etapa 31......roby29steaua v ultrastf.... 1-1
etapa 33......bezmetiqu_alex v ultrastf.. 3-2
etapa 32.ultrastf v alexxx_tzupy........... 2-3
etapa 31......roby29steaua v ultrastf.... 1-1
etapa 33......bezmetiqu_alex v ultrastf.. 3-2
etapa 32.ultrastf v alexxx_tzupy........... 2-3
Etapa 31 : roby29steaua 1 - 1 ultrastf Un meci fara miza, cel putin pentru mine. ![]()
Un adversar cu mult fair'play.
et 33 alexxx_tzupy v mihainho_86 5-1
et32 ultrastf v alexxx_tzupy 2-3
et 34 bezmetiq - ultrastf 3 2
un clasament ceva ?
)
CAMPION - mihai1411
imi place ce vad,aproape 100 de goluri marcate :X minunat
inca 2 si il ajung pe danutz si devin cel mai bun din istoria siteului ![]()
Ti-ai facut alt id in cinstea titlului ? ![]()
desi am promovat ultimul, din cei care au promovat sezonul acest, sunt primu..
nu ionute dar ma bate gandul sa-mi fac mihai_fifa_king_fcsteaua.ro ![]()
pfff....cata modestie Mihai .... nici tu nu cred ca te mai suporti ....![]()
cei mai buni au dreptul sa nu fie modesti ![]()
pai atunci nu mai fi asa modest....stai linistit ca sez asta nu stiu dak o sa mai iesi pe 1
ar fi bine sa-mi gasesc adversar pe calibrul meu care sa ma bata
,adversar bun,inseamna cum am mai zis sa joace fifa,nu sa stea in aparare si sa dea qw,ca toti......![]()
o sa il gasesti, stai linistit...si cand o sa vezi ca nu poti sa ii faci fatza....vei incepe tu sa arunci qw`uri ...
) pentru a nu pierde ![]()
@ Mihai : tu folosesti through pass/ball la fel de excesiv . Ce mi-e e printre fundasi, ce mi-e peste ei . Va doresc numai bine si succes in sezoanele urmatoare !
ar fi bine sa-mi gasesc adversar pe calibrul meu care sa ma bata,adversar bun,inseamna cum am mai zis sa joace fifa,nu sa stea in aparare si sa dea qw,ca toti......
![]()
daca s-ar juca cu acceasi echipa, peste 70% din camp asta ar castiga meciurile cu tine.
eu pot sa pun pariu ca daca joci cu echipa de 4 stele retrogradezi. doar ti-a dat god vreo 7 sau 8 ![]()
daca si cu parca ,deja m-a luat somnul cand am citit ![]()
daca Steaua nu l-ar avea pe pepe,poate nu castiga 3 meciuri,daca nus ce,astea deja sunt de copii bezmetiqu,pana atunci cred ca oricine avea echipa de 4 stele si 11 puncte avans lua campionatul
,unii cu echipe de 4,5 stele l-au pierdut insa
))
n-o mai da ma in balarii cu Steaua etc..
vb concret : ai jucat cu echipa de 4 stele ( sau oricare in afara de barca/Chelsea/man u) si ai luat 8 ![]()
P.R.A.F.
imi place semnatura ta pusa la sfarsit ,te caracterizeaza,si eu vb concret :11 puncte avans-titlu pierdut =)),mai si vorbeai cu limbaj de salahor dupa ce pierdeai,frustrarea e mare
)
asta e daca voi ziceti ca nu stiu decat cu barca sa joc,ghinionul vostru,tot cu barca o sa joc
) sa vina titlul 4 sa vina titlul 4
ale ale ale ale ale ale ooo
))
cum sa te agiti in halul asta pentru ca ai castigat un campionat de fifa? ![]()
asta denota ca fifa e viata lui ...
da fifa e viata mea as juca toata ziua daca as putea =)))
si cum bine a zis varul lui karl lewis imi place fifa ,nu atletismul
)
te compatimesc ,mai ales la varsta ta ![]()
fifa fifa fifa
)