steaua Messi = Barcelona
)
si a fost si rezerva ![]()
Mda.. Prima atingere de balon si s'a modificat tabela.
)
Etapa 4
mihai1411 v bezmetiqu_alex 1-2,se pare ca mi-am gasit adversar,nu mai sunt hegemon,pentru moment ![]()
Power, esti neserios ! Imi zici ca jucam la ora 10... si am jucat... ![]()
asa e el de obicei trebuie sa te obisnuiesti cu el,asa fac cei slabi tot amana momentul executiei ![]()
Etapa 6
niculaeflorinel v ronaldo_0201 5-1 dezastru.
((
etapa 6
niculaeflorinel 5-1 ronaldo_0201
etapa 6: fifa_emporio v marianbolohan 0-1, prima victorie
et6 nanu_a2008 v bezmetiqu_alex 0 2
Etapa 4
mihainho_86 v ronaldo_0201 2-1 a inceput ghinionul!!!!
Etapa 4
mihainho_86 v ronaldo_0201 2-1
Etapa 5
danny1ok v mihainho_86 1-1
Etapa 5 : roby29steaua 3 - 0 niculaeflorinel
etapa 5
roby29steaua 3-0 niculaeflorinel
numai cu qw o sa joc si io de acum incolo
Las', noi sa fim sanatosi, ca Steluta va fi sus. ![]()
etapa 5roby29steaua 3-0 niculaeflorinel
numai cu qw o sa joc si io de acum incolo
bun venit in A
fa cunostinta cu robunho, bolohan si inca vreo 3 ![]()
Ma cunostea de sezonul trecut.
)
intr-adevar, chiar ti-am zis pe mess ca ti-au iesit astea si sezonul trecut ![]()
etapa 4: marianbolohan v f1or_cs 2-2
etapa 5: ady_adinho v marianbolohan, amanare in caz ca nu jucam
etapa 6: fifa_emporio v marianbolohan 0-1, prima victorie
confirm
Etapa 6
mihainho_86 v laurentiu_state 4-3..meci nebun ('45 3-0; '85 3-3)