FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1101112131424»
RobYnho12.03.2008 14:38

Etapa 18 : roby29steaua 3 - 2 marianbolohan Mai greu decat in tur..

marianb12.03.2008 14:39
Etapa 18 : roby29steaua 3 - 2 marianbolohan Mai greu decat in tur..

 

era si mai greu daca mai ratai si tu macar 1 sut

 

 

 

etapa 8: julica_maniaku v marianbolohan 2-1

etapa 13: marianbolohan v power_steaua_6 2-3

etapa 16: alexxx_tzupy v marianbolohan 4-0

etapa 17: marianbolohan v roby29steaua 0-3

etapa 18: roby29steaua v marianbolohan 3-2

 

 

ciuca batailor

EMPORiO12.03.2008 14:49
Scuze. Ai dreptate , nu prea l-am citit. Si totusi ai fi putut sa-mi reprosezi asta pe prv nu pe forum ;)

Data viitoare o sa-ti zic si pe mess ! :):steagcruce:

klaus_e8912.03.2008 15:18

Etapa 14 : power_steaua_6 0 - 1 klaus_e89 ... the italian job B-)

 

maniacu da un semn d viata sa jucam restanta ...

mihai141112.03.2008 16:19

Etapa 16

 

mihai1411 v ultrastf 3-2,greu greu,dar cele 3 puncte sunt importante :P

ronaldo_020112.03.2008 18:33

de adynho stie cineva ceva??????

ultrastf12.03.2008 19:25

RESTANTA etapa 12.

 

ultrastf v julica_maniaku.. 2-1

F1oRinho12.03.2008 19:53

Etapa 16

 

ronaldo_0201 v f1or_cs 0-2

ronaldo_020112.03.2008 19:57

ocazii peste ocazii ...dar fara rost.....asta e mergem mai departe bft fior!!

 

Etapa 17

ronaldo_0201 v ady_adinho 2-1

 

Etapa 18

ady_adinho v ronaldo_0201 0-3

 

 

6 puncte !!:D:D

alexxx_tzupy12.03.2008 22:23

et 17 klaus_e89 v alexxx_tzupy 2-3

et 16 alexxx_tzupy v marianbolohan 4-0

mihai141113.03.2008 18:31

restanta

 

Etapa 14

 

 

mihai1411 v julica_maniaku 2-2,am gresit in min 90,am platit,a folosit jocul majoretelor qw qw atletism viteza :)),noi sa fim sanatosi

 

restanta

 

Etapa 15

 

mihainho_86 v mihai1411 3-7 ,meci in care am folosit qw,daca voi folositi dau si eu,desi mi se pare prea simplu sa dau qw pe Messi,ma rog,treaba voastra

 

 

 

Etapa 18

 

mihai1411 v niculaeflorinel 2-1

 

 

Etapa 17

 

niculaeflorinel v mihai1411 2-0

i0nutz8313.03.2008 19:39

Va rog sa incetati discutiile privind utilizarea combinatiei chiu-dublu-ve. A fost o vreme cand am interzis respectiva combinatie, ati sarit majoritatea cerand sa o lasam, v-am respectat doleantele. chiu-dublu-ve este permisa si va ramane asa, orice plangere privitoare la utilizarea ei de catre participantii la campionat va fi tratata drept offtopic si sanctionata ca atare.

Allexx10x13.03.2008 19:45

etapa 17

 

niculaeflorinel 2-0 mihai1411

 

etapa 18

 

mihai1411 2-1 niculaeflorinel

 

am iesit cu bine din dubla de foc :D

ne-am impartit punctele frateste

EMPORiO13.03.2008 20:10

Etapa 16

 

niculaeflorinel vs fifa_emporio 2-0 ...

 

shots on target 4-4

total shot 6-7..

Allexx10x13.03.2008 20:11

etapa 16

fifa_emporio 0-2 niculaeflorinel

ManiaCU13.03.2008 22:06

Et 9 : klaus_e89 v julica_maniaku 0-2

Et 14 : mihai1411 v julica_maniaku 2-2 ... am egalat meritat in min 90 tinand cont de faptul ca si Mihai a primit un gol moca. Mihai nu mai comenta atata la chiu dublu ve pentru ca si tu folosesti combinatia si fifa 08 din pacate asa se joaca. Daca l-as avea si eu pe Ronaldinho sau Messi in echipa poate as incerca o schema ceva ... dar cu batranul Kanoute chiar nu-mi iese :-??

Jo1n713.03.2008 22:11

et17 julica_maniaku v bezmetiqu_alex 1 1

et18 bezmetiqu_alex v julica_maniaku 0 4 sau 5 nu mai stiu exact

EMPORiO14.03.2008 11:52

Etapa 17

laurentiu_state vs fifa_emporio 0-0

 

Etapa 18

fifa_emporio vs laurentiu_state 1-2

gol min 90 :|

Paradise_Lost14.03.2008 11:53

Etapa 16: danny1ok v laurentiu_state 0 - 2

Etapa 17: laurentiu_state v fifa_emporio 0 - 0

Etapa 18: fifa_emporio v laurentiu_state 1 - 2

Ohh, poate poate ne salvam

 

Am dat si de Power , in sfarshit

 

Etapa 10: power_steaua_6 v laurentiu_state 0 - 2 - Restantza

mihainho8614.03.2008 14:49

Etapa 17

mihainho_86 v nanu_a2008 3-2

Etapa 18

nanu_a2008 v mihainho_86 3-3

RobYnho14.03.2008 15:15

Etapa 16 : roby29steaua 1 - 0 ady_adinho

mihai141114.03.2008 17:20

e online acum

PoWeR14.03.2008 17:26

ultrastf, aveai ignore, dar nu stiu din ce motiv :)

ultrastf14.03.2008 18:08

etapa 17. ultrastf v power_steaua_6.. 3-2

etapa 18. power_steaua_6 v ultrastf.. 1-0

 

 

(frumos)

Jo1n714.03.2008 18:49
ultrastf, aveai ignore, dar nu stiu din ce motiv :)

probabil din cauza ca da mass cu fifa la fiecare 23 d min si 10 sec

 

edit:

et16 bezmetiqu_alex v klaus_e89 amanare

«1101112131424»