FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1171819202124»
ronaldo_020130.03.2008 20:24

etapa 29

 

ronaldo_0201 v niculaeflorinel 3-0

RobYnho31.03.2008 06:41

Etapa 28 : power_steaua_6 0 - 3 roby29steaua

DannY_131.03.2008 07:05

Etapa 28:Niculae_florinel-Danny1ok 0-3

Etapa 29:Danny1ok-Ultrastf 2-1

marianb31.03.2008 14:01

etapa 30: marianbolohan v ady_adinho 1-0, multe multe ratari de ambele parti, parca mai multe el:P

mihai141131.03.2008 14:32

Etapa 28

 

mihai1411 v ronaldo_0201 5-3

ronaldo_020131.03.2008 14:33

Etapa 28

 

mihai1411 v ronaldo_0201 5-3 (3-0...3-2...4-2...4-3...5-3) asa a decurs meciul era sa te egalez Mihai:))) bft

RobYnho31.03.2008 14:54

Etapa 29 : roby29steaua 1 - 1 mihai1411

mihai141131.03.2008 14:54

Etapa 29

 

roby29steaua v mihai1411 1-1,mai mult de 3 pase nu a dat ,fotbal mimat in aceasta partida,sa speram ca se retrage si el la sfarsitul sezonului cu stilul asta de joc,nici un moment nu a cautat victoria,in ultimele 20 de min statea in careu si degaja tot,asta e,mergem spre al 3 lea titlu ;))

RobYnho31.03.2008 15:09

Ca drept urmare a problemelor mele rezolvate, revin asupra deciziei si voi continua sa activez ca jucator si ca supervizor - Divizia B ( cu acordul lui i0nutz ). Chiar eram decis sa ma retrag, dar daca s'au rezolvat probleme ivite, voi continua.

 

 

@ Mihai : Mai mult imi pare bine ca sansele la titlu ti s'au diminuat, decat de punctul castigat de mine. :)

Totusi, sa ne vedem de jocul nostru, lasand aprecierile jocului prestat de adversar.

 

O zi buna !

i0nutz8331.03.2008 15:11

@roby: Imi pare bine ca ai ales sa continui aici, singurul campionat care atrage editie de editie zeci de potentiali jucatori noi.

RobYnho31.03.2008 15:14

@ i0nutz : Spiritul de STELIST si onoarea de a activa intr'un asemenea campionat -forum, nu va disparea niciodata.

mihai141131.03.2008 15:14

nu s-au diminuat deloc spre frustrarea ta roby,astea 2 puncte pierdute cu tine,le iau din partida cu niculae frorinel,deci imi pare chiar foarte rau pentru tine,speram sa te duci prin alte campionate unde se joaca stilul atletism,asta e de fifa,ma rog,bafta in noul sezon,sper sa nu retrogradezi,si apoi sa zici ca te retragi ca sa dovedeti ce barbat esti tu ;))

 

Etapa 17

 

niculaeflorinel v mihai1411 2-0 (e de fapt 0-3) ;),deci plangi =))

RobYnho31.03.2008 15:18

Etapa 29 : power_steaua_6 0 - 3 roby29steaua

 

P.S Nu mai raspund la nici o provocare..

F1oRinho31.03.2008 15:29

Inca un campionat castigat la masa verde :).Ma bucur ca ai revenit asupra deciziei,Roby

ultrastf31.03.2008 16:12

etapa 28.ultrastf v laurentiu_state....2-2

 

etapa 29.danny1ok v ultrastf.......... 2-1

 

etapa 30.ultrastf v ronaldo_0201.... 3-1

alexxx_tzupy31.03.2008 17:14

et 28 nanu_a2008 v alexxx_tzupy 2-4

et 29 alexxx_tzupy v power_steaua_6 3-0

mihai141131.03.2008 17:55

Etapa 30

 

mihai1411 v alexxx_tzupy 2-1

EMPORiO31.03.2008 18:40

etapa 28

 

fifa_emporio vs bezmetiqu 1-0

 

CE DULCE E RAZBUNAREA !

Jo1n731.03.2008 18:44

sa moara masa cum joaca spurcatu asta !

e dulce ala d l-ai mancat cum te-ai trezit cnd t durea burta.

EMPORiO31.03.2008 18:44

limbajul tau reflecta cum gandesti ! n-ai avut 1 sut pe poarta ! :-$

RobYnho31.03.2008 18:48

Unde duce o infrangere..

klaus_e8931.03.2008 18:50

Etapa 28 : klaus_e89 1 - 0 marianbolohan ... am ratat cat pentru 3 meciuri ; bafta bolo

Etapa 29 : ady_adinho 0 - 2 klaus_e89 ... 3p :X ; :* ady

Etapa 30 : klaus_e89 1 - 0 f1or_cs ... meci foarte echilibrat , victorie muncita si meritata , respect pentru fior

EMPORiO31.03.2008 18:50

Daca atat il duce capul..

mihai141131.03.2008 19:08

e stresul,ca a avut vreo 10-12 puncte avans si acum sunt eu in fata ;)),din pacate pentru roby =))

marianb31.03.2008 19:10

etapa 29: marianbolohan v fifa_emporio 1-0

«1171819202124»