etapa 26
fifa_emporio vs alex_tzupy 1-0
etapa 26
fifa_emporio vs alex_tzupy 1-0
altu care joaca penibil
se mai intampla ... ![]()
@ joint: Evident..
Etapa 27
ronaldo_0201 v power_steaua_6 3-0
Etapa 26
nanu_a2008 v ronaldo_0201 0-2 bft nanule......
Etapa 25
f1or_cs v mihai1411 2-4
etapa 27. f1or_cs v ultrastf......... 1-1
etapa 25. marianbolohan v ultrastf... 2-3
restanta etapa 23 f1or_cs v nanu_a2008 0-1
et25 Ronaldo - bezmetiqu 0 1
et27 alexxx_tzuppy - bezmetiqu 2 0
Etapa 25:Danny1ok-Nanu_a2008 3-0
Etapa 26:Power_Steaua_6-Danny1ok 0-3
Etapa 25
ronaldo_0201 v bezmetiqu_alex 0-1
Etapa 27
danny1ok v mihai1411 1-3,ciudat,nu a mai tras de timp si nu a mai bubuit mingile in final,si nici eu n-am facut-o
in acest campionat sunt ca Steaua,la finalul turului pe 3,iar acu aproape de bezmetiqu la 1 punct cred
,ole ole am apasat butoanele ![]()
si primul tau gol a fost tare
,nus cum a iesit valdes ca nu apasasem nimic sa iasa ![]()
oricum ms pentru victoria impotriva bezmetiqului ![]()
acu totul depinde de mine,ca avem meciul direct in curand
),se pare ca nici 10 puncte avans nu ajung sa luati titlul ,desi eu v-am dat avans ![]()
glumesc acu nu va impacientati,mai mult ca niciodata se pare ca e un campionat fair play
restanta et 24 alexxx_tzupy v ronaldo_0201 3-1 cel mai lung meci d fifa...aprox 45 de minute ![]()
Etapa 26 : julica_maniaku 0 - 3 klaus_e89 ... greu greu
restanta et 24 alexxx_tzupy v ronaldo_0201 3-1 cel mai lung meci d fifa...aprox 45 de minute![]()
da meci foarte frumos.......bft tzupy si ms pentru intelegerea acordata........
etapa 26.
ultrastf v ady_adinho...... 4-1
Mihainho te aștept sã ne jucam restanța !
Etapa 25 : roby29steaua 3 - 0 alexxx_tzupy
etapa 27
laurentiu_state 3-0 niculaeflorinel
pierd meciul la masa verde pentru ca am iesit in minutul 85 dupa ce se facuse un lag mare si aveam mingea dar brusc m-am trezit cu mingea la el singur cu portarul si am primit gol
Etapa 25: laurentiu_state v power_steaua_6 3 - 0 presupun
Etapa 27: laurentiu_state v niculaeflorinel 1- 0 Cand am dat gol, in min 80 sau 82, Niculaeflorinel a ieshit din joc, pe motiv de lag. mi se pare penibil, mai ales ca joaca numai qw.
Nicule exagerezi, mingea a fost luata inainte de asazisul LAG. ma rog, eu ma multumesc cu 1-0. Dar NICIODATA SA NU MAI IESHI DIN JOC. din respect pentru adversar.
am iesit pentru ca a fost nedrept, nu aveai mingea inainte de lag, o aveam eu cu fundasul
si deci nu am ce respect sa iti arat
etapa 27
klaus_e89 vs fifa_emporio 0-2
etapa 23
fifa_emporio vs mihainho86 0-1 ![]()
etapa 26: mihainho_86 v marianbolohan 2-1