laurentiu_state lucrezi la radio cu unu sadicu pe care-l bat eu mereu la cs?
DA!
Stiu, si eu il umileam ![]()
laurentiu_state lucrezi la radio cu unu sadicu pe care-l bat eu mereu la cs?
DA!
Stiu, si eu il umileam ![]()
Etapa 14 : roby29steaua 1 - 0 laurentiu_state
laurentiu_state baga si tu id meu in lista ........cred ca mi-ai dat ignore ca nu te vad online da te am in lista....sa putem juca etapa!!
etapa 15
ultrastf 0-1 niculaeflorinel
Etapa 14
ronaldo_0201 v danny1ok 1-4 bft danny ....praf am fost!!
Etapa 13 : danny1ok 2 - 2 roby29steaua
et 14 alexxx_tzupy v f1or_cs 3-1
Etapa 13
ronaldo_0201 vs fifa_emporio 0-2
Etapa 15
danny1ok vs fifa_emporio 0-0
am fost mai bun, dar asa e FIFA..
Later Edit: Hm, ce se va intampla in cazul meciurilor cu julika ?
o fi ramas fara net,calc etc,parca ionut avea nr lui
Il am, da. Cine vrea sa il contacteze sa imi zica pe mess sau printr-un pm.
pai suna-l si intreaba-l ce face,mai joaca?amanam etc ![]()
etapa 14: nanu_a2008 v marianbolohan 0-0
et15 bolohan - bezmetiqu 0 1
astia cu care am eu etape,dormiti
?cer masa verde marti ![]()
Etapa 15
laurentiu_state v ronaldo_0201 0-2 meci frumos.....
Etapa 13
klaus_e89 v mihai1411 0-4,nu am vazut de la 2007 asa adversar,numai si numai qw,nici cu poarta goala nu a fost in stare sa dea cu torres gol =))
et13 f1or_cs v bezmetiqu_alex 1 2
Etapa 13
mihainho_86 v ultrastf 3-2
Etapa 13 : klaus_e89 0 - 4 mihai1411 ... nu imi pare rau ca am pierdut ; am primit 4 goluri muncite , niciunul din faimoasa combinatie cu+w si mai tot meciul a fost la discretia lui Mihai
scuze omule pentru antijocul facut de mine dar am niste probleme mai serioase si chiar nu imi sta gandul la fifa ... respect , bafta mai departe
bafta si tie,fair play :X
laurentiu state cand jucam si noi etapa?zi o ora ceva
intre timp am rezolvat problemele , mi s-au luat niste pietre de pe inima , si te astept sa imi acorzi revansa Mihai >![]()
acusica vine returul ![]()
ps:mai incurcati-l si voi pe bezmetiqu bagati o autobaza ceva,ca prea ia avans ![]()
MUTD e baza ![]()
Scuzati-mi lipsa dar am fost plecat din localitate si am uitat sa postez lucrul asta. Promit ca o sa-mi joc toate meciurile restante zilele astea.
P.S. Am sarbatorit destul victoria cu CFR , ba chiar si pe aia de la Tg Jiu
... hai cu bafta !