FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«123424»
EMPORiO19.02.2008 17:31

Etapa 2

 

fifa_emporio v f1or_cs 0-2

Allexx10x19.02.2008 18:30

etapa 1

power_steaua_6 1-2 niculaeflorinel

era si timpu' sa castig si io un meci :laugh:

mihai141119.02.2008 18:50

Etapa 2

 

mihai1411 v power_steaua_6 7-2,si-a facut norma de 7 iar power :))

ronaldo_020119.02.2008 19:16

Lol Mihai:))))))))))

PoWeR19.02.2008 20:41
Etapa 2

 

mihai1411 v power_steaua_6 7-2,si-a facut norma de 7 iar power :))

 

 

ca de obicei, cel mai prost mananca rahat :)

GOD19.02.2008 20:49

Apropo mihai1411 chiar asa man ai ajuns sa iti mai faci un id ca sa joci pe .net

 

Post subject: Re: Rezultate,Amanari,Anulari,Plangeri,Decizii

Poster: danutz [ Profile | View user notes ]

IP for this post: 89.43.***.*** (Look up IP)

Posted: Tue Feb 19, 2008 8:28 pm

 

 

6.9 Postarea pe forum a datelor private a altor utilizatori din varii motive se considera incalcare grava a prezentului regulament si se sanctioneaza cu ban IP. Prin date private se intelege orice detaliu ce poate duce la identificarea respectivului utilizator, de la fotografii pana la i.d.-uri de messenger, precum si orice alte date considerate de moderatori ca fiind private.

 

 

Eventuala sanctiune ramane la latitudinea moderatorului Fifa.

Jo1n719.02.2008 20:53

opa

Mihai afara din camp

mihai141119.02.2008 20:54

god,cum ti-am mai explicat,nu stiu nimic,nu ma intereseaza alte campionate,am accelasi ip cu inca cativa din retea,ca nus ce combinatii face danutz cu ipurile,am sa-l intreb si pe el si vb dupa

GOD19.02.2008 20:55

Mda,acelasi ip la 2 calculatoare da conflict,problema e ca danutz(mihai1411) are acelasi ip de cand s-a inscris Joined: Sun Nov 11, 2007 10:02 am

Jo1n719.02.2008 20:56

Mihai, acelasi ip la mai multe calculatoare inseamna ca nu poti face host. oricum ai "lua-o" e de rau :))

mihai141119.02.2008 21:01

o fi de rau,dar sincer nu m-as duce sa joc in campionat la god in viata mea,si da conflict,cand se face in accelasi timp host,eu n-am avut probleme pana acum,nu stiu nici cine e ala de zice ionut,ma rog faceti ce vreti,pentru mine e doar un mijloc de relaxare fifa,nu am timp sa joc in 2 campionate

i0nutz8319.02.2008 21:01

Situatia e dubioasa, asta e clar. Am rugamintea sa pastrati limitele decentei si sa respectati regulamentul forumului in postarile voastre. Vom lamuri si acest caz si vom lua masurile care se impun, asa cum am facut-o intotdeauna. Cu tot regretul pentru Mihai, daca se va dovedi ca activeaza si in alt campionat ne vom lua la revedere. Regulile sunt aceleasi pentru toti, iar in cazuri similare am procedat imediat la excludere.

 

LE: Am inteles ca este posibil ca mai multe pc-uri legate in retea sa iasa cu acelasi ip. Ramane de testat - probabil doar ca o curiozitate - daca se poate face si host simultan de pe 2 sau mai multe pc-uri la un joc. Il cunosc pe Mihai si sincer nu il cred in stare sa umble cu cioara vopsita. Nu detin insa amanunte legate de retele, ip-uri, chestii de astea, drept pentru care am apelat la cunoscatori. Mergem pe incredere si consideram cazul inchis.

 

@god: avertisment pentru incalcarea articolului privitor la postarea pe forum a datelor private a altor utilizatori. Altadata fii mai atent !

mihai141119.02.2008 21:30

host nu se poate face simultan,asta iti zic eu

Prodigy_andrey19.02.2008 21:32

Mihai ii baiat fain nu umbla el cu din astea:)) si dak ar umbla god care ii problema ta?

mihai141119.02.2008 21:41

i-am explicat lui ionut ce si cum,nus daca vreti si voi sa stiti,m-am uitat la god pe site,el nu vede ca danutz juca la ore gen 13,14;eu la ora aia sunt la munca,abia pe la 17:30 ajung acasa,deci god esti cam ratat :))

blindica20.02.2008 07:15

offtopic : a jucat unul din voi cu bistriteanul acela , Mihai Dragan ? s-a calificat intre cei mai buni 16 jucatori la FIFA 2008, Campionatul European de la Hanovra . Va salut :D

GOD20.02.2008 07:29

LoL inseamna ca inca nu a jucat cu mine -Scz offtopic.

 

Si Mihai nush cum l-ai pacalit pe ionut,dar oricum la mine ai BANIP.

mihai141120.02.2008 10:52

god vezi ca ai de administrat un campionat si te retin eu,se vede ca ai mintea cat un bob de orez,parca ziceai ceva de ultimul tau post aici mai demult?

i0nutz8320.02.2008 15:19

@god: Nu tin minte sa ma fii pacalit cineva vreodata, cu atat mai putin intr-o chestie care tine de un joc virtual. E strict problema ta ce decizii iei in campionatul pe care il administrezi, chiar nu ne intereseaza. Eu am luat in calcul sesizarea ta, am vazut cum stau lucrurile si consider ca nu trebuie indreptata vreo masura in competitia de fata.

Consider cazul inchis si orice comentarii postate de acum incolo vor fi considerate offtopic si sanctionate ca atare.

ultrastf20.02.2008 19:30

etapa - 3

 

alexxx_tzupy v ultrastf ... 1-3

 

etapa - 2

 

ultrastf v bezmetiqu_alex... 2-1

ManiaCU20.02.2008 21:39
LoL inseamna ca inca nu a jucat cu mine -Scz offtopic.

 

Lasa ca am jucat eu cu tine si te-am batut cu Real Zaragoza ... tu fiind cu Barcelona

Daca eram in locul tau ma lasam si de fifa si de tot :)

EMPORiO21.02.2008 10:37

Etapa 3

power_steaua_6 v fifa_emporio

 

am si eu o rugaminte, daca pana la termenul limita de jucare a etapelor nu vom posta nici unul dintre noi nici un rezultat, va rog sa amanati meciul in contul meu ! Sper sa-l jucam... ms mult de tot

marianb21.02.2008 16:41
Lasa ca am jucat eu cu tine si te-am batut cu Real Zaragoza ... tu fiind cu Barcelona

Daca eram in locul tau ma lasam si de fifa si de tot :)

 

eu cu espanyol :))

DannY_121.02.2008 16:46

Etapa 3:Danny1ok-Klaus_89 0-2

mihainho8621.02.2008 17:44

Etapa 2

mihainho_86 v alexxx_tzupy 1-0

«123424»