FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1121314151624»
EMPORiO18.03.2008 18:05

danny1ok , ultrastf va astept sa ne jucam etapele ...

mihai141118.03.2008 18:11

Etapa 19

 

ultrastf v mihai1411 3-3

ultrastf18.03.2008 18:14

etapa 19.

 

ultrastf v mihai1411....... 3-3

 

 

emporio sunt aici frate .. vad ca esti online pe site dar pe mess doar cand ies eu

mihai141118.03.2008 19:50

Etapa 21

 

julica_maniaku v mihai1411 0-9,cum i-am blocat atletismul,cum n-a miscat ;))

ManiaCU18.03.2008 20:03

Vai , vai ... cine vorbea. El insusi Banel Nicolita Mihai atletul nr.1.

Toata chestia e ca am jucat de la Bucuresti unde fifa merge infect ... daca eram acasa la Br nu mai aveai atatea impresii te asigur :D Ramane pe data viitoare ;)

 

P.S. power doar ce a venit din Germania si n-a avut cand sa joace meciul. deci amanare...

de nanu nu am dat ... nu l-am vazut deloc pe mess...

Jo1n718.03.2008 21:36

et19 klaus - bezmetiq 2 4

mihai141119.03.2008 11:53
Vai , vai ... cine vorbea. El insusi Banel Nicolita Mihai atletul nr.1.

Toata chestia e ca am jucat de la Bucuresti unde fifa merge infect ... daca eram acasa la Br nu mai aveai atatea impresii te asigur :D Ramane pe data viitoare ;)

 

 

a obosit kanoute in meciul tur maniakule :))?

 

eu nus banelinho ,sunt Dayro Mihai nr 1 :))))

marianb19.03.2008 17:27

etapa 19: marianbolohan v alexxx_tzupy 1-4

etapa 20: bezmetiqu_alex v marianbolohan

etapa 21: marianbolohan v nanu_a2008 3-0

 

 

 

............................

EMPORiO19.03.2008 18:08

ultrase , hai sa ne jucam etapa ;))

alexxx_tzupy19.03.2008 18:17

et 19 marianbolohan v alexxx_tzupy 1-4

et 20 alexxx_tzupy v ady_adinho 6-3

et 21 f1or_cs v alexxx_tzupy 2-3

Allexx10x19.03.2008 18:55

etapa 21

mihainho_86 2-2 niculaeflorinel

ultrastf19.03.2008 19:55
ultrase , hai sa ne jucam etapa ;))

nu stiu daca postezi la caterinka ,, dar daca ma iau dupa ora ta de postare eu eram online.. in fine.. sper sa ne sincronizam pana nu ne bate regulamentu' .

EMPORiO19.03.2008 20:07

Si eu sper ... ! :)

ady_4steaua19.03.2008 20:56

aceste etape au fost ultimeel in care am jucat frumos...am protestat fata de modul in care 80% dintre cei din Liga intai joaca ..cu pase direct pe varf..chiar dak au super echipe altceva nu stiu..de acum voi protesta in alt mod ..rupanduva picoarele si jucand mai urat decat jucati voi..poate asa o sa intelegeti

Jo1n719.03.2008 20:59

et21 ady_adinho v bezmetiqu_alex 1 3

klaus_e8919.03.2008 23:06

Etapa 20 : nanu_a2008 0 - 2 klaus_e89 ... un meci :)

 

power are etapele amanate, nu ?

PoWeR20.03.2008 08:34

Am revenit dupa scurta vizita in Germania si sincer am ramas cu o impresie fantastica. Am reusit sa ajung pe cel mai mare stadion din Germania (Westfalenstadion sau Signal Iduna Park cum ii zice pana in 2012). Asa ceva nu am mai vazut niciodata ... era full stadionul in contextul in care Borussia juca cu Jena, o echipa de Liga a II-a, la care portar era Hamutovsky al nostru. E adevarat, ca meciul era in semifinala cupei Germaniei, dar totusi asa o atmosfera mai rar intalnesti ... Recomand tuturor care au drum pe acolo sa incerce sa treaca pe la stadion ... merita din plin.

 

Cat despre etape si decizia de a anula meciurile, faceti cum credeti de cuviinta ...

DannY_120.03.2008 15:44

Etapa 18:Danny1ok-Fior_cs 2-1

Etapa 17:Fior_cs-Danny1ok 1-1

Aman etapele cu fifa_emporio si laurentiu_state.

mihainho8620.03.2008 17:18

aman etapa cu power..chiar daca s-a intors nu cred ca reusim sa jucam pana la expirarea termenului

marianb20.03.2008 17:57

etapa 20: bezmetiqu_alex v marianbolohan amanare, nu am reusit sa ne sincronizam

EMPORiO20.03.2008 18:03

etapa 21

 

ultrastf vs fifa_emporio 1-1

Paradise_Lost20.03.2008 21:22

Etapa 19: laurentiu_state v danny1ok 1 - 0

Macar mi-am facut baremu' :D

i0nutz8321.03.2008 18:10

Etape, clasament

 

*power si maniaku exclusi, deja au intrecut orice limita; conform regulamentului, jucatorii exclusi/retrasi au drept de reinscriere peste 3 sezoane

* penalizarile au fost anulate, iar meciurile celor doi omologate cu 0-3;

* se mentine penalizarea lui emporio, 5p pentru iesire deliberata in jocul cu bezmetiqu;

untitled.png

ManiaCU21.03.2008 18:21

Am intrecut toate limitele posibile. Nu mai are voie omul sa plece in vacanta fara sa-si care calculatorul dupa el si sa joace fifa. Asta este , va parasesc cu un mare gust amar. Ioane , tu ti-ai facut cum ai vrut vacantele si nu a fost nicio problema dar tu esti bossul asa ca n-are nimeni ce sa comenteze la adresa ta.

Va urez succes in continuare si numai bine. Bafta la baieti !

RobYnho21.03.2008 18:25

Simbolul acestui campionat.. Bafta si tie, ManiaCU'LE !

«1121314151624»