tu chiar te plictisesti dak nu postezi vreun comment
.... da chiar ... in jur de 27 ani ai ?
)=)))
tu chiar te plictisesti dak nu postezi vreun comment
.... da chiar ... in jur de 27 ani ai ?
)=)))
ceva mai putin dar esti aproape,dar fifa e viata mea si nu pot trai fara ea
))
nu rade, ca nu e rasu tau ... si e grav ....
daca fifa nu e,nimic nu e =))
Penibili mai sunteti.. Vai de ... voastra !
cine zice ala e ![]()
=)))
ionute nu alegem si noi echipele?
dumnezeule
zise pocaitu' dupa o lunga meditatie
ionute mai lasa pauza 2 saptamani sa innebuneasca omu
am sa-mi smulg parul din cap ioane daca nu dai drumul mai repede ![]()
E pauza. Sezonul viitor incepe dupa Pasti ! Nu va agitati, e timp suficient !
i0nutz, ti-as sufera ceva, sa blochezi thread-ul pana la alegerea echipelor ![]()
poate te-as sfatui.......emporio ce ai scris tu acolo??? ![]()
eu zic sa inceapa dupa 1 Mai... suntem destui care vom pleca in perioada aia
Bafta!
ti-as sufera ceva,
ce zici ma tu aici?
da,dupa 1 mai sunt de acord,ca e concediu,o sa fim numai mahmuri,poate dam si o fuga pana la mare,eu ma refeream sa alegem echipele ca si asa stam degeaba in liga1 (pe a mea o stiti),nu sa dam drumul la meciuri,dar unii vorbesc in plus,si uita cum se rugau de moderatori sa fie primiti in campionat
am vrut sa zic sugera ...
am gresit o litera
srry
are dreptate .. macar sa alegem echipele pana in paste .. ca sa nu fie balamuc atunci .. dupa ce ciocnim OO-le