etapa 14
niculaeflorinel 2-0 mihainho_86
etapa 14
niculaeflorinel 2-0 mihainho_86
Scuzati-mi lipsa dar am fost plecat din localitate si am uitat sa postez lucrul asta. Promit ca o sa-mi joc toate meciurile restante zilele astea.
P.S. Am sarbatorit destul victoria cu CFR , ba chiar si pe aia de la Tg Jiu
... hai cu bafta !
ok, te astept sa ne jucam etapa;))
et14 bezmetiqu_alex v ady_adinho 4 1
etapa 13: marianbolohan v power_steaua_6, amanare ca ii scump la vedere
Etapa 13
ady_adinho - nanu_a2008 0-0
Etapa 15 : klaus_e89 3 - 1 nanu_a2008 ... comentarii inutile dupa meci
scuzati postul consecutiv ![]()
et 15 ady_adinho v alexxx_tzupy 1-2
etapa 13
julica_maniaku 1-1 niculaeflorinel
steag_sah_mic.gif http://uk.youtube.com/watch?v=17NfxHN4pAQ astept pareri despre filmul meu ![]()
cer amanare cu maniaku si mihainho in caz ca nu jucam pana la termen
laurentiu state nu a intrat deloc pe messenger i-am lasat si offline am postat si pe forum.In caz ca nu apucam sa jucam vreau amanare...poate ne gasim pana la urma :-??
Din cate stiu eu, laurentiu sta mai mult pe invisible.. ![]()
ionute ne miscam si noi mai cu talent cu etapele alea? ![]()
et 13 laurentiu_state v alexxx_tzupy 2-3
Etapa 14 : power_steaua_6 v klaus_e89 ... i-am tot lasat offline lu power nu a fost de gasit
Clasament, etape
Sunt o gramada de restante, nu stiu cum aveti tupeul - unii dintre voi - sa urlati dupa altele atata vreme cat nu s-a jucat ce e postat iar deocamdata nu am trecut la anulari.
Pana sambata seara aveti timp sa jucati tot ce nu s-a jucat pana acum. In caz contrar, vom trece la masurile care se cuvin ![]()
Julika, ne jucam si noi etapa aia amarata ?
i0nutz ? Pot sa stiu si eu dc am -5p ?
ai iesit intr-un meci.....cand era 4-0 pentru bezmetiqu cred...penalizare!!
Exact.. In meciu' cu Joint, daca imi aduc bine aminte. ![]()
Etapa 10
julica_maniaku vs fifa_emporio 0-0
julica, citeste bine regulamentul, nu ai voie sa bati cornerul in 6m! Ai facut-o de foarte multe ori ! ![]()
Etapa 17 : marianbolohan 0 - 3 roby29steaua
are voie ....dar daca da gol din corner batut in careu mic golul este anulat.......concluzia:da degeaba!!
Et 8 : julica_maniaku v marian_bolohan 2-1
Et 10 : fifa_emporio v julica_maniaku 0-0
Et 17 : bezmeticu v julica 1-1
Et 18 : julica_maniaku v bezmeticu 4-0
Etapa 10
julica_maniaku vs fifa_emporio 0-0
julica, citeste bine regulamentul, nu ai voie sa bati cornerul in 6m! Ai facut-o de foarte multe ori !
Scuze. Ai dreptate , nu prea l-am citit. Si totusi ai fi putut sa-mi reprosezi asta pe prv nu pe forum ![]()