cuceritorule
:beer2:
:clap:
cuceritorule
:beer2:
:clap:
Hey baby, if I could change the alphabet I'd put U and I together!
Nu, acum serios, aseara am ajuns la o concluzie in ceea ce priveste fetele(mare parte din ele).
Ori sunt proaste ori really big sluts!
Aseara intr-un club din Cluj.
Merg la o fata.
Eu:Salut!
Ea:Salut.
Eu:Ce faci?(de parca nu era destul de clar ce facea)
Ea:....(nu stiu nu am ascultat)
Eu:Vii des pe aici?
Ea:E prima data.(right!!!!!)
Eu:Cum asa?
Ea:....(ma gandeam la altceva)
Eu:Singura?
Ea:Nu...cu prieteni...
Eu:Nu cu prietenul?
Ea:E in Franta...(sigur!!!!)
Eu:Atunci nu o sa se supere.
Ea:De ce?
Si uremaza vreo 10 minute de french kissing care nu cred ca are rost sa le transcriu.
Ideea e ca aseara acest text a mers la 3 fete.
Si ar fi mers si la a4a daca nu as fi fost prea beat....
esti un adevarat mah !
sa-mi aduci aminte sa-ti dau un ban in semn de recunoastere a meritelor tale in lupta.
![]()
Pai numai un ban?
Eu cu banii nu am probleme...cu leii stau mai rau. ![]()
nu prea le am eu cu agatatu da imi place fraza asta spusa de un prieten: Crezi ca as putea sa gasesc flori la fel de frumoase ca ochii tai? mi se pare interesanta :tongue:
eu stiu o fraza care mie mi-a mers : buna....nu am vorbit aseara cu tine pe mes ?...nu esti tu ....alina.....si ea o sa zica nu..n-ai vorbit cu mine....si dupa te bagi in seama cu ea....si faci rost de id ei ![]()
Singurica, singurica?
ce frumoasa esti azi...da ciorba buna faci :laugh: ???
Mistouri vis a vis de fizicul si de intelectul ei. Nu merge niciodata faza dar e distractiv
:D:D.
mie mi'a mers de mai multe ori o replica : "buna... auzi am o nelamurire : am venit cu tine sau plec cu tine ?" spusa cu o fatza inocenta serioasa si nedumerita ... ii spune fatza de fraier care tzine la p**de
asta e pt fetele care au caine:ce catel frumos...ia sa-l intreb ce nr de telefon are stapana
Fraze de cocalari, daca vorbiti asa cu o femeie atunci sa nu va mai intrebati de ce toata ziua
.
@ c.ronaldo17
Sa stii ca la pitzipoance chiar tin frazele astea de doi lei...insa daca mergi la o fata serioasa s-ar putea sa iei o genta in cap.
Edit Moderatori
neinteresant si off-topic postul tau.
@cazacuada
Asta zici ma tu unei femei? Porcule!
@raduandblue
Du`te ma si bea, hepi barzdai! ![]()
eu stiu o fraza care mie mi-a mers : buna....nu am vorbit aseara cu tine pe mes ?...nu esti tu ....alina.....si ea o sa zica nu..n-ai vorbit cu mine....si dupa te bagi in seama cu ea....si faci rost de id ei![]()
Cam gay asa umpic ![]()
n-ai cu cine dom'le...
Foarte tare topicul.... ![]()
Domnisoara fi dragutza..Imi aratzi si mie o tzatza ! ![]()
Mai stiam eu una "a la cocalarus" : buna , buna , vrei sa facem schimb de guma ? ![]()
@cazacuada
Asta zici ma tu unei femei? Porcule!
Cazacu Ada nu ti se pare nume de fata?
Dar poate e gay ma.
Corect!
Dar poate e gay ma.
Rusine sa va fie!!!
a, am crezut ca ne zici vreo faza noua adda....
a, am crezut ca ne zici vreo faza noua adda....
Hai ca-ti spun una:M-am ratacit si mie frig,nu ma iei la tine acasa,sa-mi servesti maine dimineata micul dejun la tine in pat?