FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1141516171824»
EMPORiO22.03.2008 13:42

etapa 20

 

danny1ok vs fifa_emporio 1-1

 

etapa 24

 

fifa_emporio vs ronaldo_0201 1-0

DannY_122.03.2008 18:17

Etapa 22:Roby29-Danny1ok 1-2

RobYnho22.03.2008 18:33

Etapa 22 : roby29steaua 1 - 2 danny1ok

Allexx10x23.03.2008 11:15

etapa 24

niculaeflorinel 0-0 marianbolohan

alexxx_tzupy23.03.2008 13:08

et 22 alexxx_tzupy v laurentiu_state 5-0

Jo1n723.03.2008 13:38

et22 bezmetiqu - f1or 2 2

et23 bezmetiqu - laurentiu_state 5 0

RobYnho24.03.2008 10:06

Etapa 23 : ronaldo_0201 0 - 4 roby29steaua

mihai141124.03.2008 12:09

eu nu dau de adinho si klaus,sper sa apucam sa jucam,daca nu vedem cum facem

i0nutz8324.03.2008 14:43

Daca nu apucati nu e o problema, gasesc eu solutii ;)

ady_4steaua24.03.2008 14:48

sunt pe mess, Mihai ...am fost la Timisoara si azi am venit..

klaus_e8924.03.2008 14:52

Etapa 23 : klaus_e89 2 - 0 niculaeflorinel ... florinel 0 suturi pe poarta si doar 2 spre poarta

 

Mihai am gasit offline de la tine dar am fost plecat weekendul asta ... in cazul in care nu reusim sa jucam aman in contul meu ...

ultrastf24.03.2008 16:00

etapa 22. ultrastf v mihainho_86..... 4-1

 

 

etapa 24. ultrastf v klaus_e89....... 3-1

mihai141124.03.2008 16:02

Etapa 22

 

mihai1411 v klaus_e89 4-1,nu mai incercati qw ca luati bataie :|

 

 

Etapa 24

 

mihai1411 v ady_adinho 3-1,rezultat mincinos a ratat f mult adinho,chiar si cu poarta goala din 7 m a dat peste; mi s-a parut cel mai spectaculos meci al meu din campionatul actual,joc curat de ambele parti

klaus_e8924.03.2008 16:45

ultras bulan eu ghinion imens :( bft mai departe amice

Paradise_Lost24.03.2008 20:00

Etapa 24: nanu_a2008 v laurentiu_state 1 - 4

Inca mai sper sa ma salvez, daca nu, incepem cu butoanele :P:hmmm:

Nedelcu Narcis24.03.2008 20:45

Etapa 22

 

nanu_a2008 v ady_adinho 2-0 in sf o victorie :)

ronaldo_020125.03.2008 12:47

Etapa 22

fifa_emporio v ronaldo_0201 2-1

 

Etapa 23

ronaldo_0201 v roby29steaua 0-4

 

etapa 24 cer amanare......nu am putut sa joc meciul cu tzuppy deoarece imi face probleme internetul...dupamasa da ortul popii si mai porneste dimineazta........sper sa imi pot juca etapele.....

F1oRinho25.03.2008 18:02

Amanati-mi si mie etapa cu nanu_a2008,va rog

EMPORiO25.03.2008 18:26

cer amanare cu mihainho86

i0nutz8325.03.2008 18:58

clasament, etape

 

* Fiti mai atenti la postarea rezultatelor: obligatoriu nr. etapei iar meciul sa apara la fel ca in program (emporio, vezi ca le-ai incurcat rau, ai postat 2 rez din aceeasi etapa, abia le-am dat de cap)

untitled.png

RobYnho25.03.2008 19:54

Etapa 26 : bezmetiqu_alex 1 - 1 roby29steaua Ca si in tur, egalat in min 90. :)

EMPORiO25.03.2008 19:56

da i0nutz, imi cer scuze, abia acum am vazut greseala ... etapa 24

 

etapa 25

 

julica_maniaku v fifa_emporio 0-3 (retras)

RobYnho25.03.2008 20:15

Etapa 27 : roby29steaua 0 - 0 nanu_a2008

Nedelcu Narcis25.03.2008 20:16

Etapa 27 roby29steaua v nanu_a2008 0-0

Jo1n725.03.2008 20:35
Etapa 26 : bezmetiqu_alex 1 - 1 roby29steaua Ca si in tur, egalat in min 90. :)

 

ca sa va fac viata mai usoara tuturor cnd jucati cu mine, luati exemplul lui robynho:

flat back

mentality defensive

totu inapoi

dai p sus

 

tre sa obtii cva.

«1141516171824»