FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«14567824»
Jo1n727.02.2008 20:00

ala care l-a lasat p'asta in camp e la fel d redus. auzi, confirma.

de fapt daca a facut Mihai cu robynho testarile, trebuia sa ma astept la astfel d specimene :))

EMPORiO27.02.2008 20:41

auzi ma ? vezi ca eu nu te-am jignit pe tine...

alexxx_tzupy27.02.2008 20:53

da stati ma si jucati pana la final.Sezonul trecut ionut a jucat cu mine in 7 oameni

Jo1n727.02.2008 21:02

et8 bezmetiq - tzuppy 3 2

mihai141128.02.2008 06:47

emporio nu a fost testat de mine,sezonul trecut stiu ca s-a retras cineva si emporio era rezerva fiind bagat de ionut

 

deci sa intelegem ca ionut e redus dupa declaratiile tale ?

i0nutz8328.02.2008 09:58

@bezmetiqu: Mai usor cu jignirile. Eu l-am acceptat pe emporio in campionat pentru ca, la vremea respectiva, intrunea toate conditiile necesare. Din cate stiu, omul nu a avut probleme pana in momentul de fata; a iesit din joc, si-a recunoscut gestul, ai 3-0 deci nu vad care e baiu'..

EMPORiO28.02.2008 10:20

Îmi cer scuze încã odata, îi înțeleg frustrarea, scorul putea fii și mai mare de 4-0...

Nu se va mai repeta!

 

 

Later edit:

etapa 4 restanta

 

adinho vs emporio 1-2

ronaldo_020128.02.2008 14:28

Etapa 8

 

 

power_steaua_6 v ronaldo_0201 1-2 greu de tot gol din penalty in min 90:))

mihainho8628.02.2008 17:49

Etapa 7

f1or_cs v mihainho_86 1-2

marianb28.02.2008 18:17

etapa 7: marianbolohan v klaus_e89 2-0

etapa 9: marianbolohan v mihainho_86 3-2

ronaldo_020128.02.2008 19:39

ultrastf....iti faci si tu timp sa joci etapele ?????imediat trece inca o saptamana de cand am amanat meciul....

ultrastf28.02.2008 20:14

RESTANTA --- --- -- etapa 5. ronaldo_0201 v ultrastf..... 1-4

F1oRinho28.02.2008 20:47

Etapa 8

 

 

ultrastf v f1or_cs 2-2

DannY_128.02.2008 20:59

Etapa 1:Danny1ok-Ady_Adinho 4-0,rezultat prea dur.

ady_4steaua28.02.2008 21:01

am jucat deja vreo 7 etape si se pare ca am revenit la comunism... adik se joaca numai pe degajari...numai pe contra-atac..nu inteleg de ce se face exces de aceste mingi pe varfuri...nu se mai joaca deloc din placere...sigur voi retrograda dar mereu JOGA BONITO!!

Paradise_Lost28.02.2008 21:09

Etapa 7: laurentiu_state v ultrastf 3 - 1

Asa DA

Etapa 2: (restantza) ady_adinho v laurentiu_state 1 - 1

ultrastf28.02.2008 21:11

etapa 7. laurentiu_state v ultrastf.. 3-1

 

etapa 8. ultrastf v f1or_cs.......... 2-2

 

etapa 9. ady_adinho v ultrastf....... 0-1

klaus_e8928.02.2008 21:37

cu bolo am facut cel mai prost meci din ultimele 2 sezoane :( 2 mingi pe varf , 2 goluri :| cea mai sclava faza ...

EMPORiO29.02.2008 10:14

etapa 9

 

tzupy vs emporio 3-0

Allexx10x29.02.2008 10:15

etapa 8

niculaeflorinel 2-1 laurentiu_state

 

etapa 9

f1or_cs 4-0 niculaeflorinel

chiar daca am pierdut meciu' asta mi-a facut mare placere sa-l joc... cel mai fairplay meci pe care l-am jucat in campionatu' asta... nici macar un qw in tot meciu'... nici eu nici f1or, ca sa nu mai zic ca s-a jucat in ritm de Champions League :smile:

bafta mai departe

ronaldo_020129.02.2008 11:04

Restanta etapa 5

 

 

ronaldo_0201 v ultrastf 1-4 meci f bun facut de ultratf bft!

RobYnho29.02.2008 15:37

Etapa 7 : roby29steaua 5 - 0 power_steaua_6

DannY_129.02.2008 17:30

Etapa 9:Danny1ok-Power_Steaua_6 6-2

EMPORiO29.02.2008 19:31

Etapa 8

 

emporio vs klaus 1-0

 

gol in min 90...

klaus_e8929.02.2008 21:08

domin categoric 90 minute si primesc gol in min 90+ ... am spart tastatura :|

«14567824»