FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fraze de agatat

«16789»
Ronnie24.07.2009 08:40

Poate e de pe contul lu' prietena.

axl24.07.2009 08:42

Adriane, da-i permanent pe Mister si warn pe gby10. Si la prima abatere e out.

Adrian24.07.2009 09:18

Bah... sincer... gby10 asta mi se pare un Virgil in devenire :D

 

O varianta mai tanara a lui Virgil :))

dulcicutza26.07.2009 11:40
dulcicutzo esti cam uratica :(

Nu mi-am dat niciodata aere de fotomodel :)

Vlad Bogdan26.07.2009 21:57

Oare numa eu sunt de parere ca frazele asta sunt complet penibile si inutile? :))

Poate te mai alegi si cu o geanta in cap :-?

Adrian26.07.2009 22:04

Bah gby10, sper ca nu esti tu. :D

dulcicutza26.07.2009 22:18
Oare numa eu sunt de parere ca frazele asta sunt complet penibile si inutile? :))

Poate te mai alegi si cu o geanta in cap :-?

Poate iti cauti tu de treaba pana nu ma apuca pe mine nervii,n-ai niste desene animate de vazut?Poate te retine cineva pe aici.

Adrian26.07.2009 22:20

Bataie! Bataie!

dulcicutza26.07.2009 22:31

hai ca bag o fraza celebra "Nu dau in animale" :)))))))))))

Adrian26.07.2009 22:57

Radeti voi radeti da' eu, moderatorul mare si rau, stau ca un Liopleurodon ascuns in intunericul apelor si va las sa va jucati si sa va luati la misto si, cand nu sunteti pregatiti, sar pe voi cu banu'!

 

liopleurodon_1280.jpg

 

 

p.s.

 

Ronnie27.07.2009 06:36
Poate iti cauti tu de treaba pana nu ma apuca pe mine nervii,n-ai niste desene animate de vazut?Poate te retine cineva pe aici.

 

Pot sa ii dau ban pentru ca ne alunga utilizatorii de pe forum? Pot, pot? :x

D4v1dstelist27.07.2009 09:51
Secolul vitezei cois ...Secolul vitezei...

 

 

Era un ratat cucherist in a 10 care folosea expresia asta idioata(cois)Zicea ca are un prieten Gaby la Bucuresti,mai mic cu vreo doi ani ca el.Deci,esti prieten cu un scleptoman cucherist handicapat si pro-becalist din Oradea?Bai,cois! :yawn:

dulcicutza27.07.2009 09:56
Pot sa ii dau ban pentru ca ne alunga utilizatorii de pe forum? Pot, pot? :x

Incearca.

D4v1dstelist27.07.2009 10:06
Ronnie27.07.2009 10:07
Incearca.

 

Si mie ce imi iese daca iti dau bani?

dulcicutza27.07.2009 12:23

Ochii din cap :)))

D4v1dstelist27.07.2009 18:06

Daca ar fi 1on pe aici...Deci Dulicutza,"ochii nu iese".

Ronnie27.07.2009 20:04
Ochii din cap :)))

Eeee :naughty:

dulcicutza27.07.2009 20:48

FFFFF :dry:

**alex**27.07.2009 21:08

pababibaaam

Azzido13.08.2009 15:04

v-a mai spus cineva vreodata ca SUNTETI FOARTE DUBIOSI ? :gathering:

dulcicutza13.08.2009 15:19

Si tu administratorul dubiosilor :))))

Vlad Bogdan13.08.2009 18:24

tocmai s-au terminat desenele tu ...

ce sa fac eu acum :-?? stiu ... te oftic pe tine pane iti iese ochii din cap :))

dulcicutza13.08.2009 18:42

PAi la 15 ani cat ai normal ca stii programul desenelor :)))))))))

Vlad Bogdan13.08.2009 21:57

bla bla bla

decat sa pun ca alti frustrati 20 de ani si sa am 13-14 mai bine pun varsta reala

si nu , nu ma uit la desene ,decat cateva imi plac:))

hai gata cu off

«16789»