FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fraze de agatat

«1456789»
Adrian23.07.2009 12:56

A muncit saracu' pt alea 5 mil pe care le sparge intr-o seara intr-un club.

A muncit din greu spunandu-le lu' mami si tati cat de mult ii iubeste :))

 

Bai! In viata mea nu am spart mai mult de 60 de lei intr-un club. Si asta a bagat 5 milioane!

 

Senzational! Dati mai aproape domnule Dan, sa se vada!

dulcicutza23.07.2009 13:10

Nu cred nici eu sa fi cheltuit vreodata mai mult de 50-60 de lei intr-un club :P

gby1023.07.2009 13:12

Adrian daca e sa ii cer mamei sau tatului meu macar 50 de lei...imi zice...ca am unde sa lucrez...si sa imi folosesc banii mei...

 

 

Acum nu vreau sa am dispute cu voi....pur si simplu eu am intrat pe forumul asta pentru ca iubesc Steaua...nu sa vorbesc ce pi.de am agatat si ce am mai facut...

vlad23.07.2009 13:57
Adrian daca e sa ii cer mamei sau tatului meu macar 50 de lei...imi zice...ca am unde sa lucrez...si sa imi folosesc banii mei...

 

 

Acum nu vreau sa am dispute cu voi....pur si simplu eu am intrat pe forumul asta pentru ca iubesc Steaua...nu sa vorbesc ce pi.de am agatat si ce am mai facut...

 

 

@gby,

e pierdere de timp si de bani in cluburi si discoteci. Mi-am pierdut noptile prin cluburi,bateam toate discotecile la pas de luni pana duminica. Nopti pierdute!

Mai tarziu vei resimti. Palpitatii,insomnii,...blabla.

Si acum sincer,crezi ca te insori la discoteca? Crezi ca-ti vei gasi sfertul pe acolo ( alea mai au un sfert de rezerva :) ). Si 8 milioane??? Mai bine mergi pe burta.... Eu am cheltuit mult mai multi bani prin discoteci,ca mergeam seara de seara. Si ma rupeam in bas.h..ni,ca dobitocul.Ce aiurea sa nu fie nimeni sa-ti zica cat de tampit poti fi la o varsta frageda. Vai Steaua mea,cat de dobitoc am putut fi.

Un sfat pentru tine : desteapta-te!

r3fl3x23.07.2009 14:04
Nu cred nici eu sa fi cheltuit vreodata mai mult de 50-60 de lei intr-un club :P

 

Oare se poate imbata Stanici cu 50-60 de lei ?:|

dulcicutza23.07.2009 14:59

Da,isi ia votca din aia la 3l :)))) de 50 de lei isi ia 2 sticle,praf se face.

axl23.07.2009 15:01

Sau pune 46 de lei in buzunarul celalalt si-si ia doo beri.

 

Dulcicuto, esti pitipoanca deci existi. Asta pana pui poza cu decolteu.

Adrian23.07.2009 15:06
Oare se poate imbata Stanici cu 50-60 de lei ? :|

 

 

Se vede ca nu stii nimic. Stiu eu niste locuri unde e Timisoreana 2 lei jumate. De 50 de lei te faci turta frate!!!! :D

 

 

Adrian daca e sa ii cer mamei sau tatului meu macar 50 de lei...imi zice...ca am unde sa lucrez...si sa imi folosesc banii mei...

 

Tigane!!!!

 

Parca ziceai ca ai 18 ani. Unde plm lucrezi tu de iti permiti sa spargi 5 mil pe iesire in club? :))

 

Zi-mi bah ca eu is somer!!!

dulcicutza23.07.2009 15:18
Dulcicuto, esti pitipoanca deci existi.

Nu e asa :( , nu stii nimic :( .E "sunt pitzipoanca deci egzist" .

 

Tigane!!!!

 

Parca ziceai ca ai 18 ani. Unde plm lucrezi tu de iti permiti sa spargi 5 mil pe iesire in club? :))

 

Zi-mi bah ca eu is somer!!!

E director la C.A.P

axl23.07.2009 15:43

Galati?!

Dulcicuto, nu cumva prin '97 am facut sex pe acoperisul lu Semiramis din Saturn? Aveai o fusta scurta din blugi, eram Beatles fani si umblam in tenisi albi?

gby1023.07.2009 15:58

 

 

Tigane!!!!

 

Parca ziceai ca ai 18 ani. Unde plm lucrezi tu de iti permiti sa spargi 5 mil pe iesire in club? :))

 

Zi-mi bah ca eu is somer!!!

 

 

bah eu lucrez...se poate sa te angajezi de la 16 ani...si daca citeai ai fi vazut ca eu nu cheltui mereu banii aia dar o data la 2 luni imi permit sa sparg banii astia pentru ca eu inca nu platesc intretinerea....si ce mai e de platit...

 

 

 

 

 

 

r3fl3x23.07.2009 16:06
Se vede ca nu stii nimic. Stiu eu niste locuri unde e Timisoreana 2 lei jumate. De 50 de lei te faci turta frate!!!! :D

 

asa stiu si eu :))) Timisoreana si Ursus 2,5 lei si Bergenbier 2,2 lei :)))

Adrian23.07.2009 16:06

Platesti tu ****. Nu faci cam multe pentru un copil de 18 ani?

 

Ia sa vedem:

 

1. Lucrezi.

2. Faci sex.

3. Bei.

4. Mergi in cluburi.

5. S-a mutat prietena la tine.

6. Stai toata ziua pe net.

 

Si toate astea in acelasi timp.

 

Chiar vrei sa te credem?

 

p.s.

Pe alt topic ziceai ca mergi sa faci sex cu alte fete. Cand e prietena la tine? Cand ai de lucru? In timp ce esti pe net?

 

Bah, ori tu esti o clona, ori Pinochio.

axl23.07.2009 16:10

Lasa ba omu in pace, e polisportiv.

vlad23.07.2009 16:18
Galati?!

Dulcicuto, nu cumva prin '97 am facut sex pe acoperisul lu Semiramis din Saturn? Aveai o fusta scurta din blugi, eram Beatles fani si umblam in tenisi albi?

 

Tu erai Cataline??? Sa-mi bag picioarele eu am crezut ca e o fana Betles!

Adrian23.07.2009 16:21
Galati?!

Dulcicuto, nu cumva prin '97 am facut sex pe acoperisul lu Semiramis din Saturn? Aveai o fusta scurta din blugi, eram Beatles fani si umblam in tenisi albi?

 

Tu erai Cataline??? Sa-mi bag picioarele eu am crezut ca e o fana Betles!

 

Senzational!!!

 

FCSteaua.ro aduce din nou sufletele pereche impreuna.

 

 

Te invit aici.... lal allalalal ala la la alala aalal apulamea lallal alala

 

 

Senzational! Dati mai aproape domnule Dan! Sa se vada!

r3fl3x23.07.2009 16:22
Platesti tu ****. Nu faci cam multe pentru un copil de 18 ani?

 

Ia sa vedem:

 

1. Lucrezi.

2. Faci sex.

3. Bei.

4. Mergi in cluburi.

5. S-a mutat prietena la tine.

6. Stai toata ziua pe net.

 

Si toate astea in acelasi timp.

 

Chiar vrei sa te credem?

 

p.s.

Pe alt topic ziceai ca mergi sa faci sex cu alte fete. Cand e prietena la tine? Cand ai de lucru? In timp ce esti pe net?

 

Bah, ori tu esti o clona, ori Pinochio.

 

Daca are imaginatia bogata...

vlad23.07.2009 16:25
Tu erai Cataline??? Sa-mi bag picioarele eu am crezut ca e o fana Betles!

 

 

Senzational!!!

 

FCSteaua.ro aduce din nou sufletele pereche impreuna.

 

 

Te invit aici.... lal allalalal ala la la alala aalal apulamea lallal alala

 

 

Senzational! Dati mai aproape domnule Dan! Sa se vada!

 

Vai domnu' Dan...ce cucui are!

Oooo,soarele meu!.

 

Adi, eram si noi mai tinerele.....

Adrian23.07.2009 16:26

Senzational!!! :yeahh:

 

 

p.s.

 

Mah, voi ati observat cum mai liniste pe site de cand am scapat de retonto si ronridiche si alti dobitoci din astia becalisti? :D

Ma felicit pentru asta :D

gby1023.07.2009 16:29

Secolul vitezei cois ...Secolul vitezei...

si apropo

 

1. frate am verisori care au 14-15 ani si lucreaza la impartit pe flyere,pliante...sau ajuta la spalatorie...

2.omule acum toti incep sa faca sex de pe la 12 ani...sincer sa fiu...

 

3.si cine nu bea? si fetele se imbata de se rup in doua

 

4.Si ce vrei sa spui ca la 18 ani tu nu mergeai in cluburi ?

 

5.omule ne iubim si sunt major...fac ce vreau

6.am lap...

 

 

vlad23.07.2009 16:30
Senzational!!! :yeahh:

 

 

p.s.

 

Mah, voi ati observat cum mai liniste pe site de cand am scapat de retonto si ronridiche si alti dobitoci din astia becalisti? :D

Ma felicit pentru asta :D

 

 

Oare este o coincidenta cu faptul ca Becali nu stia ce scrie pe acel banner de la meciul cu Ujpest????Cica astazi a aflat!

Si aici s-a discutat despre acel subiect,asta dupa ce au luat unii ban.Nu dau nume!

Adrian23.07.2009 16:37
Secolul vitezei cois ...Secolul vitezei...

si apropo

 

1. frate am verisori care au 14-15 ani si lucreaza la impartit pe flyere,pliante...sau ajuta la spalatorie...

2.omule acum toti incep sa faca sex de pe la 12 ani...sincer sa fiu...

 

3.si cine nu bea? si fetele se imbata de se rup in doua

 

4.Si ce vrei sa spui ca la 18 ani tu nu mergeai in cluburi ?

 

5.omule ne iubim si sunt major...fac ce vreau

6.am lap...

 

 

Din ce ai zis tu mai sus am tras urmatoarele concluzii:

 

1. La impartit flyere se plateste regeste.

2. Tu esti mai slab pentru ca ai facut sex de la 16 ani, nu de la 12.

3. Toata lumea bea de se rup in 2. Da' atunci cum mai faceti sex? :D

4. Nu zilnic ca tine.

5. O iubesti dar o inseli. Senzational! :D

6. Cu laptopul mergi peste tot, la lucru, in pat cand faci sex, in cluburi, la beut, etc.

sxn23.07.2009 17:10
Secolul vitezei cois ...Secolul vitezei...

si apropo

 

1. frate am verisori care au 14-15 ani si lucreaza la impartit pe flyere,pliante...sau ajuta la spalatorie...

2.omule acum toti incep sa faca sex de pe la 12 ani...sincer sa fiu...

 

3.si cine nu bea? si fetele se imbata de se rup in doua

 

4.Si ce vrei sa spui ca la 18 ani tu nu mergeai in cluburi ?

 

5.omule ne iubim si sunt major...fac ce vreau

6.am lap...

 

Salut.

De curiozitate, te-am cautat pe hi5 folosind id-ul de messenger de la profilul tau. Ia uite ce-am gasit:

 

Gaby

Age

14

 

Location

bucarest, Romania

 

Ce sa zic... esti tare. :thumbsup:

gby1023.07.2009 17:11
Din ce ai zis tu mai sus am tras urmatoarele concluzii:

 

1. La impartit flyere se plateste regeste.

2. Tu esti mai slab pentru ca ai facut sex de la 16 ani, nu de la 12.

3. Toata lumea bea de se rup in 2. Da' atunci cum mai faceti sex? :D

4. Nu zilnic ca tine.

5. O iubesti dar o inseli. Senzational! :D

6. Cu laptopul mergi peste tot, la lucru, in pat cand faci sex, in cluburi, la beut, etc.

 

 

ai inteles total gresit...

1.eu nu lucrez la impartit flyere

2.da...eu nu am facut la 12 ani...am facut la 16 ;)

3.am zis ca oricine mai face o betie de'aia grava

4.daca citesti atent o sa vezi ca am zis ca merg in club 1-2 ori pe luna sau la 2 luni

5.nu am zis ca am fost cu fata aia cu clubu in acelasi timp cand m-am mutat cu prietena..;)

6. cu lap merg doar lalucru' ca eu nu stau pe forumuri in timp ce fac sex..sau altceva ....

 

sper ca aici am incheiat ;)

gby1023.07.2009 17:17
Salut.

De curiozitate, te-am cautat pe hi5 folosind id-ul de messenger de la profilul tau. Ia uite ce-am gasit:

 

 

 

Ce sa zic... esti tare. :thumbsup:

 

 

ca sa te lamuresc...

:)

dupa ce contu meu de hi5 a fost spart am reusit sa gasesc din nou parola...

apoi acel cont cu parola gasita de mine...i-am daruito varului meu ;) in cheama Mihai-Gabriel...

«1456789»