FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«191011121324»
Allexx10x10.03.2008 18:53

etapa 14

niculaeflorinel 2-0 mihainho_86

EMPORiO10.03.2008 18:57
Scuzati-mi lipsa dar am fost plecat din localitate si am uitat sa postez lucrul asta. Promit ca o sa-mi joc toate meciurile restante zilele astea.

 

P.S. Am sarbatorit destul victoria cu CFR , ba chiar si pe aia de la Tg Jiu ;) ... hai cu bafta !

 

 

ok, te astept sa ne jucam etapa;))

Jo1n710.03.2008 19:42

et14 bezmetiqu_alex v ady_adinho 4 1

marianb10.03.2008 21:10

etapa 13: marianbolohan v power_steaua_6, amanare ca ii scump la vedere

ady_4steaua10.03.2008 21:40

Etapa 13

ady_adinho - nanu_a2008 0-0

klaus_e8910.03.2008 22:04

Etapa 15 : klaus_e89 3 - 1 nanu_a2008 ... comentarii inutile dupa meci

klaus_e8910.03.2008 22:08

scuzati postul consecutiv :|

alexxx_tzupy11.03.2008 09:33

et 15 ady_adinho v alexxx_tzupy 1-2

Allexx10x11.03.2008 10:19

etapa 13

julica_maniaku 1-1 niculaeflorinel

Mir@no111.03.2008 12:54

steag_sah_mic.gif http://uk.youtube.com/watch?v=17NfxHN4pAQ astept pareri despre filmul meu ;)

mihai141111.03.2008 13:22

cer amanare cu maniaku si mihainho in caz ca nu jucam pana la termen

alexxx_tzupy11.03.2008 13:23

laurentiu state nu a intrat deloc pe messenger i-am lasat si offline am postat si pe forum.In caz ca nu apucam sa jucam vreau amanare...poate ne gasim pana la urma :-??

EMPORiO11.03.2008 18:42

Din cate stiu eu, laurentiu sta mai mult pe invisible.. :P

mihai141111.03.2008 18:54

ionute ne miscam si noi mai cu talent cu etapele alea? :))

alexxx_tzupy11.03.2008 19:19

et 13 laurentiu_state v alexxx_tzupy 2-3

klaus_e8911.03.2008 20:38

Etapa 14 : power_steaua_6 v klaus_e89 ... i-am tot lasat offline lu power nu a fost de gasit

i0nutz8311.03.2008 20:42

Clasament, etape

 

Sunt o gramada de restante, nu stiu cum aveti tupeul - unii dintre voi - sa urlati dupa altele atata vreme cat nu s-a jucat ce e postat iar deocamdata nu am trecut la anulari.

Pana sambata seara aveti timp sa jucati tot ce nu s-a jucat pana acum. In caz contrar, vom trece la masurile care se cuvin ;)

untitled.png

EMPORiO12.03.2008 13:25

Julika, ne jucam si noi etapa aia amarata ?

 

i0nutz ? Pot sa stiu si eu dc am -5p ?

ronaldo_020112.03.2008 13:30

ai iesit intr-un meci.....cand era 4-0 pentru bezmetiqu cred...penalizare!!

RobYnho12.03.2008 13:33

Exact.. In meciu' cu Joint, daca imi aduc bine aminte. :)

EMPORiO12.03.2008 13:54

Etapa 10

 

julica_maniaku vs fifa_emporio 0-0

 

 

julica, citeste bine regulamentul, nu ai voie sa bati cornerul in 6m! Ai facut-o de foarte multe ori ! ;)

RobYnho12.03.2008 14:01

Etapa 17 : marianbolohan 0 - 3 roby29steaua

ronaldo_020112.03.2008 14:01

are voie ....dar daca da gol din corner batut in careu mic golul este anulat.......concluzia:da degeaba!!

ManiaCU12.03.2008 14:20

Et 8 : julica_maniaku v marian_bolohan 2-1

Et 10 : fifa_emporio v julica_maniaku 0-0

Et 17 : bezmeticu v julica 1-1

Et 18 : julica_maniaku v bezmeticu 4-0

ManiaCU12.03.2008 14:26
Etapa 10

 

julica_maniaku vs fifa_emporio 0-0

 

 

julica, citeste bine regulamentul, nu ai voie sa bati cornerul in 6m! Ai facut-o de foarte multe ori ! ;)

 

 

Scuze. Ai dreptate , nu prea l-am citit. Si totusi ai fi putut sa-mi reprosezi asta pe prv nu pe forum ;)

«191011121324»