Poate e de pe contul lu' prietena.
Poate e de pe contul lu' prietena.
Adriane, da-i permanent pe Mister si warn pe gby10. Si la prima abatere e out.
Bah... sincer... gby10 asta mi se pare un Virgil in devenire ![]()
O varianta mai tanara a lui Virgil ![]()
dulcicutzo esti cam uratica![]()
Nu mi-am dat niciodata aere de fotomodel ![]()
Oare numa eu sunt de parere ca frazele asta sunt complet penibile si inutile? ![]()
Poate te mai alegi si cu o geanta in cap :-?
Bah gby10, sper ca nu esti tu. ![]()
Oare numa eu sunt de parere ca frazele asta sunt complet penibile si inutile?Poate te mai alegi si cu o geanta in cap :-?
Poate iti cauti tu de treaba pana nu ma apuca pe mine nervii,n-ai niste desene animate de vazut?Poate te retine cineva pe aici.
Bataie! Bataie!
hai ca bag o fraza celebra "Nu dau in animale"
)))))))))
Radeti voi radeti da' eu, moderatorul mare si rau, stau ca un Liopleurodon ascuns in intunericul apelor si va las sa va jucati si sa va luati la misto si, cand nu sunteti pregatiti, sar pe voi cu banu'!

p.s.
Poate iti cauti tu de treaba pana nu ma apuca pe mine nervii,n-ai niste desene animate de vazut?Poate te retine cineva pe aici.
Pot sa ii dau ban pentru ca ne alunga utilizatorii de pe forum? Pot, pot? :x
Secolul vitezei cois ...Secolul vitezei...
Era un ratat cucherist in a 10 care folosea expresia asta idioata(cois)Zicea ca are un prieten Gaby la Bucuresti,mai mic cu vreo doi ani ca el.Deci,esti prieten cu un scleptoman cucherist handicapat si pro-becalist din Oradea?Bai,cois! ![]()
Pot sa ii dau ban pentru ca ne alunga utilizatorii de pe forum? Pot, pot? :x
Incearca.
Incearca.
Si mie ce imi iese daca iti dau bani?
Ochii din cap
)
Daca ar fi 1on pe aici...Deci Dulicutza,"ochii nu iese".
Ochii din cap)
Eeee ![]()
FFFFF ![]()
pababibaaam
v-a mai spus cineva vreodata ca SUNTETI FOARTE DUBIOSI ? ![]()
Si tu administratorul dubiosilor
))
tocmai s-au terminat desenele tu ...
ce sa fac eu acum :-?? stiu ... te oftic pe tine pane iti iese ochii din cap ![]()
PAi la 15 ani cat ai normal ca stii programul desenelor
)))))))
bla bla bla
decat sa pun ca alti frustrati 20 de ani si sa am 13-14 mai bine pun varsta reala
si nu , nu ma uit la desene ,decat cateva imi plac:))
hai gata cu off