FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Fcsteaua

«1234567»
Jo1n722.01.2008 20:59

la fifa cont cel mai mult norocu si la cne sare mingea.

daca va descurcati la astea sunteti campioni. :))

branica22.01.2008 21:26

grupa D

ady_adinho - fifa_for_fun 2-4

DannY_122.01.2008 22:01

Grupa E:danny1ok-ionutz83 5-2

blindica23.01.2008 07:41

@ ionutz, marsellais nu s-a retras? pierde si in Cupa cu 3-0?

i0nutz8323.01.2008 08:54

tu ce parere ai ?

Allexx10x23.01.2008 13:30

grupa e

niculaeflorinel 2-2 only_babbardel1

 

as fi meritat victoria la cum am jucat... abia astept sa apara fifa 09 ca de jocu' asta infect m-am saturat =)) :steagcruce:

mihainho8623.01.2008 13:38

mihainho_86 - dumy_wazzy 1-2..meritam victoria..2 goluri norocoase primite pe final.asta e

mihainho_playmaker_rulz 3-0(restanta)..nu poate juca din cauza netului

Allexx10x23.01.2008 15:44

grupa e

niculaeflorinel 2-0 i0nutz83

:steagcruce:

ady_4steaua23.01.2008 17:13

Grupa D

ady_adinho-julik- 3-3

RobYnho23.01.2008 17:28

Grupa C

 

 

blind1ro 0 - 0 roby29steaua

klaus_e8923.01.2008 19:46

grupa D

 

klaus_e89 4 - 2 julica_maniaku ... maniacule ai ratat meciul asta nepermis de mult :)

 

ioane na belea in grupa noastra :) ai o egalitate perfecta intre ADY si MANIACU

 

1. fifa_for_fun 2 1 0 6-3 7

2. klaus_e89 1 1 1 8-7 4

 

asta e clar cine s-a calificat :) apoi :

 

ady_adynho 0 2 1 8-10 2

julica_maniacu 0 2 1 5-7 2

 

rezultat direct ady 3 - 3 maniacu

mihai141123.01.2008 20:36

a dat mai multe goluri adinho :)

blindica24.01.2008 08:56

Grupa C

 

1. marseillais_666 ( retras )

2. blind1ro

3. roby29steaua

4. marianbolohan

 

marseillais_666 - blind1ro 1-0 ( 0 - 3 )

roby729steaua - marianbolohan 3-1

marseillais_666 - roby29steaua 1-0 ( 0 - 3)

blind1ro- marianbolohan 1-1

marseillais_666 - marianbolohan ( 0 - 3)

blind1ro - roby29steaua 0- 0

 

roby29steaua 3 2 1 0 7 pct ( 6 - 1 )

blind1ro 3 1 2 0 5 pct ( 4 - 1 )

marianbolo.. 3 1 1 1 4 pct ( 5 - 4 )

dragutzu8924.01.2008 11:47

power_steaua_6 - dragutzu_89 6-2 ... athletico a dominat teritorial pe Manchester ( 60%) dar a luat gol la fiecare faza :))

ManiaCU24.01.2008 14:14
a dat mai multe goluri adinho :)

 

Si a primit mai multe :)

Eu propun inca un meci intre mine si adinho :D

mihai141124.01.2008 15:24

ah,da poate in cupa e alt regulament decat in campionat,unde zice asa

 

Art.8- Criterii de departajare

 

a) La stabilirea clasamentului final dupa desfasurarea tuturor meciurilor, se vor aplica criteriile de mai jos:

-Numarul total de puncte acumulate ;

-Rezultatele din meciurile directe atunci cand sunt doua echipe implicate in departajare;

-Diferenta dintre golurile marcate si cele primite (golaverajul)

-Numarul golurilor marcate

-Numarul golurilor primite

-Daca egalitatea persista, FcSteaua isi rezerva dreptul de a organiza un meci de baraj intre cei doi jucatori.

 

 

ionut decide :)

blindica25.01.2008 06:02

@ Mihai : nr. golurilor marcate pare ca fiind un criteriu cu intaietate, deci, adynho ar merge mai departe . Doar pentru spiritul jocului ar fi bun un meci de baraj. :blink:

mihai141125.01.2008 07:15

dap,cel mai corect

ManiaCU25.01.2008 10:11

Offf... au intervenit aparatorii patriei. Spiritul jocului cere inca un meci :)))

Ionutz decide...

klaus_e8925.01.2008 12:47

dap cel mai corect 1 meci decisiv :)

F1oRinho26.01.2008 11:10

f1or_cs - lumm_01 1-0

ronaldo_020126.01.2008 13:10

MAi sunt meciuri de jucat????

Dani200527.01.2008 20:23

N-am dat de playmaker...

ronaldo_020129.01.2008 12:44

A trecut de mult data limit playmaker sa piarda cu 3-0 si sa inceapa optimile...

RobYnho29.01.2008 12:58

Apropo de playmaker, cu acordul lui i0nutz el va fi exclus din campionat. 'n' meciuri nejucate, etc.

«1234567»