FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1151617181924»
EMPORiO25.03.2008 20:58

etapa 26

 

fifa_emporio vs alex_tzupy 1-0

alexxx_tzupy25.03.2008 20:59

altu care joaca penibil

EMPORiO26.03.2008 11:58

se mai intampla ... :)

RobYnho26.03.2008 13:00

@ joint: Evident..

ronaldo_020126.03.2008 13:09

Etapa 27

ronaldo_0201 v power_steaua_6 3-0

 

Etapa 26

nanu_a2008 v ronaldo_0201 0-2 bft nanule......

mihai141126.03.2008 15:39

Etapa 25

 

f1or_cs v mihai1411 2-4

ultrastf26.03.2008 15:51

etapa 27. f1or_cs v ultrastf......... 1-1

 

 

etapa 25. marianbolohan v ultrastf... 2-3

Nedelcu Narcis26.03.2008 16:13

restanta etapa 23 f1or_cs v nanu_a2008 0-1

Jo1n726.03.2008 16:59

et25 Ronaldo - bezmetiqu 0 1

et27 alexxx_tzuppy - bezmetiqu 2 0

DannY_126.03.2008 17:00

Etapa 25:Danny1ok-Nanu_a2008 3-0

Etapa 26:Power_Steaua_6-Danny1ok 0-3

ronaldo_020126.03.2008 17:05

Etapa 25

 

ronaldo_0201 v bezmetiqu_alex 0-1

mihai141126.03.2008 17:24

Etapa 27

 

danny1ok v mihai1411 1-3,ciudat,nu a mai tras de timp si nu a mai bubuit mingile in final,si nici eu n-am facut-o

 

in acest campionat sunt ca Steaua,la finalul turului pe 3,iar acu aproape de bezmetiqu la 1 punct cred :P,ole ole am apasat butoanele :))

DannY_126.03.2008 17:26
:)) Cand am tras eu de timp?Victoria e meritata,oricum mi-a placut 1-ul tau gol,n-am mai vazut asa ceva:)).
mihai141126.03.2008 17:30

si primul tau gol a fost tare :)),nus cum a iesit valdes ca nu apasasem nimic sa iasa :D

 

oricum ms pentru victoria impotriva bezmetiqului :D

 

acu totul depinde de mine,ca avem meciul direct in curand ;)),se pare ca nici 10 puncte avans nu ajung sa luati titlul ,desi eu v-am dat avans :))

 

glumesc acu nu va impacientati,mai mult ca niciodata se pare ca e un campionat fair play

alexxx_tzupy26.03.2008 18:06

restanta et 24 alexxx_tzupy v ronaldo_0201 3-1 cel mai lung meci d fifa...aprox 45 de minute :))

klaus_e8926.03.2008 18:11

Etapa 26 : julica_maniaku 0 - 3 klaus_e89 ... greu greu

ronaldo_020126.03.2008 18:28
restanta et 24 alexxx_tzupy v ronaldo_0201 3-1 cel mai lung meci d fifa...aprox 45 de minute :))

 

da meci foarte frumos.......bft tzupy si ms pentru intelegerea acordata........

ultrastf27.03.2008 09:36

etapa 26.

 

ultrastf v ady_adinho...... 4-1

EMPORiO27.03.2008 10:36

Mihainho te aștept sã ne jucam restanța !

RobYnho27.03.2008 18:11

Etapa 25 : roby29steaua 3 - 0 alexxx_tzupy

Allexx10x27.03.2008 19:06

etapa 27

laurentiu_state 3-0 niculaeflorinel

 

pierd meciul la masa verde pentru ca am iesit in minutul 85 dupa ce se facuse un lag mare si aveam mingea dar brusc m-am trezit cu mingea la el singur cu portarul si am primit gol

Paradise_Lost27.03.2008 19:06

Etapa 25: laurentiu_state v power_steaua_6 3 - 0 presupun

Etapa 27: laurentiu_state v niculaeflorinel 1- 0 Cand am dat gol, in min 80 sau 82, Niculaeflorinel a ieshit din joc, pe motiv de lag. mi se pare penibil, mai ales ca joaca numai qw.

 

Nicule exagerezi, mingea a fost luata inainte de asazisul LAG. ma rog, eu ma multumesc cu 1-0. Dar NICIODATA SA NU MAI IESHI DIN JOC. din respect pentru adversar.

Allexx10x27.03.2008 19:09

am iesit pentru ca a fost nedrept, nu aveai mingea inainte de lag, o aveam eu cu fundasul ;) si deci nu am ce respect sa iti arat

EMPORiO27.03.2008 19:29

etapa 27

 

klaus_e89 vs fifa_emporio 0-2

 

etapa 23

 

fifa_emporio vs mihainho86 0-1 :|

marianb27.03.2008 19:59

etapa 26: mihainho_86 v marianbolohan 2-1

«1151617181924»