Da, mama ce emotionant ! Pana la lacrimi chiar .. Frate maniakule, ai mai fost iertat o data, reprimit in campionat, etc si ai tratat competitia cu aceeasi "seriozitate". Consider ca e suficient, o sa mai ai sanse sa joci aici, conform regulamentului peste 3 sezoane, pana atunci te poti antrena in alte parti, cu alti oameni, etc.
Cat despre vacantele mele, sa iti amintesc ca eu am intrat inclusiv de la mare sa vad care e treaba pe forum ? Cred ca discutia trebuie incheiata, nu esti in masura sa te consideri victima.. Numai bine !
