FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1234524»
i0nutz8321.02.2008 20:35

Etape maine. Am dat o fuga pana la Sinaia si sunt obosit, nu mai stau sa fac clasament, etc acum.

Nedelcu Narcis21.02.2008 21:47

Etapa 1

 

 

nanu_a2008 v ultrastf 1-0 meci greu da frumos :D

EMPORiO22.02.2008 11:24

Power, hai sã stabilim o datã când sã ne jucãm etapa ! Te las pe tine sã alegi...

mihai141122.02.2008 16:39

Etapa 6

 

mihai1411 v roby29steaua 2-0

RobYnho22.02.2008 16:41

Etapa 6 : mihai1411 2 - 0 roby29steaua Messi = Barcelona ;))

mihai141122.02.2008 16:50

si a fost si rezerva :P

RobYnho22.02.2008 17:01

Mda.. Prima atingere de balon si s'a modificat tabela. ;))

mihai141122.02.2008 17:42

Etapa 4

 

mihai1411 v bezmetiqu_alex 1-2,se pare ca mi-am gasit adversar,nu mai sunt hegemon,pentru moment :))

EMPORiO22.02.2008 20:51

Power, esti neserios ! Imi zici ca jucam la ora 10... si am jucat... :|

mihai141122.02.2008 21:08

asa e el de obicei trebuie sa te obisnuiesti cu el,asa fac cei slabi tot amana momentul executiei :))

ronaldo_020123.02.2008 09:04

Etapa 6

 

niculaeflorinel v ronaldo_0201 5-1 dezastru.:(((

Allexx10x23.02.2008 09:05

etapa 6

niculaeflorinel 5-1 ronaldo_0201

marianb23.02.2008 12:54

etapa 6: fifa_emporio v marianbolohan 0-1, prima victorie

Jo1n723.02.2008 13:52

et6 nanu_a2008 v bezmetiqu_alex 0 2

ronaldo_020123.02.2008 14:36

Etapa 4

 

 

mihainho_86 v ronaldo_0201 2-1 a inceput ghinionul!!!!

mihainho8623.02.2008 15:01

Etapa 4

mihainho_86 v ronaldo_0201 2-1

Etapa 5

danny1ok v mihainho_86 1-1

RobYnho23.02.2008 17:03

Etapa 5 : roby29steaua 3 - 0 niculaeflorinel

Allexx10x23.02.2008 17:03

etapa 5

roby29steaua 3-0 niculaeflorinel

 

numai cu qw o sa joc si io de acum incolo

RobYnho23.02.2008 17:05

Las', noi sa fim sanatosi, ca Steluta va fi sus. :wub:

Jo1n723.02.2008 17:17
etapa 5

roby29steaua 3-0 niculaeflorinel

 

numai cu qw o sa joc si io de acum incolo

bun venit in A

fa cunostinta cu robunho, bolohan si inca vreo 3 :))

RobYnho23.02.2008 17:19

Ma cunostea de sezonul trecut. ;))

Allexx10x23.02.2008 17:27

intr-adevar, chiar ti-am zis pe mess ca ti-au iesit astea si sezonul trecut :))

marianb23.02.2008 17:57

etapa 4: marianbolohan v f1or_cs 2-2

etapa 5: ady_adinho v marianbolohan, amanare in caz ca nu jucam

EMPORiO23.02.2008 18:48
etapa 6: fifa_emporio v marianbolohan 0-1, prima victorie

confirm

mihainho8623.02.2008 19:08

Etapa 6

mihainho_86 v laurentiu_state 4-3..meci nebun ('45 3-0; '85 3-3)

«1234524»