FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«12345624»
Jo1n723.02.2008 19:47

et5 power - bezmetiq 0 4

EMPORiO23.02.2008 21:01

etapa 3 restanta

 

power vs emporio 2 0

PoWeR24.02.2008 11:46

Etapa 4: power_steaua_6 v nanu_a2008 4-2

EMPORiO24.02.2008 11:49

ady_adinho, nu te-am vaz niciodata online de cand mi-ai dat allow... pls intra si u sa ne jucam etapa...

RobYnho24.02.2008 12:00

Daca ai fi citit cu atentie forumul, ai fi vazut ca adinho are etapele amanate, doarece este plecat din tara.

mihai141124.02.2008 13:35

de alex tzupy stie cineva ceva ca nu l-am vazut pe mess

klaus_e8924.02.2008 15:55

Etapa 4 : klaus_e89 1 - 0 laurentiu_state ... gol in min 90

EMPORiO24.02.2008 17:49
Daca ai fi citit cu atentie forumul, ai fi vazut ca adinho are etapele amanate, doarece este plecat din tara.

ok...

F1oRinho24.02.2008 17:55

Etapa 5

 

f1or_cs v klaus_e89 1-0

 

Meci greu...in toate amicalele m-a batut si acum s-a produs surpriza :)

mihai141124.02.2008 18:14

Etapa 5

 

 

alexxx_tzupy v mihai1411 0-2

 

 

se vede ca a inceput returul :)) massuri dupa massuri cu gol etc :P

ce va mai agitati atata pentru bananierii astia ?

RobYnho24.02.2008 20:56

Etapa 4 : ultrastf 2 - 4 roby29steaua Un meci frumos dupa o dezamagire totala in fata TV'ului. :|

Paradise_Lost24.02.2008 20:59

Etapa 5: laurentiu_state v julica_maniaku 2 - 0

 

Sper sa nu retrogradez :D

klaus_e8924.02.2008 21:19

bafta fior ... meci frumos oricum ... ai avut mai multa sansa

DannY_124.02.2008 21:21

Etapa 6:Ultrastf-Danny1ok 0-3

yo_marius24.02.2008 23:58
se vede ca a inceput returul :)) massuri dupa massuri cu gol etc :P

ce va mai agitati atata pentru bananierii astia ?

 

 

tu ce cauti pe site-ul asta? explica-mi si mie, unuia care "ma agit pentru bananieri"

mihai141125.02.2008 07:37

ce e bun se vinde,ce e prost se cumpara,Dayro ce a jucat mai bine :D

EMPORiO25.02.2008 13:44

emporio vs nanu , dak nu afisam nici un rezultat, amanati in contul lui ... i-am dat odata buzzl ... si a iesit... sper sa jucam

marianb25.02.2008 15:13

etapa 5: ady_adinho v marianbolohan 1-1

klaus_e8925.02.2008 15:35

Etapa 6 : klaus_e89 1 - 0 ady_adinho ... meci urat , gol norocos

ronaldo_020125.02.2008 15:52

Cer amanare in meciul cu ultrastf,voi juca azi pe la 8-9........da oricum e dupa termenu limita.....

F1oRinho25.02.2008 15:58

Etapa 6

 

julica_maniaku v f1or_cs 1-3

 

 

Etapa 3 (Restanta)

 

f1or_cs v ady_adinho 3-0

DannY_125.02.2008 17:20

Etapa 4:Julica_maniaku-Danny1ok 0-1

Allexx10x25.02.2008 18:04

niculaeflorinel v alexxx_tzupy - amanare

nu prea ne-am sincronizat...

Nedelcu Narcis25.02.2008 18:04

Etapa 5 nanu_a2008 v fifa_emporio cer amanare ca nu ne-am sincronizat deloc...el sta cate 5min pe mess si zice ca tot yo nu-s online

ultrastf25.02.2008 18:57

etapa 5

 

ronaldo_0201 v ultrastf .. aman si eu etapa ... ms

«12345624»