Eu ma uit la desene
la cele clasice Tom&Jerry sau Disney
Eu ma uit la desene
la cele clasice Tom&Jerry sau Disney
o bere va rog
uite , daca vrei sa fi muierea mea iti dau un cadru de pegas.
Asa se agata la Sibiu, acolo la tara ![]()
Macar eu agat ceva si nu stau trist si dau la laba.
Acolo la tine, sa-i iei Pegas e ca si cum i-ai lua un Mercedes. Asa se agata pitipoancele satului
N-avem pitipoance ma.Decat pizde dornice de plua.
Da da da. Cred ca esti foarte popular printre fetitele de 13-14 ani din sat
Mai bine printre alea , decat printre baietii din gara...![]()
hai ba la Sibiu
Citat din deplasarile mai de odinioara, cand se trecea pe langa vreun grup de fetite:
"**** pizdă - na la pulă hei, hei!"
Nu avea succes. Dar aia care strigau, chiar se distrau.
ce retardat esti ![]()
Eu am scris doar ce ziceau aia, ma.
ca tu domne nu ai fi zis
nu'ti aduci tu aminte, iti pluteau creierii in alchool
- Tu ai o oglinda-n pantaloni?
- De ce spui asta?
- Pentru ca ma vad in pantalonii tai!
(D.O.D.)
El: Pe tine te cheama Google?
Ea: De ce spui asta?
El: Pentru ca gasesc la tine tot ce caut!
Uite eram prin zona si nu am putut sa nu te observ......(nu a mers decat de vreo 2 ori din peste 100 de incercari)
Am descoperit ce-a mai tare fraza de agatat la un amic si chiar a mers.
"nu o sa te mint, ma atragi fizic si imi doresc sa ma culc cu tine, pana acum"
=)))))))))))))))))))))))))))))) in ce hal a ajuns lumea asta