etapa 29
ronaldo_0201 v niculaeflorinel 3-0
etapa 29
ronaldo_0201 v niculaeflorinel 3-0
Etapa 28 : power_steaua_6 0 - 3 roby29steaua
Etapa 28:Niculae_florinel-Danny1ok 0-3
Etapa 29:Danny1ok-Ultrastf 2-1
etapa 30: marianbolohan v ady_adinho 1-0, multe multe ratari de ambele parti, parca mai multe el:P
Etapa 28
mihai1411 v ronaldo_0201 5-3
Etapa 28
mihai1411 v ronaldo_0201 5-3 (3-0...3-2...4-2...4-3...5-3) asa a decurs meciul era sa te egalez Mihai:))) bft
Etapa 29 : roby29steaua 1 - 1 mihai1411
Etapa 29
roby29steaua v mihai1411 1-1,mai mult de 3 pase nu a dat ,fotbal mimat in aceasta partida,sa speram ca se retrage si el la sfarsitul sezonului cu stilul asta de joc,nici un moment nu a cautat victoria,in ultimele 20 de min statea in careu si degaja tot,asta e,mergem spre al 3 lea titlu
)
Ca drept urmare a problemelor mele rezolvate, revin asupra deciziei si voi continua sa activez ca jucator si ca supervizor - Divizia B ( cu acordul lui i0nutz ). Chiar eram decis sa ma retrag, dar daca s'au rezolvat probleme ivite, voi continua.
@ Mihai : Mai mult imi pare bine ca sansele la titlu ti s'au diminuat, decat de punctul castigat de mine. ![]()
Totusi, sa ne vedem de jocul nostru, lasand aprecierile jocului prestat de adversar.
O zi buna !
@roby: Imi pare bine ca ai ales sa continui aici, singurul campionat care atrage editie de editie zeci de potentiali jucatori noi.
@ i0nutz : Spiritul de STELIST si onoarea de a activa intr'un asemenea campionat -forum, nu va disparea niciodata.
nu s-au diminuat deloc spre frustrarea ta roby,astea 2 puncte pierdute cu tine,le iau din partida cu niculae frorinel,deci imi pare chiar foarte rau pentru tine,speram sa te duci prin alte campionate unde se joaca stilul atletism,asta e de fifa,ma rog,bafta in noul sezon,sper sa nu retrogradezi,si apoi sa zici ca te retragi ca sa dovedeti ce barbat esti tu
)
Etapa 17
niculaeflorinel v mihai1411 2-0 (e de fapt 0-3)
,deci plangi =))
Etapa 29 : power_steaua_6 0 - 3 roby29steaua
P.S Nu mai raspund la nici o provocare..
Inca un campionat castigat la masa verde
.Ma bucur ca ai revenit asupra deciziei,Roby
etapa 28.ultrastf v laurentiu_state....2-2
etapa 29.danny1ok v ultrastf.......... 2-1
etapa 30.ultrastf v ronaldo_0201.... 3-1
et 28 nanu_a2008 v alexxx_tzupy 2-4
et 29 alexxx_tzupy v power_steaua_6 3-0
Etapa 30
mihai1411 v alexxx_tzupy 2-1
etapa 28
fifa_emporio vs bezmetiqu 1-0
CE DULCE E RAZBUNAREA !
sa moara masa cum joaca spurcatu asta !
e dulce ala d l-ai mancat cum te-ai trezit cnd t durea burta.
limbajul tau reflecta cum gandesti ! n-ai avut 1 sut pe poarta ! :-$
Unde duce o infrangere..
Etapa 28 : klaus_e89 1 - 0 marianbolohan ... am ratat cat pentru 3 meciuri ; bafta bolo
Etapa 29 : ady_adinho 0 - 2 klaus_e89 ... 3p :X ; :* ady
Etapa 30 : klaus_e89 1 - 0 f1or_cs ... meci foarte echilibrat , victorie muncita si meritata , respect pentru fior
Daca atat il duce capul..
e stresul,ca a avut vreo 10-12 puncte avans si acum sunt eu in fata
),din pacate pentru roby =))
etapa 29: marianbolohan v fifa_emporio 1-0