FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fraze de agatat

«156789»
Adrian23.07.2009 17:21
Salut.

De curiozitate, te-am cautat pe hi5 folosind id-ul de messenger de la profilul tau. Ia uite ce-am gasit:

 

Gaby

Age

14

 

Location

bucarest, Romania

 

 

Ce sa zic... esti tare. :thumbsup:

 

 

 

Ohhhh!!! Snap! :thumbup:

 

 

 

 

Ce fata de nonvirgin ai! :D

 

:bananadance:

 

ca sa te lamuresc...

:)

dupa ce contu meu de hi5 a fost spart am reusit sa gasesc din nou parola...

apoi acel cont cu parola gasita de mine...i-am daruito varului meu ;) in cheama Mihai-Gabriel...

 

 

Evident!

NicoSoulSteaua23.07.2009 17:41

nenea Adrian,nu ti se pare ca incalci niste drepturi ?

chiar daca are 14 ani,fie el si nonvirgin

de cand pana cand sunt permise astfel de print-screenuri pe fcs.ro ?

Adrian23.07.2009 18:43

Nimic nu am voie sa fac.... :P

 

 

dulcicutza23.07.2009 18:51
Galati?!

Dulcicuto, nu cumva prin '97 am facut sex pe acoperisul lu Semiramis din Saturn? Aveai o fusta scurta din blugi, eram Beatles fani si umblam in tenisi albi?

In '97 nici nu ti-o vedeai :))))))))

ady_ultras23.07.2009 19:45

muhahaha

axl23.07.2009 20:40

Dulcicuto, sa te tufa tata.

dulcicutza23.07.2009 20:41

Bine tati,asa sa faci. :)))))

micutZu' Deni23.07.2009 21:18

Ba asta am vazut-o la desene e foarte tare .... nu functioneaza neam da e distractiv :)))

 

 

' Daca ai fii un muc m-as scobi in nas toata ziua ' :)))) =)))

gio_stgloria23.07.2009 21:31

pentru o fata cu ochelari : ce faci iubi , vrei sa ne tufem ca chiorii ?

dulcicutza23.07.2009 22:04

Acum serios,sa vina unu' la mine cu o fraza de genul asta cred ca ii torn ceva in cap :)

cRiss4Steaua23.07.2009 22:46

dulcicutzo esti cam uratica :(

Adrian23.07.2009 22:49
dulcicutzo esti cam uratica :(

 

snap! :bananadance:

ady_ultras23.07.2009 23:29

fraze de agatzat.. :)) tare asta..

pai dulicutz-o poate k la tine merge pe sentiment.. pentru k nah... stii.. eu chiar as vrea sa fie ceva intre noi .. dar mai mult in tine

axl24.07.2009 06:40
Bine tati,asa sa faci. :)))))

Nu, nu m-ai inteles. Tata, nu eu.

Mister24.07.2009 07:04

DE INCALZIRE

 

In afara sa fii sexi, ce altceva mai stii sa faci?

 

Frumoaso, trebuie sa fii tare obosita, pentru ca toata ziua ai umblat prin mintea mea

 

Sunt ca un computer ... poti sa te joci cu mine toata ziua

 

Crezi in dragostea la prima vedere sau trebuie sa plec si sa ma mai apropii o data?

 

Scuza-ma, poti sa imi imprumuti numarul tau de telefon? Tocmai l-am pierdut pe al meu

 

Esti atat de fierbinte incat s-au aburit geamurile in bar

 

Sunt atat de fastacit incat am uitat care era cea mai tare fraza a mea de agatat

 

Stii, tocmai mi-am dat seama ca semeni leit cu viitoarea mea prietena

 

Stiu ca laptele ajuta corpul sa arate bine, dar, draga mea, tu cat de mult ai baut?

 

In medie, o persoana se indragosteste de 7 ori pana la casatorie. Draga mea, esti a saptea...

 

De obicei nu ma intalnesc cu fotomodele, dar, fie...uite telefonul meu...

 

Tatal tau e extraterestru? Altfel nu se explica de ce nu exista nicio fata pe lume la fel de frumoasa ca tine

 

Esti ca o scoica...greu de deschis, dar perla dinauntru merita toate eforturile

 

Daca as avea un ban pentru fiecare fata la fel de frumoasa ca tine pe care am intalnit-o pana acum, as avea...un ban

 

Hei...e cald aici? Caci simt ca ma topesc dupa tine...

 

Iei lectii de dans? Pentru ca eu nu am mai vazut un mers atat de gratios

 

Cum e sa fii cea mai frumoasa fata din incapere ?

 

Ti-as cumpara o bautura dar as fi gelos pe pahar

 

Poti sa imi dai o fotografie de-a ta ca sa i-o trimit lui Mos Craciun sa vada exact ce imi doresc?

 

 

TUPEU MAXIM

 

Hmm, iata o pereche de picioare frumoase. La ce ora deschideti?

 

Sa imi dea cineva putin ketchup caci esti extrem de picanta

 

Ar fi bine sa faci sex cu mine, pentru ca oricum o sa le spun tuturor ca am facut-o ...

 

Ce are 142 de dinti si ascunde inauntru o fiara teribila? Fermoarul de la pantalonii mei

 

Tu ai atatea curbe si eu nu am nicio frana ...

 

Buna, sunt domnul Perfectiune. Mi-a spus cineva ca ma cautai ...

 

Ai ceva pe fund...aaaa... sunt ochii mei

 

Ce-ar fi sa te apropii, sa te asezi in bratele mele si sa imi spui ce iti doresti?

 

Sa sune cineva la Protectia Animalelor caci tocmai am vazut o vulpe in libertate

Nu te supara, ma dor buzele ... Vrei sa le saruti sa le treaca?

 

Ar fi bine sa fii de la Zoo, caci ai trezit animalul din mine

 

Sa te sun dimineata sau doar sa te zgaltai ca sa te trezesc?

 

Hei, caut o comoara. Pot sa ma uit mai atent la sanii tai?

 

Hmmm...rochia ta e oribila! Da-o jos chiar acum!

 

Ai o firmitura pe buze...lasa-ma sa ti-o iau eu

 

Ai fundul ca o lamaie...Salivez ori de cate ori ma uit la el!

 

La naiba, ai curbe mai periculoase decat cele de la cursele de formula 1!

 

Esti atat de fierbinte ca mi-ai incalzit berea

 

Stii ce ar arata foarte bine pe tine? Eu!

 

Ai timp? Fiindca eu am cheile de la casa...

 

Ai inceput sa transpiri. Hai sa facem un dus!

 

Buzele tare par foarte singure. Nu vrei sa le facem cunostinta cu ale mele?

 

Rochita ta ar arata traznet aruncata pe jos, langa canapeaua mea

 

As boteza orgasmul multiplu cu numele tau

 

A ce mirosi? Stiu, a dragoste...

 

 

PENTRU ROMANTICI

 

Cred ca pot muri fericit, tocmai am vazut cum arata Paradisul

 

Ai o harta? M-am ratacit in ochii tai

 

Cand o sa fiu batran si o sa ma uit in urma, imi voi aminti zilele de nastere ale copiilor, ziua in care m-am insurat si pe cea in care te-am intalnit pe tine

 

Mos Craciun a venit mai devreme anul acesta, pentru ca esti primul meu cadou de sub brad...

 

Cum era Paradisul cand l-ai parasit?

 

Vrei sa ma mangai ca sa le pot spune prietenilor ca am fost atins de un inger?

 

Unii vorbesc despre cele 7 minuni ale lumii. Eu cred ca e una singura: tu!

 

Niciodata nu mi s-a implinit vreo dorinta. Doar azi, cand te-am intalnit pe tine.

 

Stiu ca nu am nicio sansa...dar mi-as dori sa aud un inger vorbind

 

Pentru lumea intreaga esti doar o persoana, eu sunt persoana pentru care esti lumea intreaga

 

A rasarit soarele...sau este doar zambetul tau cel care lumineaza?

 

Un singur lucru nu mi-au spus inca ochii tai: cum te numesti

 

Regret ca nu as putea sa te pictez...Culorile ar fi palide in comparatie cu frumusetea ta

 

Pot sa te ating ca sa ma conving ca existi cu adevarat?

 

E vreun aeroport prin apropiere sau ceea ce se aude e inima mea decoland catre al noualea cer?

 

 

 

BULETINUL, VA ROG!

 

Ai fost vreodata arestata pentru ca arati ilegal de bine?

 

Daca o privire ar putea ucide, ai fi o arma de distrugere in masa

 

Scuza-ma, vrei sa imi arati ce ai in buzunare? Cred ca mi-ai furat inima

 

Mai ai si alte arme la tine in afara de ochii astia criminali?

 

Ar trebui sa schimbi incuietoarea, caci eu sunt cheia pentru inima ta

 

 

CAMERA DE GARDA

 

Sper ca stii sa resuscitezi un om, caci simt ca mi se taie rasuflarea

 

Ai un bandaj? Tocmai mi-a explodat inima din piept cand te-am vazut

 

Am fost orbit de frumusetea ta, asa ca trebuie sa imi dai numele si numarul de telefon ca sa vorbesc cu cei de la asigurari

 

Ajuta-ma, se intampla ceva cu ochii mei - nu mi-i mai pot dezlipi de pe tine

 

Inca mai testez, dupa ani de terapie, daca sunt alergic la sex. Poti sa ma ajuti?

 

Arata-mi un barbat care nu crede ca esti frumoasa si eu o sa iti arat unul orb

 

Ai putina apa? Pentru ca inima mea e in flacari din cauza ta

 

Esti atat de fierbinte incat mi-ai ars retina. Te vad ori de cate ori clipesc.

 

Mai am doar o zi de trait...te rog, nu ma lasa sa mor virgin!

 

 

Noroc la agatat ;):)

axl24.07.2009 07:06

Cineva sa ma impuste. Mister, nu tu.

Marius24.07.2009 07:17
Acum serios,sa vina unu' la mine cu o fraza de genul asta cred ca ii torn ceva in cap :)

 

Da' pe tine cum te-agata? Cu extrasul de cont? :)

 

dulcicutzo esti cam uratica :(

 

mwahahahahahahaaaaaaa... cu.E.D.

 

Cineva sa ma impuste. Mister, nu tu.

 

Sambata sau duminica bah!

axl24.07.2009 07:19
Sambata sau duminica bah!

Mort de mana unui gay. Now that's an odd way to go.

Marius24.07.2009 07:28

Il preferi pe mister? :D

Mister24.07.2009 07:30

axl ce ai vrut sa zici despre mn ?

 

 

 

axl24.07.2009 07:32

Despre tine nimic. Despre frazele tale de agatat ar fi cate ceva de zis.

Mister24.07.2009 07:38
:)) Le-am luat de pe Google...Doar nu crezi ca le am eu in minte pe toate astea...eu sunt mai direct...:D
Adrian24.07.2009 08:30

Bah.... mi se pare mie sau Mister are acelasi IP ca si gby10? :D

axl24.07.2009 08:32

Nu stiu, ia investigheaza.

Mister24.07.2009 08:38

DA...eu sunt ...imi cer scuze...

 

Adio :|

«156789»