FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«15678924»
Allexx10x01.03.2008 10:06

etapa 7

danny1ok 0-1 niculaeflorinel

DannY_101.03.2008 10:18

praf...nu eu ;))

Allexx10x01.03.2008 10:52

=))))) marile echipe castiga si cand nu joaca bine ;)

marianb02.03.2008 13:17

etapa 8: julica_maniaku v marianbolohan cer amanare

klaus_e8902.03.2008 13:55

Etapa 9 : klaus_e89 v julica_maniaku ... amanare in contul lui julica :)

mihai141103.03.2008 14:21

ceva etape :D?

RobYnho03.03.2008 14:25

Ar merge si un clasament. :)

ronaldo_020103.03.2008 17:17

Etape,clasament?????

PoWeR03.03.2008 18:49

obsedeilor :)

i0nutz8303.03.2008 18:57

clasament, etape ..

 

Jucati-va restantele !

untitled.png

ronaldo_020103.03.2008 19:41

Etapa 12

 

 

roby29steaua v ronaldo_0201 3-2

RobYnho03.03.2008 19:42

Etapa 12 : roby29steaua 3 - 2 ronaldo_0201 Ce duel.. Kaka - Robinho

ronaldo_020104.03.2008 11:21

Pe langa duelul celor doi...:))) iara 3-2 noi numa in 3-2 o tinem.....cand pentru tine cand pentru mine:))

 

BFT in continuare roby!!

 

 

 

@@Etapa 11

 

ronaldo_0201 v alexxx_tzupy 1-0 gol robinho in minutul 90:X

 

@@Etapa 10

 

bezmetiqu_alex v ronaldo_0201 2-0 2 faze 2 goluri in rest nimic nu a aratat !!!!

Jo1n704.03.2008 12:33
bezmetiqu_alex v ronaldo_0201 2-0 2 faze 2 goluri in rest nimic nu a aratat !!!!

 

iti dai seama daca 2 0 si nu am aratat nimic, da' sa mai si joc :))) :> sunt intr-o criza d forma, toca e de vina :))

RobYnho04.03.2008 13:01

Etapa 10 : alexxx_tzupy 1 - 4 roby29steaua

alexxx_tzupy04.03.2008 13:06

trece ma 0-4..ala am vrut sa ti arat asa cum se joaca normal...nu cum joci tu....aerienilor

RobYnho04.03.2008 13:18

Stai linistit, ca nu ma face un gol. ;)

alexxx_tzupy04.03.2008 14:06

e nu :-j atunci de ce dai absolut la orice faza p sus?

Jo1n704.03.2008 14:51

et11 danny1ok v bezmetiqu_alex 0 2

RobYnho04.03.2008 15:17

@ tzuppy : Nu vreau sa intru in polemica; doar atata iti zic ca acea faza poate fi de-jucata. :) ( cu + W )

mihai141104.03.2008 15:50

Etapa 10

 

mihai1411 v f1or_cs 4-2

F1oRinho04.03.2008 17:04

Etapa 10

 

mihai1411 v f1or_cs 4-2

 

Etapa 12

 

nanu_a2008 v f1or_cs 0-2

alexxx_tzupy04.03.2008 17:09

da stiu cum, joc aparare si iese un kkt d meci care se termina 0 0.eu nu pentru asta joc fifa ;)

EMPORiO04.03.2008 18:03

Etapa 11

 

roby29steaua - emporio 1-0

 

victorie nemeritata, un egal era echitabil.

RobYnho04.03.2008 18:06

Etapa 11 : roby29steaua 1 - 0 fifa_emporio Ambrosini, sacrificat pentru aceste 3 puncte. :)

«15678924»