FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«13456724»
ronaldo_020125.02.2008 19:01

da hai sa jucam macar...ai zis ca la 8-9 esti pe mess si jucam dar ultrastf nicaieri......

EMPORiO25.02.2008 19:13

etapa 5

scuzati-ne intarzierea

 

nanu vs emporio 1-1

alexxx_tzupy25.02.2008 20:18

et 6 power - alexxx_tzupy 1-5

et 4 niculaeflorinel v alexxx_tzupy 2-3

Allexx10x26.02.2008 09:41

din nou kahn imi mananca meciu :blink:

alexxx_tzupy26.02.2008 09:45

20 d suturi la poarta in comparatie cu 10 ale tale..si alea pentru ca dai p sus....adevarat ti-a mancat kahn meciul

mihai141126.02.2008 12:57

hai cu etapele ionute :D

klaus_e8926.02.2008 13:17

vreeem clasameeent :X

ronaldo_020126.02.2008 16:33

Ultrastf mai dai si tu un semn de viata????ieri te-am asteptat pana la 10 nici urma de tine....azi sunt aksa de la 1 nu ai intrat de loc.........

mihai141127.02.2008 12:19

ionute mai jucam si noi o etapa ceva?de 2 zile a trecut termenul :(

pot pune eu etape daca tu nu ai timp:))?

i0nutz8327.02.2008 14:54

Gata, etape noi. Scuze de intarziere, dar sunt ocupat rau cu masina: preschimbare talon, schimbare numere, asigurari, alea alea.

Nedelcu Narcis27.02.2008 15:30

Etapa 8

 

 

nanu_a2008 v roby29steaua 1-1

RobYnho27.02.2008 15:31

Etapa 8 : nanu_a2008 1 - 1 roby29steaua Magnific Boruc ! :)

mihai141127.02.2008 16:35
Gata, etape noi. Scuze de intarziere, dar sunt ocupat rau cu masina: preschimbare talon, schimbare numere, asigurari, alea alea.

 

 

ti-am zis ca te ajut daca vrei :)

ronaldo_020127.02.2008 16:52

Etapa 9

 

 

ronaldo_0201 v nanu_a2008 2-1 meci frumos bft nanu!!

mihai141127.02.2008 17:03

Etapa 9

 

laurentiu_state v mihai1411 0-1,pls fara qw in meciurile cu mine ca asa o sa joc si eu si nu o sa va convina,de acum la primul vostru qw,urmeaza vreo 5-6 ale mele pe Messi ;)

 

 

 

Etapa 8

 

mihai1411 v danny1ok 1-2

DannY_127.02.2008 17:25

Etapa 8:Mihai1411-Danny1ok 1-2

alexxx_tzupy27.02.2008 17:33

et 7 alexxx_tzupy v nanu_a2008 5-1

RobYnho27.02.2008 17:42

Etapa 9 : roby29steaua 1 - 1 bezmetiqu_alex Cristiano Ronaldo marcheaza un gol superb in min 89. din lovitura libera. :)

Jo1n727.02.2008 17:42

a fost 2 2 :))

 

qw pana la moarteeeeee

RobYnho27.02.2008 17:48

Mda..Scuze. :)) 2 - 2 . Dar totusi, nu te'ai obisnuit ?? ;))

mihai141127.02.2008 18:38

Etapa 7

 

ronaldo_0201 v mihai1411 2-2,meritam cele 3 puncte,nus cum am apasat pe shift o data si am iesit cu valdes,si apoi ratari peste ratari :D,m-am gandit sa va dau avans in primele etape sa nu mai castig campionatul asa usor :)),acu pana duminica iar intru in silenzio stampa :))

ronaldo_020127.02.2008 18:38

Etapa 7

 

ronaldo_0201 v mihai1411 2-2 meci frumos.....gol in min 85:X:X

 

 

 

@Mihai

 

si eu am mai ratat de vreo 3 ori singur cu valdez......nu stiu daca e chiar asa de norocoasa =)))))))oricum 2 goluri ca si primite daca nu era CASILLAS :wub:

Jo1n727.02.2008 19:50

et7 bezmetiqu_alex v fifa_emporio 4 0 era prin min 70 cnd a iesit. eu nush cine ii lasa p'astia in campionat.

 

ca sa fiu mai clar, a dat 'quit game' si nu s-a intrerupt.

EMPORiO27.02.2008 19:54

Confirm / Recunosc...

mihai141127.02.2008 19:54

deci castiga bezmetiqu cu 3-0 doar :)))

«13456724»