FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«18910111224»
Paradise_Lost07.03.2008 19:13
laurentiu_state lucrezi la radio cu unu sadicu pe care-l bat eu mereu la cs :))?

 

DA!

Stiu, si eu il umileam fular-campionii

RobYnho07.03.2008 19:37

Etapa 14 : roby29steaua 1 - 0 laurentiu_state

ronaldo_020107.03.2008 20:14

laurentiu_state baga si tu id meu in lista ........cred ca mi-ai dat ignore ca nu te vad online da te am in lista....sa putem juca etapa!!

Allexx10x07.03.2008 20:44

etapa 15

ultrastf 0-1 niculaeflorinel

ronaldo_020107.03.2008 20:45

Etapa 14

 

 

ronaldo_0201 v danny1ok 1-4 bft danny ....praf am fost!!

RobYnho08.03.2008 08:41

Etapa 13 : danny1ok 2 - 2 roby29steaua

alexxx_tzupy08.03.2008 17:45

et 14 alexxx_tzupy v f1or_cs 3-1

EMPORiO08.03.2008 18:35

Etapa 13

 

ronaldo_0201 vs fifa_emporio 0-2

 

Etapa 15

 

danny1ok vs fifa_emporio 0-0

 

am fost mai bun, dar asa e FIFA..

 

Later Edit: Hm, ce se va intampla in cazul meciurilor cu julika ?

mihai141109.03.2008 08:20

o fi ramas fara net,calc etc,parca ionut avea nr lui

i0nutz8309.03.2008 09:45

Il am, da. Cine vrea sa il contacteze sa imi zica pe mess sau printr-un pm.

mihai141109.03.2008 09:52

pai suna-l si intreaba-l ce face,mai joaca?amanam etc :)

marianb09.03.2008 12:09

etapa 14: nanu_a2008 v marianbolohan 0-0

Jo1n709.03.2008 14:31

et15 bolohan - bezmetiqu 0 1

mihai141109.03.2008 14:56

astia cu care am eu etape,dormiti :))?cer masa verde marti :P

ronaldo_020109.03.2008 16:24

Etapa 15

 

laurentiu_state v ronaldo_0201 0-2 meci frumos.....

mihai141109.03.2008 16:35

Etapa 13

 

 

klaus_e89 v mihai1411 0-4,nu am vazut de la 2007 asa adversar,numai si numai qw,nici cu poarta goala nu a fost in stare sa dea cu torres gol =))

Jo1n709.03.2008 17:12

et13 f1or_cs v bezmetiqu_alex 1 2

mihainho8609.03.2008 17:31

Etapa 13

mihainho_86 v ultrastf 3-2

klaus_e8909.03.2008 19:28

Etapa 13 : klaus_e89 0 - 4 mihai1411 ... nu imi pare rau ca am pierdut ; am primit 4 goluri muncite , niciunul din faimoasa combinatie cu+w si mai tot meciul a fost la discretia lui Mihai :| scuze omule pentru antijocul facut de mine dar am niste probleme mai serioase si chiar nu imi sta gandul la fifa ... respect , bafta mai departe

mihai141109.03.2008 19:31

bafta si tie,fair play :X

alexxx_tzupy09.03.2008 21:07

laurentiu state cand jucam si noi etapa?zi o ora ceva

klaus_e8909.03.2008 21:58

intre timp am rezolvat problemele , mi s-au luat niste pietre de pe inima , si te astept sa imi acorzi revansa Mihai >:)

mihai141110.03.2008 09:09

acusica vine returul :P

ps:mai incurcati-l si voi pe bezmetiqu bagati o autobaza ceva,ca prea ia avans :))

klaus_e8910.03.2008 12:42

MUTD e baza :)

ManiaCU10.03.2008 14:07

Scuzati-mi lipsa dar am fost plecat din localitate si am uitat sa postez lucrul asta. Promit ca o sa-mi joc toate meciurile restante zilele astea.

 

P.S. Am sarbatorit destul victoria cu CFR , ba chiar si pe aia de la Tg Jiu ;) ... hai cu bafta !

«18910111224»