Etapa 18 : roby29steaua 3 - 2 marianbolohan Mai greu decat in tur..
Etapa 18 : roby29steaua 3 - 2 marianbolohan Mai greu decat in tur..
Etapa 18 : roby29steaua 3 - 2 marianbolohan Mai greu decat in tur..
era si mai greu daca mai ratai si tu macar 1 sut
etapa 8: julica_maniaku v marianbolohan 2-1
etapa 13: marianbolohan v power_steaua_6 2-3
etapa 16: alexxx_tzupy v marianbolohan 4-0
etapa 17: marianbolohan v roby29steaua 0-3
etapa 18: roby29steaua v marianbolohan 3-2
ciuca batailor
Scuze. Ai dreptate , nu prea l-am citit. Si totusi ai fi putut sa-mi reprosezi asta pe prv nu pe forum![]()
Data viitoare o sa-ti zic si pe mess ! ![]()
![]()
Etapa 14 : power_steaua_6 0 - 1 klaus_e89 ... the italian job B-)
maniacu da un semn d viata sa jucam restanta ...
Etapa 16
mihai1411 v ultrastf 3-2,greu greu,dar cele 3 puncte sunt importante ![]()
de adynho stie cineva ceva??????
RESTANTA etapa 12.
ultrastf v julica_maniaku.. 2-1
Etapa 16
ronaldo_0201 v f1or_cs 0-2
ocazii peste ocazii ...dar fara rost.....asta e mergem mai departe bft fior!!
Etapa 17
ronaldo_0201 v ady_adinho 2-1
Etapa 18
ady_adinho v ronaldo_0201 0-3
6 puncte !!
:D
et 17 klaus_e89 v alexxx_tzupy 2-3
et 16 alexxx_tzupy v marianbolohan 4-0
restanta
Etapa 14
mihai1411 v julica_maniaku 2-2,am gresit in min 90,am platit,a folosit jocul majoretelor qw qw atletism viteza
,noi sa fim sanatosi
restanta
Etapa 15
mihainho_86 v mihai1411 3-7 ,meci in care am folosit qw,daca voi folositi dau si eu,desi mi se pare prea simplu sa dau qw pe Messi,ma rog,treaba voastra
Etapa 18
mihai1411 v niculaeflorinel 2-1
Etapa 17
niculaeflorinel v mihai1411 2-0
Va rog sa incetati discutiile privind utilizarea combinatiei chiu-dublu-ve. A fost o vreme cand am interzis respectiva combinatie, ati sarit majoritatea cerand sa o lasam, v-am respectat doleantele. chiu-dublu-ve este permisa si va ramane asa, orice plangere privitoare la utilizarea ei de catre participantii la campionat va fi tratata drept offtopic si sanctionata ca atare.
etapa 17
niculaeflorinel 2-0 mihai1411
etapa 18
mihai1411 2-1 niculaeflorinel
am iesit cu bine din dubla de foc ![]()
ne-am impartit punctele frateste
Etapa 16
niculaeflorinel vs fifa_emporio 2-0 ...
shots on target 4-4
total shot 6-7..
etapa 16
fifa_emporio 0-2 niculaeflorinel
Et 9 : klaus_e89 v julica_maniaku 0-2
Et 14 : mihai1411 v julica_maniaku 2-2 ... am egalat meritat in min 90 tinand cont de faptul ca si Mihai a primit un gol moca. Mihai nu mai comenta atata la chiu dublu ve pentru ca si tu folosesti combinatia si fifa 08 din pacate asa se joaca. Daca l-as avea si eu pe Ronaldinho sau Messi in echipa poate as incerca o schema ceva ... dar cu batranul Kanoute chiar nu-mi iese :-??
et17 julica_maniaku v bezmetiqu_alex 1 1
et18 bezmetiqu_alex v julica_maniaku 0 4 sau 5 nu mai stiu exact
Etapa 17
laurentiu_state vs fifa_emporio 0-0
Etapa 18
fifa_emporio vs laurentiu_state 1-2
gol min 90 ![]()
Etapa 16: danny1ok v laurentiu_state 0 - 2
Etapa 17: laurentiu_state v fifa_emporio 0 - 0
Etapa 18: fifa_emporio v laurentiu_state 1 - 2
Ohh, poate poate ne salvam
Am dat si de Power , in sfarshit
Etapa 10: power_steaua_6 v laurentiu_state 0 - 2 - Restantza
Etapa 17
mihainho_86 v nanu_a2008 3-2
Etapa 18
nanu_a2008 v mihainho_86 3-3
Etapa 16 : roby29steaua 1 - 0 ady_adinho
e online acum
ultrastf, aveai ignore, dar nu stiu din ce motiv ![]()
etapa 17. ultrastf v power_steaua_6.. 3-2
etapa 18. power_steaua_6 v ultrastf.. 1-0
(frumos)
ultrastf, aveai ignore, dar nu stiu din ce motiv![]()
probabil din cauza ca da mass cu fifa la fiecare 23 d min si 10 sec
edit:
et16 bezmetiqu_alex v klaus_e89 amanare