FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fraze de agatat

«1345679»
Fane_casieru'13.09.2008 21:12

@adda

 

Si daca e vara cum spui ?

m-am ratacit si mi-e cald de mor,nu ma iei la tine acasa sa-mi servesti maine dimineata micul dejun la tine in frigider ?

ADDA PRINTZESA13.09.2008 21:19

:

@adda

 

Si daca e vara cum spui ?

m-am ratacit si mi-e cald de mor,nu ma iei la tine acasa sa-mi servesti maine dimineata micul dejun la tine in frigider ?

 

 

 

:tongue: Vara se spune:Imi dai voi sa-i dau inghetatei tale o limba? :rolleyes:

Dragoshel14.09.2008 14:26

Fane, poate n-are frigider

Uka9026.09.2008 21:54

stiu si eu cateva fraze de agatat:-auzi nu te supara ai o oglinda in pantaloni.pt ca ma vad in pantalonii tai:D

-auzi draga nu te supara ai cumva nr de tel al sf. petru?pt ca s-a pierdut un inger pe-aici

:steag_cruce_invers:

sabin130726.09.2008 22:08

Topicul asta imi suna a ¨lua-te-as la misto¨:)

Acum serios, cat de pitipoanca sa fii ca sa pui botu´ la de astea? Felicit din toata inima pe cei care f*t cu faze de astea.:)

AlexxxG15.10.2008 17:27

poate intr-adevar exista si astfel de persoane mai usor de impresionat.

andrey_ptm_steaua15.10.2008 19:54

Trebuie sã fi obositã, pentru cã ai umblat prin mintea mea toata ziua fular-campionii

 

 

 

Ce-ai zice sã folosim prezervativul ãsta pânã nu expirã?; :steag_sah_mic:

 

 

 

 

Stii ce ar arata bine pe tine? Eu!" :steag_sah_mic:fular-campionii

Catalyn0715.10.2008 20:46

ce fraze de tot kkt-u :|

ce fel de fata trei sa fii ca sa " cazi in plasa " la chestiile astea :)) ?

RaMs3s25.10.2008 11:22
ce fraze de tot kkt-u :|

ce fel de fata trei sa fii ca sa " cazi in plasa " la chestiile astea :)) ?

 

o panarama :))

Dragoshel12.12.2008 15:03

Spune prietenei/nevestii : Nu te insel cu alta, doar te compar...

RobYnho12.03.2009 17:39

Nu stiu daca e chiar o fraza de agatat, dar intr'un gest de furie-gelozie o poti incerca.

1

 

" Esti frumoasa? Si ce daca..'te'n mo**** m*-*i !

 

2

 

-Dansezi?

-Da!

-Atunci nu te deranjez !

john_8612.03.2009 18:14
-Dansezi?

-Da!

-Atunci nu te deranjez !

 

sau

-Dansezi?

-Nu, asa merg eu.

D4v1dstelist25.04.2009 18:00

     Una care numai de agatat nu e:"Nu cere nimic,doar stai capra,pe doua lucruri nu dau bani pe **** si pe apa"(Ombladon,M**a e rupta din Rai)

ady_ultras10.05.2009 17:26

eu : asta merge la unirii?

ea : nu

eu : atunci unde merge, e surpriza nu-i asa?

.aNDu10.05.2009 23:47
Deci cum spunea Stanici toate frazele de agatat au un singur scop, asa ca poti sa i-o spui pe asta: "Da-mi si mie numarul tau si iti dau apoi cate numere vrei!" si gata!

 

 

Cedry2k :)

dulcicutza31.05.2009 12:25

haha.super amuzante....

sa v-o zic eu pe aia dreapta "Definitia Dragostei : Este un complex periferic amorfozat care in egocentrul pseudoindividualitati provoaca sentimentul .... "Ce bine ar fii sa ne fu**m ".

Ronnie31.05.2009 15:41
haha.super amuzante....

sa v-o zic eu pe aia dreapta "Definitia Dragostei : Este un complex periferic amorfozat care in egocentrul pseudoindividualitati provoaca sentimentul .... "Ce bine ar fii sa ne fu**m ".

 

Ce bine ar fii sa ne ce?

gby1023.07.2009 10:31

merge garantat...

-mami,vii la mine acasa sa mancem ceafa de porc cu ceapa ? :))

incercati sa imi ziceti daca merge :))

 

eu am agatat cu...

 

Buna ,m-am ratacit...imi zici si mie pe unde sunt ?

ok,esti la ...(unde eram...)

Ms mult "mami" imi dai si mie nr tau de telefon sa iti multumesc...

mi la dat si am fost impreuna...

a doua zi am mers in club...aveam banii k trebuia sa imi repar calculatorul in buzunarul drept ...adik 7-8 milioane...si pentru club cu prietena aveam doar 5 milioane...

fata aia ma golit de 7 milioane in 2-3 ore...iam zis ca ma duc la baie...si am plecat acasa :))

Ronnie23.07.2009 10:34

Cocalar.

gby1023.07.2009 11:36

Ronnie daca vrei sa sti....eu nu ascult manele...dar daca te duci la o intalnire si aia iti consuma 8 milioane ce o sa faci...si apropo poate ai inteles gresit nu am lasat-o sa plateasca dupa ce am platit am plecat...pentru ca in club iti iei ce vrei si dai banii pe loc nu era in restaurant sau mai stiu eu ce ....

Ronnie23.07.2009 11:38

Te face o pizdulica de 8 milioane.. Mai ieftine sunt domnisoarele alea din Olanda.

axl23.07.2009 11:49
fata aia ma golit de 7 milioane in 2-3 ore...iam zis ca ma duc la baie...si am plecat acasa :))

Tot cam atat as cheltui si eu c-o pitzi, in vreo 3 ani.

vlad23.07.2009 11:58
merge garantat...

-mami,vii la mine acasa sa mancem ceafa de porc cu ceapa ? :))

incercati sa imi ziceti daca merge :))

 

eu am agatat cu...

 

Buna ,m-am ratacit...imi zici si mie pe unde sunt ?

ok,esti la ...(unde eram...)

Ms mult "mami" imi dai si mie nr tau de telefon sa iti multumesc...

mi la dat si am fost impreuna...

a doua zi am mers in club...aveam banii k trebuia sa imi repar calculatorul in buzunarul drept ...adik 7-8 milioane...si pentru club cu prietena aveam doar 5 milioane...

fata aia ma golit de 7 milioane in 2-3 ore...iam zis ca ma duc la baie...si am plecat acasa :))

 

Pai si care-i faza cu agatatul??? Ce vezi asa bun la fraza aia de agatat? Costa 8 milioane o fraza de genul asta. :) Zi-ne fraze de agata moca!

 

Eu va zic fraze de (ne)agatat.

In discoteca m-am dus pulbere la una,o imbarlig si incepe uramatorul dialog:

 

Ea: "Ai baut!"

Eu: "Pai da,sa prind curaj sa vin la tine!"

Ea: "Aaaa....esti timid!"

Eu: "Nu draga,dar nu te uiti la tine cat de naspa arati".

 

In disocteca,un amic de-al meu o place pe una.Se duce o invita la dans,baga cateva bluesuri cu ea si la un moment data aia nu mai rezista si-i spune amicului:

 

"Auzi ,poate mai vor si altii sa ma invite la dans!"

dulcicutza23.07.2009 12:14

MAma cat poate sa abereze un om...avea 5 mil pt club :)))))) da ce faci prietene de ai atatia bani?Poate ne zici si noua, astora, de ne rupem muncind si avem 5 mil la avans?

gby1023.07.2009 12:53

Dulcicutza eu cred ca ai ceva cu mine....ca sa ma duc cu aia 5 milioane in club am muncit si eu stai linistita...si nu ma duc in fiecare seara in club ca ...as' ramane falit.

Eu ma duc o data sau de doua ori pe luna...

 

 

«1345679»