FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1131415161724»
i0nutz8321.03.2008 18:31

Da, mama ce emotionant ! Pana la lacrimi chiar .. Frate maniakule, ai mai fost iertat o data, reprimit in campionat, etc si ai tratat competitia cu aceeasi "seriozitate". Consider ca e suficient, o sa mai ai sanse sa joci aici, conform regulamentului peste 3 sezoane, pana atunci te poti antrena in alte parti, cu alti oameni, etc.

Cat despre vacantele mele, sa iti amintesc ca eu am intrat inclusiv de la mare sa vad care e treaba pe forum ? Cred ca discutia trebuie incheiata, nu esti in masura sa te consideri victima.. Numai bine !

Jo1n721.03.2008 18:52

et20 bezmetiqu_alex v marianbolohan 3 0

EMPORiO21.03.2008 19:14

Scuaza-ti-mi offtopic-ul: =)) ce vointa are Marius Tuca, il cheama pe suporterul care a aruncat cu bricheta in teren =)) la el in emisiune ... =))

mihai141121.03.2008 19:16

Etapa 23

 

marianbolohan v mihai1411 1-2,stilul karl lewis invins din nou :)),de aia sunteti pedepsiti si jucatori ca voi se zbat la retrogradare,faultati,degajati in continuare in Liga 2 ;)),sincer nu ma asteptat de la bolohan la acest stil de joc

marianb21.03.2008 19:18
Etapa 23

 

marianbolohan v mihai1411 1-2,stilul karl lewis invins din nou :)),de aia sunteti pedepsiti si jucatori ca voi se zbat la retrogradare,faultati,degajati in continuare in Liga 2 ;)),sincer nu ma asteptat de la bolohan la acest stil de joc

ce stil ma marele campion

eu nu trebuie sa am stil ca sunt la retrogradare u ar trebui sa ai, dar nimic, mai invata de la bezmeticu

mihai141121.03.2008 19:24

de 2 sezoane ma chinui sa invat de la cei ca tine sa joc stilul karl lewis ;))

EMPORiO21.03.2008 19:35

etapa 24

 

fifa_emporio vs roby29steaua 1-2 ...

 

egalul era mai echitabil ...

RobYnho21.03.2008 19:40

Etapa 24 : fifa_emporio 1 - 2 roby29steaua

 

Cred ca ai vazut alt meci. Mai ai si tupeul de a mai spune ca un egal era mai echitabil cand defapt ai facut un antijoc cu care rar m'am intalnit de cand joc in acest campionat.

 

P.S Raportul suturilor pe poarta 5 - 14 ale mele.

EMPORiO21.03.2008 19:49

asa e frate, anti joc, ma mir cum de nu ai mai folosit excesiv cu+w ... si ... in ultimele minute, STATEAI CU JUCATORII P TEREN FARA SA FACI NIMIC ;) SI ... INAINTE SA-MI DAI U GOL ... AM AVUT O OCAZIE IMENSA ... ;)

RobYnho21.03.2008 19:53

Ti'am aratat ca pot castiga un meci si fara sa folosesc combinatia magica. ;) Dar pana la urma cu aceasta infrangere sper sa ai mai mult de lucru' la matineu. ;)

EMPORiO21.03.2008 19:54

Stai linistit prietene, ca, daca am juca un amical si am inversa echipele ... ar fii altul rezultatul ... oricum n-am chef sa intru-n polemica cu nimeni de pe acest forum ca nu mi se pare normal, dar na ...

 

PS. Diferenta au facut-o echipele...

RobYnho21.03.2008 19:57

Si vantu' care batea in sensul opus al atacului meu. ;))

 

 

P.S Nu suntem nici frati, nici prieteni.

 

O seara buna !

EMPORiO21.03.2008 19:59
Dar pana la urma cu aceasta infrangere sper sa ai mai mult de lucru' la matineu. ;)

 

Cainii mor de drum lung si prostii de grija altuia ;)

RobYnho21.03.2008 20:04

Pfff... cata inteligenta pe domnu' Emporio. :)) Vad ca la proverbe te pricepi, dar parca mai bine te pricepi la faultarea limbii romane. ;))

EMPORiO21.03.2008 20:05

dar vai, n-am pus o virgula si esti impacientat...

mihai141121.03.2008 20:09

asta cu faultarea limbii e marca inregistrata a lui ionut :))

EMPORiO21.03.2008 20:10

da` chiar ma gandeam sa-i zic ca e xerox...

ma rog ... hai s-o lasam asa ... bafta mai departe roby...

RobYnho21.03.2008 20:12

Mda.. L'am plagiat. Data viitoare voi pune Copyright. ;))

mihai141121.03.2008 20:15

sa nu uiti

marianb21.03.2008 20:30
de 2 sezoane ma chinui sa invat de la cei ca tine sa joc stilul karl lewis ;))

 

campionatul cum l-ai castigat? nu cu pasa lunga?

mihai141121.03.2008 20:41

asa l-am castigat?nu imi aduc aminte,serios,drogba e un fel Messi inseamna :))

DannY_121.03.2008 21:33

Etapa 23:Danny1ok-Alex_tzuppy 6-1

alexxx_tzupy21.03.2008 21:35

set :))

ManiaCU21.03.2008 22:16

Hai mai repede cu etapele alea. Sa treaca cele 3 sezoane in care n-am drept de inscriere :D Abia astept sa revin in forza sa va rup pe toti la fifa :))) Pana una alta cred ca o sa antrenez in campionatul lui God ...

DannY_122.03.2008 12:54

Etapa 24:Bezmetiqu_alex-Danny1ok 1-2

«1131415161724»