FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fraze de agatat

«1234569»
bodanelu10.05.2008 14:19

cuceritorule :beer2: :beer2: :clap: :clap:

AdrianUltras2510.05.2008 14:21
:blush: ... :rolleyes:
Azzido10.05.2008 14:44
Hey baby, if I could change the alphabet I'd put U and I together!

 

 

Nu, acum serios, aseara am ajuns la o concluzie in ceea ce priveste fetele(mare parte din ele).

Ori sunt proaste ori really big sluts!

 

Aseara intr-un club din Cluj.

Merg la o fata.

Eu:Salut!

Ea:Salut.

Eu:Ce faci?(de parca nu era destul de clar ce facea)

Ea:....(nu stiu nu am ascultat)

Eu:Vii des pe aici?

Ea:E prima data.(right!!!!!)

Eu:Cum asa?

Ea:....(ma gandeam la altceva)

Eu:Singura?

Ea:Nu...cu prieteni...

Eu:Nu cu prietenul?

Ea:E in Franta...(sigur!!!!)

Eu:Atunci nu o sa se supere.

Ea:De ce?

Si uremaza vreo 10 minute de french kissing care nu cred ca are rost sa le transcriu.

 

Ideea e ca aseara acest text a mers la 3 fete.

Si ar fi mers si la a4a daca nu as fi fost prea beat.... :drunk:

esti un adevarat mah !

sa-mi aduci aminte sa-ti dau un ban in semn de recunoastere a meritelor tale in lupta.

:naughty:

AdrianUltras2510.05.2008 15:30

Pai numai un ban?

 

Eu cu banii nu am probleme...cu leii stau mai rau. :no:

Steaua_Maniack16.05.2008 16:20

nu prea le am eu cu agatatu da imi place fraza asta spusa de un prieten: Crezi ca as putea sa gasesc flori la fel de frumoase ca ochii tai? mi se pare interesanta :tongue:

RaMs3s24.05.2008 07:46

eu stiu o fraza care mie mi-a mers : buna....nu am vorbit aseara cu tine pe mes ?...nu esti tu ....alina.....si ea o sa zica nu..n-ai vorbit cu mine....si dupa te bagi in seama cu ea....si faci rost de id ei :thumbup:

axl24.05.2008 08:32

Singurica, singurica?

razvan_stelist200713.06.2008 08:57

ce frumoasa esti azi...da ciorba buna faci :laugh: ???

Stanici13.06.2008 09:05

Mistouri vis a vis de fizicul si de intelectul ei. Nu merge niciodata faza dar e distractiv :D:D:D.

klaus_e8924.06.2008 17:10

mie mi'a mers de mai multe ori o replica : "buna... auzi am o nelamurire : am venit cu tine sau plec cu tine ?" spusa cu o fatza inocenta serioasa si nedumerita ... ii spune fatza de fraier care tzine la p**de

razvan_stelist200705.09.2008 22:55

asta e pt fetele care au caine:ce catel frumos...ia sa-l intreb ce nr de telefon are stapana

c.ronaldo1706.09.2008 05:20

Fraze de cocalari, daca vorbiti asa cu o femeie atunci sa nu va mai intrebati de ce toata ziua :wanker: .

redandblue06.09.2008 05:57

@ c.ronaldo17

Sa stii ca la pitzipoance chiar tin frazele astea de doi lei...insa daca mergi la o fata serioasa s-ar putea sa iei o genta in cap.

 

cazacuada06.09.2008 06:03

Edit Moderatori

neinteresant si off-topic postul tau.

c.ronaldo1706.09.2008 06:10

@cazacuada

 

Asta zici ma tu unei femei? Porcule!

 

@raduandblue

 

Du`te ma si bea, hepi barzdai! :bananadance:

MALDINI06.09.2008 09:35
eu stiu o fraza care mie mi-a mers : buna....nu am vorbit aseara cu tine pe mes ?...nu esti tu ....alina.....si ea o sa zica nu..n-ai vorbit cu mine....si dupa te bagi in seama cu ea....si faci rost de id ei :thumbup:

 

Cam gay asa umpic :)

redandblue06.09.2008 12:37

n-ai cu cine dom'le...

frunji06.09.2008 13:27

Foarte tare topicul.... :thumbsup:

 

Domnisoara fi dragutza..Imi aratzi si mie o tzatza ! :gathering:

MALDINI06.09.2008 14:05

Mai stiam eu una "a la cocalarus" : buna , buna , vrei sa facem schimb de guma ? :))

Adrian06.09.2008 17:36
@cazacuada

 

Asta zici ma tu unei femei? Porcule!

 

 

Cazacu Ada nu ti se pare nume de fata?

c.ronaldo1706.09.2008 17:38

Dar poate e gay ma.

Adrian06.09.2008 17:39

Corect!

ADDA PRINTZESA13.09.2008 20:44
Dar poate e gay ma.

 

 

 

Rusine sa va fie!!!

Dragoshel13.09.2008 20:58

a, am crezut ca ne zici vreo faza noua adda....

ADDA PRINTZESA13.09.2008 21:08
a, am crezut ca ne zici vreo faza noua adda....

 

 

 

Hai ca-ti spun una:M-am ratacit si mie frig,nu ma iei la tine acasa,sa-mi servesti maine dimineata micul dejun la tine in pat?

«1234569»