Etapa 18 : alexxx_tzupy 1 - 2 klaus_e89 ... am impartit punctele frateste
Etapa 18 : alexxx_tzupy 1 - 2 klaus_e89 ... am impartit punctele frateste
Cer amanarea meciurilor cu Fior_cs.
nu am dat de bezmetiqu ... cerem amanare ![]()
i0nutz, dupã meci dacã ai și tu timp, încearcã sã postezi noi etape, pls !
LOOL ! Din care peluza ???
) Voi sa aveti grija sa nu amanati si sa jucati meciurile postate, nu sa tot amintiti postare etapelor.
sa le zica la aia sa afiseze pe tabela de marcasj sa vada tot poporul ![]()
=))
Steaua-Unirea Urziceni 1-0 si Etape noi la Camp. de FIFA 08...Etapa 324-fifa_emporio-romeo_surdu
Pfff.. Intre timp Romica si'a schimbat id'ul.
) romeo_surdu_0_barat
baieti, eu plec pentru cateva zile in Germania si nu voi putea sa imi joc etapele pana cel tarziu vineri ...
=))Steaua-Unirea Urziceni 1-0 si Etape noi la Camp. de FIFA 08...Etapa 324-fifa_emporio-romeo_surdu
ce vrei sa spui ?
16. nanu_a2008 v julica_maniaku anulat
16. power_steaua_6 v mihainho_86 anulat
15. julica_maniaku v power_steaua_6 anulat
12. power_steaua_6 v ady_adinho anulat
11. julica_maniaku v mihainho_86 anulat
7. ady_adinho v julica_maniaku anulat
Penalizari:
* julica_maniaku 4x3p = 12p
* power_steaua_6 3x3p = 9p
* ady_adinho 2x3p = 6p
* mihainho 2x3 = 6p
* nanu 1x 3p = 3p
* fifa_emporio 5p (penalizare mai veche, pentru jocul cu bezmetiqu)
*** Conform regulamentului, art 7, pct c, julica_maniaku si power_steaua_6 intrunesc conditiile pentru excluderea din campionat. O decizie definitiva va fi luata in cursul acestei saptamani, urmand sa hotaram daca vom pastra penalizarile sau vom trece la excluderea propriu-zisa.
Important: PENALIZARILE VOR FI LUATE IN CALCUL LA SFARSITUL SEZONULUI, IN ALCATUIREA CLASAMENTULUI FINAL.
bing - bang ...
Decizia este regulamentara insa nu prea e bine venita. Meciurile nu le-am jucat la timp pentru ca am fost pe drumuri saptamanile astea, am mentionat asta intr-un post anterior. Nu am reusit sa le joc pe toate deoarece se adunasera foarte multe... astept decizia , desi camp se pare ca-i compromis ![]()
Etapa 19
f1or_cs v ronaldo_0201 2-1
Etapa 20
roby29steaua v f1or_cs 0-1
Daca nu ma ajuta arbitrul cu acel penalty nu trageam deloc la poarta
.Oricum am avut posesie zdrobitoare ![]()
Nu'mi pare rau deloc de aceasta infrangere.. chiar daca a fost viciere de rezultat ![]()
@maniaku: singura solutie - de compromis oarecum - ar fi sa iti omologhez cu 0-3 meciurile care apar acum drept anulate; ramane insa de analizat, deoarece (culmea!) cei cu care nu ai "apucat" sa joci in ultimele saptamani au, la randul lor, si alte probleme de genul asta.
Oups, se cam trece la aplicarea regulamentului, nu se mai "trece" cu vederea ![]()
Etapa 21 : laurentiu_state 1 - 2 roby29steaua
etapa 20
niculaeflorinel 3-2 ultrastf
et16 amanarea
bezmetiqu - klaus 3 0
Etapa 19 : ady_adinho 2 - 4 roby29steaua
et 21 f1or_cs v alexxx_tzupy 2-3
etapa 19
niculaeflorinel vs fifa_emporio 1-1
Etapa 21
danny1ok v ronaldo_0201 1-4
Etapa 20
ronaldo_0201 v laurentiu_state 2-0
Etapa 19
fior_cs v ronaldo_0201 2-1
meciuri frumoase bft la adversari!!
Etapa 20
mihai1411 v mihainho_86 3-2