FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«12021222324»
EMPORiO06.04.2008 19:07

n-are rost sa ne mai contrazicem... felicitari esti campion... bafta mai departe ! :)

ady_4steaua06.04.2008 20:16

Etapa 33 ady_adinho- laurentiu_state 4-0

Etpaa 34 ady_adinho - dannyok 0-0..si dupa meciurile astea ma duc la matineu..poate pana ma intorc mai renunta lumea la cu+w

ronaldo_020106.04.2008 21:19

Etapa 33

 

klaus v ronaldo_0201 1-1

 

 

Etapa 34

 

ronaldo_0201 v marianbolohan 3-1

klaus_e8906.04.2008 21:20

Etapa 33 : ronaldo_0201 1 - 1 klaus_e89

Etapa 34 : klaus_e89 2 - 0 roby29steaua ... de cand asteptam clipa asta :X de departe cel mai frumos meci al sezonului , curat fara niciun cu+w ! respect prietene :*

EMPORiO07.04.2008 11:30

f1or daca poti sa intrii azi in intervalul 19:30 - 20:30 sa ne jucam etapa, oricum o s-o jucam ;))

F1oRinho07.04.2008 13:42

Ok,ne gasim :wink: Nu stiu cum se face dar mereu cand esti tu nu sunt eu si invers :laugh:

ultrastf07.04.2008 13:49

am avut niste probleme si a trebuit sa plec urgent din Bucuresti.. nu am avut cum sa anunt amanarea etapelor 31 si 32 .. stiu ce zice regulamentul dar .. intotdeauna mi-am jucat etapele la timp .. sper sa capat putina intelegere fiind prima abatere. ATAT

i0nutz8307.04.2008 13:52

@ultrastf: Ok, joaca-le !

ultrastf07.04.2008 15:12

ms pentru intelegere. !

 

etapa 34.

 

ultrastf v nanu_a2008...... 0-0

Nedelcu Narcis07.04.2008 15:14

Etapa 23

 

nanu_a2008 v niculaeflorinel 3-0

 

etapa 34.

 

ultrastf v nanu_a2008...... 0-0

EMPORiO07.04.2008 17:32

etapa 33

 

fifa_emporio vs f1or_cs 2-1 termin campionatul cum am inceput, adica cu o victorie :)

 

din min. 15 am jucat in 10 oameni ! :)

i0nutz8307.04.2008 17:53

Am decis sa anulez penalizarea lui fifa_emporio; omul nu a mai avut probleme, deci putem considera ca atunci a fost doar o intamplare nefericita.

EMPORiO07.04.2008 18:29

Iti multumesc mult de tot ! A fost o decizie necontrolata.. desi am dat Quit Game... :) trebuia sa continui meciu... mersi mult de tot ! esti mare om ;))

 

 

a si un PS pentru toti fanii mei care ma vor la matineu: sâc, nu-s nici la matineu, si prin urmare nici in b ;)

i0nutz8307.04.2008 19:56

Ms de complimente;) sunt mare, da, am 100 kg ;)

Paradise_Lost07.04.2008 20:00

Etapa 34: f1or_cs v laurentiu_state 1-2 Chiar ca raman in A

:D

EMPORiO07.04.2008 20:04

:)) nu ma refeream la asta :))

 

 

ma rog, sunt sigur ca te-ai prins... ;))

Jo1n708.04.2008 07:26

nu dau de ultrastf (baiatu asta crede ca lumea se invarte in jurul lui) cand e el acasa toti putem sa jucam cu el. nici de mihainho.

nanu era aseara dar nu mi-a raspuns.

ultrastf08.04.2008 12:02

Nu vreau sa intru deloc in polemici.. mai ales cu tine DAR frate scuza-ma .. tu intrii online doar cand vrei sa joci etapa .. doua minute .. dai un buzz , vezi ca nu sunt si gata iesi.. Pai poate in timpul ala joc un amical ceva sau sunt pe WC n-ai tu cum sa ma prinzi daca stai cate 2 minute pe mess . Si nu cred ca lumea se invarte in jurul meu .. dar oricum daca eram moderator aici de mult zburai ca pe multi ai enervat si niciodata nu poti vorbi civilizat.

mihainho8608.04.2008 12:14

N-am putut juca etapele pana acum deoarece weekendu asta am fost plecat in Bucuresti,unde am asistat si la o victorie frumoasa a echipei de suflet.Va astept azi sa jucam meciurile

EMPORiO08.04.2008 12:22

cred ca toata lumea asteapta un clasament ;)) ma rog inca nu s-a dus termenul ;))

ronaldo_020108.04.2008 12:49

ultimul pe sezonu asta

mihai141108.04.2008 12:53

pe mine nu ma intereseaza clasamentul,ca-l stiu,deja devine monoton,o rutina,sa vad la fel clasamentul la fiecare sfarsit de sezon

pe mine ma intereseaza sa inceapa mai repede noul sezon,sa joc fifa,sper ca cei noi promovati sa dea dovada de fair play si sa joace frumos

ronaldo_020108.04.2008 13:03

ce modest esti Mihai!! oricum felicitari pentru castigarea campiontului.......da o sa iti gasesti s tu 'nasul'o data si o data......:))) :hooray:

mihai141108.04.2008 13:19

:D

am zis dupa ce castig 6-7 sezone,ca sa-l detronez pe danutz12345,am sa las si pe altul :P

astept jucatori buni sa ma incurce si jos palaria,in schimb ma oftic cand aia de joaca nba mai mult,vin si incearca sa joace si fifa,si mai mult antijoc fac

Jo1n708.04.2008 13:29

et34 mihainho_86 v bezmetiqu_alex 1 2

 

hai ultras hai nanu pana la 8 ca o luati cu 3 0.

 

ps: sunt pana diseara pe mess asa ca dati buzz. asa ca daca nu sunteti online voi sunteti d vina.

 

ps2:

BUZZ!!!

joint: etapa?

Nedelcu Narcis: frate trece pentru tn dak vrei ca acu chiar nu pot

 

asa ca amanarea bezmetiq - nanu 3 0 banuiesc.

mai am cu ultras care nu intra vad si e 7 45...inca un 3 0 (:| booooring..

«12021222324»