FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Fcsteaua

«14567»
PoWeR02.02.2008 09:06

obsedel :)

mihai141102.02.2008 09:24

ratonel ;))

i0nutz8302.02.2008 12:46

1. marinescu_dani2005 - ronaldo_0201 1-0

2. mihainho_86 - niculaeflorinel 0-1

3. dumy_wazzy - marianbolohan 2-1

4. only_babbardel1 - klaus_e89 0-1

5. danny1ok - f1or_cs 1-2

6. fifa_for_fun - dragutzu_89 3-0

7. blind1ro - mihai1411 0-1

8. roby29steaua - bezmetiqu_alex 0-2

 

SFERTURI

 

1. marinescu_dani2005 - niculaeflorinel

2. dumy_wazzy - klaus_e89

3. f1or_cs - fifa_for_fun

4. mihai1411 - bezmetiqu_alex

 

Meciurile se joaca INTR-O SINGURA MANSA, PANA LUNI 4 FEBRUARIE, ORA 20.00. In semifinale se va juca dupa modelul: invingator 1- invingator 2, invingator 3- invingator 4, de asemeni intr-o singura mansa (inclusiv 11m daca este nevoie).

F1oRinho02.02.2008 17:20

3. f1or_cs - fifa_for_fun 2-1

mihai141103.02.2008 17:10

SFERTURI

 

4. mihai1411 - bezmetiqu_alex 2-2 ,si la penalty 6-7,dramatic meci,bafta mai departe :)

dumy3l03.02.2008 22:02

2. dumy_wazzy - klaus_e89 2-2 dupa 120 min si 5-4 la penalty... imi ashtept adversaru :steag_steaua_ro: :steag_steaua_ro:

klaus_e8903.02.2008 23:54

rezultat nedrept ... meritam clar calificarea :| sper ca in semifinale sa incasezi atatea goluri cate ocazii clare am avut eu in meciul cu tine x( in rest bafta in div A

Allexx10x04.02.2008 09:31

se apropie termenul limita si nu il gasesc pe marinescu_dani2005, i-am dat buzz-uri, i-am lasat mesaje...

branica04.02.2008 10:51

asteapta`l si tu pe la ora 14:30 .. ca am vb cu el ieri ( cu marinescu_dani2005 ) .. si la 14 tre sa intre sa jucam etapa ... apoi dak e vorbesti cu el :)

Allexx10x04.02.2008 11:42

marinescu_dani2005 1-1 niculaeflorinel 1-3 dupa penalty-uri

mihai141104.02.2008 13:11

ce meciuri incrancenate,3 meciuri din 4 la 11m s-au castigat :)

PoWeR05.02.2008 15:44

respect bezmetiqu`le :P

Jo1n705.02.2008 16:02

:>

mi-a placut ca nu a mai zis nimic dupa meci, cum facea el, ca dos santos in forma etc. doar pentru asta l-am batut :))

i0nutz8305.02.2008 16:06

SFERTURI

 

1. marinescu_dani2005 - niculaeflorinel 1-3 pen

2. dumy_wazzy - klaus_e89 5-4 pen

3. f1or_cs - fifa_for_fun 2-1

4. mihai1411 - bezmetiqu_alex 6-7 pen

 

SEMIFINALE

 

1. niculaeflorinel - dumy_wazzy

2. f1or_cs - bezmetiqu_alex

 

Se joaca intr-o singura mansa, inclusiv 11m daca este nevoie, pana joi 7 februarie, ora 20.00. Host la alegere, obligatoriu echipele din campionat .

branica05.02.2008 16:34

numai eu nu am fost in stare sa duc meciu la 11 m :)) ... nu`i nimic ... bafta f1or la castigarea cupei ....

Jo1n705.02.2008 17:09

2. f1or_cs - bezmetiqu_alex 2 0

 

dovada clara cat de kkt e jocu asta :)) 80 d min a stat in jum lui si hop gol. da-o in plm.

mihai141105.02.2008 20:53

catenacio :X

alexxx_tzupy05.02.2008 22:30

catenaccio ;))

dumy3l06.02.2008 15:28

1. niculaeflorinel - dumy_wazzy 0-3... sec

Jo1n706.02.2008 16:26

dummy cum ai ajuns in finala? ca eu nu inteleg :))

alexxx_tzupy06.02.2008 17:16

a apasat pe butoane =))

klaus_e8906.02.2008 18:59

a avut extaordinar de mult bulan in sferturi ... oricum macar sper sa castigi acum :|

dumy3l07.02.2008 12:05

ce te miri bezmetiqle? am ajuns foarte lejer pana-n finala. am avut numai adversari de calibru da' i-am eliminat. in concluzie nu-s chiar cum crezi tu

yzerman08.02.2008 02:21

sorry..rong section :P (cautam inscrierile :rolleyes:

blindica08.02.2008 05:52

@dumy , bravos, se vede ca te-am antrenat pentru victorii :D

«14567»