n-are rost sa ne mai contrazicem... felicitari esti campion... bafta mai departe ! ![]()
n-are rost sa ne mai contrazicem... felicitari esti campion... bafta mai departe ! ![]()
Etapa 33 ady_adinho- laurentiu_state 4-0
Etpaa 34 ady_adinho - dannyok 0-0..si dupa meciurile astea ma duc la matineu..poate pana ma intorc mai renunta lumea la cu+w
Etapa 33
klaus v ronaldo_0201 1-1
Etapa 34
ronaldo_0201 v marianbolohan 3-1
Etapa 33 : ronaldo_0201 1 - 1 klaus_e89
Etapa 34 : klaus_e89 2 - 0 roby29steaua ... de cand asteptam clipa asta :X de departe cel mai frumos meci al sezonului , curat fara niciun cu+w ! respect prietene :*
f1or daca poti sa intrii azi in intervalul 19:30 - 20:30 sa ne jucam etapa, oricum o s-o jucam
)
Ok,ne gasim :wink: Nu stiu cum se face dar mereu cand esti tu nu sunt eu si invers :laugh:
am avut niste probleme si a trebuit sa plec urgent din Bucuresti.. nu am avut cum sa anunt amanarea etapelor 31 si 32 .. stiu ce zice regulamentul dar .. intotdeauna mi-am jucat etapele la timp .. sper sa capat putina intelegere fiind prima abatere. ATAT
@ultrastf: Ok, joaca-le !
ms pentru intelegere. !
etapa 34.
ultrastf v nanu_a2008...... 0-0
Etapa 23
nanu_a2008 v niculaeflorinel 3-0
etapa 34.
ultrastf v nanu_a2008...... 0-0
etapa 33
fifa_emporio vs f1or_cs 2-1 termin campionatul cum am inceput, adica cu o victorie ![]()
din min. 15 am jucat in 10 oameni ! ![]()
Am decis sa anulez penalizarea lui fifa_emporio; omul nu a mai avut probleme, deci putem considera ca atunci a fost doar o intamplare nefericita.
Iti multumesc mult de tot ! A fost o decizie necontrolata.. desi am dat Quit Game...
trebuia sa continui meciu... mersi mult de tot ! esti mare om
)
a si un PS pentru toti fanii mei care ma vor la matineu: sâc, nu-s nici la matineu, si prin urmare nici in b ![]()
Ms de complimente;) sunt mare, da, am 100 kg ![]()
Etapa 34: f1or_cs v laurentiu_state 1-2 Chiar ca raman in A
![]()
nu ma refeream la asta ![]()
ma rog, sunt sigur ca te-ai prins...
)
nu dau de ultrastf (baiatu asta crede ca lumea se invarte in jurul lui) cand e el acasa toti putem sa jucam cu el. nici de mihainho.
nanu era aseara dar nu mi-a raspuns.
Nu vreau sa intru deloc in polemici.. mai ales cu tine DAR frate scuza-ma .. tu intrii online doar cand vrei sa joci etapa .. doua minute .. dai un buzz , vezi ca nu sunt si gata iesi.. Pai poate in timpul ala joc un amical ceva sau sunt pe WC n-ai tu cum sa ma prinzi daca stai cate 2 minute pe mess . Si nu cred ca lumea se invarte in jurul meu .. dar oricum daca eram moderator aici de mult zburai ca pe multi ai enervat si niciodata nu poti vorbi civilizat.
N-am putut juca etapele pana acum deoarece weekendu asta am fost plecat in Bucuresti,unde am asistat si la o victorie frumoasa a echipei de suflet.Va astept azi sa jucam meciurile
cred ca toata lumea asteapta un clasament
) ma rog inca nu s-a dus termenul
)
ultimul pe sezonu asta
pe mine nu ma intereseaza clasamentul,ca-l stiu,deja devine monoton,o rutina,sa vad la fel clasamentul la fiecare sfarsit de sezon
pe mine ma intereseaza sa inceapa mai repede noul sezon,sa joc fifa,sper ca cei noi promovati sa dea dovada de fair play si sa joace frumos
ce modest esti Mihai!! oricum felicitari pentru castigarea campiontului.......da o sa iti gasesti s tu 'nasul'o data si o data......
) ![]()
![]()
am zis dupa ce castig 6-7 sezone,ca sa-l detronez pe danutz12345,am sa las si pe altul ![]()
astept jucatori buni sa ma incurce si jos palaria,in schimb ma oftic cand aia de joaca nba mai mult,vin si incearca sa joace si fifa,si mai mult antijoc fac
et34 mihainho_86 v bezmetiqu_alex 1 2
hai ultras hai nanu pana la 8 ca o luati cu 3 0.
ps: sunt pana diseara pe mess asa ca dati buzz. asa ca daca nu sunteti online voi sunteti d vina.
ps2:
BUZZ!!!
joint: etapa?
Nedelcu Narcis: frate trece pentru tn dak vrei ca acu chiar nu pot
asa ca amanarea bezmetiq - nanu 3 0 banuiesc.
mai am cu ultras care nu intra vad si e 7 45...inca un 3 0 (
booooring..