FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fraze de agatat

«1789»
dulcicutza13.08.2009 22:07

Eu ma uit la desene :) la cele clasice Tom&Jerry sau Disney

aquilla01.03.2010 23:01

o bere va rog

MoWeed19.03.2010 10:17
uite , daca vrei sa fi muierea mea iti dau un cadru de pegas.

Asa se agata la Sibiu, acolo la tara :D

Maye19.03.2010 10:18

Macar eu agat ceva si nu stau trist si dau la laba.

MoWeed19.03.2010 10:19

Acolo la tine, sa-i iei Pegas e ca si cum i-ai lua un Mercedes. Asa se agata pitipoancele satului

Maye19.03.2010 10:22

N-avem pitipoance ma.Decat pizde dornice de plua.

MoWeed19.03.2010 10:23

Da da da. Cred ca esti foarte popular printre fetitele de 13-14 ani din sat

Maye19.03.2010 10:29

Mai bine printre alea , decat printre baietii din gara...:D

hai ba la Sibiu

Stanici19.03.2010 10:58

Citat din deplasarile mai de odinioara, cand se trecea pe langa vreun grup de fetite:

 

"**** pizdă - na la pulă hei, hei!"

Stanici19.03.2010 11:11

Nu avea succes. Dar aia care strigau, chiar se distrau.

AG19.03.2010 11:11

ce retardat esti :))

Stanici19.03.2010 12:23

Eu am scris doar ce ziceau aia, ma.

AG19.03.2010 12:30

ca tu domne nu ai fi zis :)) nu'ti aduci tu aminte, iti pluteau creierii in alchool

Lari29.10.2010 00:07

- Tu ai o oglinda-n pantaloni?

- De ce spui asta?

- Pentru ca ma vad in pantalonii tai!

 

(D.O.D.)

Lari10.11.2010 10:52

El: Pe tine te cheama Google?

Ea: De ce spui asta?

El: Pentru ca gasesc la tine tot ce caut!

Robert Aeroth10.11.2010 11:00

Uite eram prin zona si nu am putut sa nu te observ......(nu a mers decat de vreo 2 ori din peste 100 de incercari)

Robert Aeroth10.01.2011 21:33

Am descoperit ce-a mai tare fraza de agatat la un amic si chiar a mers.

 

"nu o sa te mint, ma atragi fizic si imi doresc sa ma culc cu tine, pana acum"

 

=)))))))))))))))))))))))))))))) in ce hal a ajuns lumea asta

Lari23.03.2012 21:42

,

Clipboard01.jpg

«1789»