etapa 7
danny1ok 0-1 niculaeflorinel
etapa 7
danny1ok 0-1 niculaeflorinel
praf...nu eu
)
=))))) marile echipe castiga si cand nu joaca bine ![]()
etapa 8: julica_maniaku v marianbolohan cer amanare
Etapa 9 : klaus_e89 v julica_maniaku ... amanare in contul lui julica ![]()
ceva etape
?
Ar merge si un clasament. ![]()
Etape,clasament?????
obsedeilor ![]()
Etapa 12
roby29steaua v ronaldo_0201 3-2
Etapa 12 : roby29steaua 3 - 2 ronaldo_0201 Ce duel.. Kaka - Robinho
Pe langa duelul celor doi...
) iara 3-2 noi numa in 3-2 o tinem.....cand pentru tine cand pentru mine:))
BFT in continuare roby!!
@@Etapa 11
ronaldo_0201 v alexxx_tzupy 1-0 gol robinho in minutul 90:X
@@Etapa 10
bezmetiqu_alex v ronaldo_0201 2-0 2 faze 2 goluri in rest nimic nu a aratat !!!!
bezmetiqu_alex v ronaldo_0201 2-0 2 faze 2 goluri in rest nimic nu a aratat !!!!
iti dai seama daca 2 0 si nu am aratat nimic, da' sa mai si joc
) :> sunt intr-o criza d forma, toca e de vina ![]()
Etapa 10 : alexxx_tzupy 1 - 4 roby29steaua
trece ma 0-4..ala am vrut sa ti arat asa cum se joaca normal...nu cum joci tu....aerienilor
Stai linistit, ca nu ma face un gol. ![]()
e nu :-j atunci de ce dai absolut la orice faza p sus?
et11 danny1ok v bezmetiqu_alex 0 2
@ tzuppy : Nu vreau sa intru in polemica; doar atata iti zic ca acea faza poate fi de-jucata.
( cu + W )
Etapa 10
mihai1411 v f1or_cs 4-2
Etapa 10
mihai1411 v f1or_cs 4-2
Etapa 12
nanu_a2008 v f1or_cs 0-2
da stiu cum, joc aparare si iese un kkt d meci care se termina 0 0.eu nu pentru asta joc fifa ![]()
Etapa 11
roby29steaua - emporio 1-0
victorie nemeritata, un egal era echitabil.
Etapa 11 : roby29steaua 1 - 0 fifa_emporio Ambrosini, sacrificat pentru aceste 3 puncte. ![]()