la fifa cont cel mai mult norocu si la cne sare mingea.
daca va descurcati la astea sunteti campioni. ![]()
la fifa cont cel mai mult norocu si la cne sare mingea.
daca va descurcati la astea sunteti campioni. ![]()
grupa D
ady_adinho - fifa_for_fun 2-4
Grupa E:danny1ok-ionutz83 5-2
@ ionutz, marsellais nu s-a retras? pierde si in Cupa cu 3-0?
tu ce parere ai ?
grupa e
niculaeflorinel 2-2 only_babbardel1
as fi meritat victoria la cum am jucat... abia astept sa apara fifa 09 ca de jocu' asta infect m-am saturat =)) ![]()
mihainho_86 - dumy_wazzy 1-2..meritam victoria..2 goluri norocoase primite pe final.asta e
mihainho_playmaker_rulz 3-0(restanta)..nu poate juca din cauza netului
grupa e
niculaeflorinel 2-0 i0nutz83
![]()
Grupa D
ady_adinho-julik- 3-3
Grupa C
blind1ro 0 - 0 roby29steaua
grupa D
klaus_e89 4 - 2 julica_maniaku ... maniacule ai ratat meciul asta nepermis de mult ![]()
ioane na belea in grupa noastra
ai o egalitate perfecta intre ADY si MANIACU
1. fifa_for_fun 2 1 0 6-3 7
2. klaus_e89 1 1 1 8-7 4
asta e clar cine s-a calificat
apoi :
ady_adynho 0 2 1 8-10 2
julica_maniacu 0 2 1 5-7 2
rezultat direct ady 3 - 3 maniacu
a dat mai multe goluri adinho ![]()
Grupa C
1. marseillais_666 ( retras )
2. blind1ro
3. roby29steaua
4. marianbolohan
marseillais_666 - blind1ro 1-0 ( 0 - 3 )
roby729steaua - marianbolohan 3-1
marseillais_666 - roby29steaua 1-0 ( 0 - 3)
blind1ro- marianbolohan 1-1
marseillais_666 - marianbolohan ( 0 - 3)
blind1ro - roby29steaua 0- 0
roby29steaua 3 2 1 0 7 pct ( 6 - 1 )
blind1ro 3 1 2 0 5 pct ( 4 - 1 )
marianbolo.. 3 1 1 1 4 pct ( 5 - 4 )
power_steaua_6 - dragutzu_89 6-2 ... athletico a dominat teritorial pe Manchester ( 60%) dar a luat gol la fiecare faza ![]()
a dat mai multe goluri adinho![]()
Si a primit mai multe ![]()
Eu propun inca un meci intre mine si adinho ![]()
ah,da poate in cupa e alt regulament decat in campionat,unde zice asa
Art.8- Criterii de departajare
a) La stabilirea clasamentului final dupa desfasurarea tuturor meciurilor, se vor aplica criteriile de mai jos:
-Numarul total de puncte acumulate ;
-Rezultatele din meciurile directe atunci cand sunt doua echipe implicate in departajare;
-Diferenta dintre golurile marcate si cele primite (golaverajul)
-Numarul golurilor marcate
-Numarul golurilor primite
-Daca egalitatea persista, FcSteaua isi rezerva dreptul de a organiza un meci de baraj intre cei doi jucatori.
ionut decide ![]()
@ Mihai : nr. golurilor marcate pare ca fiind un criteriu cu intaietate, deci, adynho ar merge mai departe . Doar pentru spiritul jocului ar fi bun un meci de baraj. ![]()
dap,cel mai corect
Offf... au intervenit aparatorii patriei. Spiritul jocului cere inca un meci
)
Ionutz decide...
dap cel mai corect 1 meci decisiv ![]()
f1or_cs - lumm_01 1-0
MAi sunt meciuri de jucat????
N-am dat de playmaker...
A trecut de mult data limit playmaker sa piarda cu 3-0 si sa inceapa optimile...
Apropo de playmaker, cu acordul lui i0nutz el va fi exclus din campionat. 'n' meciuri nejucate, etc.