FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1161718192024»
Allexx10x28.03.2008 10:36

etapa 25

ady_adinho 2-4 niculaeflorinel

klaus_e8928.03.2008 11:49

minunata tactica lui emporio ... 8-2-1 ... am dominat categoric dar autobaza si norocul au fost de partea lui x(

EMPORiO28.03.2008 12:51

Recunosc cã ai dominat categoric "mijlocul terenului" dar lui Wiese nu i-ai pus cine știe ce probleme...

B33KTA28.03.2008 12:52

klaus ma dezamagesti .. o sa te urechez ..ai cam multe infrangeri si fifa se joaca pe goluri ..

mihai141128.03.2008 13:29

Etapa 26

 

mihai1411 v laurentiu_state,cer amanare in caz ca nu jucam

F1oRinho28.03.2008 17:40

Etapa 26

 

niculaeflorinel v f1or_cs 1-2

 

 

Adversar cu mult fair-play,s-a jucat intr-un ritm nebun,ocazii de ambele porti,dar Dumnezeu a apasat butoanele si in min 90,Cambiaso a inscris :)

RobYnho28.03.2008 19:30

Va anunt cu parere de rau, ca la sfarsitul acestui sezon, voi inceta sa mai activez ca jucator in Divizia A - supervizor Divizia B, din diferite motive. ( inca nu este o decizie finala )

Voi lua o decizie mai exacta, la finele acestui sezon. Asta ca sa nu bulversez toate activitatile, cat si desfasurarea diviziei B.

Repet, nu este o decizie finala.

i0nutz8328.03.2008 19:31

Si cand vine aia finala ? :)

Sergyu1628.03.2008 19:36

Ar fi pacat... Roby s-a ocupat excelent de Divizia B. Am avut clasament dupa fiecare etapa. A stapanit foarte bine. Sper sa se razgandeasca. Scuze de off topic.

RobYnho28.03.2008 19:38

Stiu ca vreti sa scapati cat mai repede de mine, dar decizia finala o voi lua dupa acest sezon. ( s'au ivit ceva probleme ) NU vreau sa ma retrag acum, pentru ca totul este "trecator" si pot reveni asupra "tentativei de retragere".

ady_4steaua28.03.2008 19:45

etapa 27

ady_adinho- mihainho86 3-1..abea astept un sezon in B cu joga bonito si fara qw

klaus_e8929.03.2008 10:16

ma fac io mare si scap de Liverpool :D

i0nutz8329.03.2008 11:55

Si iata unul de la care nu ma asteptam:

 

* Multumim userului care a facut sesizarea, care bineinteles prefera sa isi tina ascunsa identitatea :)

Acestea fiind zise, ne-am putea revedea, cel mai devreme, in aprilie 09 !

untitled.png

dumy3l29.03.2008 11:59

:-h

Allexx10x29.03.2008 11:59

mi-a facut placere sa joc cu voi, bafta in continuare!

stiu si cine a facut sesizarea... dar o sa las identitatea lui ascunsa

i0nutz8329.03.2008 12:06

Cu atat mai bine, un lucru in plus aflat e un pas inainte :)

Allexx10x29.03.2008 12:22

da, hai sa afli si tu ceva, chiar daca nu te mai incalzeste cu nimic, sa stii ca azi m-am inscris, nu jucam de mai mult timp

i0nutz8329.03.2008 12:26

Art. 15. pct. c) Exclusivitate

 

FcSteaua.Ro isi rezerva dreptul de a selectiona la inscrieri/testari persoane care nu activeaza, la momentul respectiv, in vreun alt campionat de fifa online. Daca pe parcursul campionatului vor exista dovezi ca un user este inscris/acceptat in alte competitii de gen, va fi exclus imediat din comunitatea virtuala FcSteaua-FIFA.

EMPORiO29.03.2008 13:04

Asta inseamna ca toate meciurile lui vor fi omologate cu 0-3 ?

i0nutz8329.03.2008 13:31

Nu, le lasam asa ca sa ii pastram vie amintirea !

klaus_e8929.03.2008 15:07

Etapa 25 : klaus_e89 3 - 0 mihainho_86 ... 3 goluri 3 puncte :X

mihai141129.03.2008 16:38

Etapa 26

 

mihai1411 v laurentiu_state 7-2,bezmetiqu te astept :D

blindica30.03.2008 15:23

Ce victime atrage o regula facuta sa nu mai joace God pe FcSteaua.Ro :)

EMPORiO30.03.2008 18:22

Etape ?

i0nutz8330.03.2008 19:43

Etape noi. Clasament zilele astea.

«1161718192024»