FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«121222324»
ultrastf08.04.2008 17:24

etapa 31......roby29steaua v ultrastf.... 1-1

 

etapa 33......bezmetiqu_alex v ultrastf.. 3-2

 

etapa 32.ultrastf v alexxx_tzupy........... 2-3

RobYnho08.04.2008 17:53

Etapa 31 : roby29steaua 1 - 1 ultrastf Un meci fara miza, cel putin pentru mine. :)

Un adversar cu mult fair'play.

alexxx_tzupy08.04.2008 18:05

et 33 alexxx_tzupy v mihainho_86 5-1

et32 ultrastf v alexxx_tzupy 2-3

Jo1n708.04.2008 18:15

et 34 bezmetiq - ultrastf 3 2

EMPORiO08.04.2008 20:10

un clasament ceva ? ;))

i0nutz8309.04.2008 08:24

Clasament final:

 

CAMPION - mihai1411

 

AU RETROGRADAT: power, florinel, maniaku (toti exclusi), adinho

LA BARAJ: nanu_a2008, marianbolohan

untitled.png

mihai141109.04.2008 08:30
CAMPION - mihai1411

 

imi place ce vad,aproape 100 de goluri marcate :X minunat

inca 2 si il ajung pe danutz si devin cel mai bun din istoria siteului :D

i0nutz8309.04.2008 08:32

Ti-ai facut alt id in cinstea titlului ? ;)

EMPORiO09.04.2008 09:59

desi am promovat ultimul, din cei care au promovat sezonul acest, sunt primu..

mihai141109.04.2008 10:03

nu ionute dar ma bate gandul sa-mi fac mihai_fifa_king_fcsteaua.ro :))

branica09.04.2008 10:17

pfff....cata modestie Mihai .... nici tu nu cred ca te mai suporti ....;)

mihai141109.04.2008 10:18

cei mai buni au dreptul sa nu fie modesti :D

branica09.04.2008 10:20

pai atunci nu mai fi asa modest....stai linistit ca sez asta nu stiu dak o sa mai iesi pe 1

mihai141109.04.2008 11:22

ar fi bine sa-mi gasesc adversar pe calibrul meu care sa ma bata :D,adversar bun,inseamna cum am mai zis sa joace fifa,nu sa stea in aparare si sa dea qw,ca toti......:D

branica09.04.2008 11:49

o sa il gasesti, stai linistit...si cand o sa vezi ca nu poti sa ii faci fatza....vei incepe tu sa arunci qw`uri ... ;)) pentru a nu pierde ;)

blindica09.04.2008 12:01

@ Mihai : tu folosesti through pass/ball la fel de excesiv . Ce mi-e e printre fundasi, ce mi-e peste ei . Va doresc numai bine si succes in sezoanele urmatoare !

Jo1n709.04.2008 12:31
ar fi bine sa-mi gasesc adversar pe calibrul meu care sa ma bata :D,adversar bun,inseamna cum am mai zis sa joace fifa,nu sa stea in aparare si sa dea qw,ca toti......:D

 

daca s-ar juca cu acceasi echipa, peste 70% din camp asta ar castiga meciurile cu tine.

eu pot sa pun pariu ca daca joci cu echipa de 4 stele retrogradezi. doar ti-a dat god vreo 7 sau 8 :))

mihai141109.04.2008 14:43

daca si cu parca ,deja m-a luat somnul cand am citit :))

daca Steaua nu l-ar avea pe pepe,poate nu castiga 3 meciuri,daca nus ce,astea deja sunt de copii bezmetiqu,pana atunci cred ca oricine avea echipa de 4 stele si 11 puncte avans lua campionatul ;),unii cu echipe de 4,5 stele l-au pierdut insa :))))

Jo1n709.04.2008 15:16

n-o mai da ma in balarii cu Steaua etc..

vb concret : ai jucat cu echipa de 4 stele ( sau oricare in afara de barca/Chelsea/man u) si ai luat 8 :))

P.R.A.F.

mihai141109.04.2008 15:22

imi place semnatura ta pusa la sfarsit ,te caracterizeaza,si eu vb concret :11 puncte avans-titlu pierdut =)),mai si vorbeai cu limbaj de salahor dupa ce pierdeai,frustrarea e mare ;))

asta e daca voi ziceti ca nu stiu decat cu barca sa joc,ghinionul vostru,tot cu barca o sa joc ;)) sa vina titlul 4 sa vina titlul 4 :)) ale ale ale ale ale ale ooo :))))

alexxx_tzupy09.04.2008 17:43

cum sa te agiti in halul asta pentru ca ai castigat un campionat de fifa? :))

EMPORiO09.04.2008 17:49

asta denota ca fifa e viata lui ...

mihai141109.04.2008 18:34

da fifa e viata mea as juca toata ziua daca as putea =)))

si cum bine a zis varul lui karl lewis imi place fifa ,nu atletismul ;))

alexxx_tzupy09.04.2008 19:03

te compatimesc ,mai ales la varsta ta ;)

mihai141110.04.2008 06:29

fifa fifa fifa :)))

«121222324»