obsedel ![]()
obsedel ![]()
ratonel
)
1. marinescu_dani2005 - ronaldo_0201 1-0
2. mihainho_86 - niculaeflorinel 0-1
3. dumy_wazzy - marianbolohan 2-1
4. only_babbardel1 - klaus_e89 0-1
5. danny1ok - f1or_cs 1-2
6. fifa_for_fun - dragutzu_89 3-0
7. blind1ro - mihai1411 0-1
8. roby29steaua - bezmetiqu_alex 0-2
SFERTURI
1. marinescu_dani2005 - niculaeflorinel
2. dumy_wazzy - klaus_e89
3. f1or_cs - fifa_for_fun
4. mihai1411 - bezmetiqu_alex
Meciurile se joaca INTR-O SINGURA MANSA, PANA LUNI 4 FEBRUARIE, ORA 20.00. In semifinale se va juca dupa modelul: invingator 1- invingator 2, invingator 3- invingator 4, de asemeni intr-o singura mansa (inclusiv 11m daca este nevoie).
3. f1or_cs - fifa_for_fun 2-1
SFERTURI
4. mihai1411 - bezmetiqu_alex 2-2 ,si la penalty 6-7,dramatic meci,bafta mai departe ![]()
2. dumy_wazzy - klaus_e89 2-2 dupa 120 min si 5-4 la penalty... imi ashtept adversaru :steag_steaua_ro: :steag_steaua_ro:
rezultat nedrept ... meritam clar calificarea
sper ca in semifinale sa incasezi atatea goluri cate ocazii clare am avut eu in meciul cu tine x( in rest bafta in div A
se apropie termenul limita si nu il gasesc pe marinescu_dani2005, i-am dat buzz-uri, i-am lasat mesaje...
asteapta`l si tu pe la ora 14:30 .. ca am vb cu el ieri ( cu marinescu_dani2005 ) .. si la 14 tre sa intre sa jucam etapa ... apoi dak e vorbesti cu el ![]()
marinescu_dani2005 1-1 niculaeflorinel 1-3 dupa penalty-uri
ce meciuri incrancenate,3 meciuri din 4 la 11m s-au castigat ![]()
respect bezmetiqu`le ![]()
:>
mi-a placut ca nu a mai zis nimic dupa meci, cum facea el, ca dos santos in forma etc. doar pentru asta l-am batut ![]()
SFERTURI
1. marinescu_dani2005 - niculaeflorinel 1-3 pen
2. dumy_wazzy - klaus_e89 5-4 pen
3. f1or_cs - fifa_for_fun 2-1
4. mihai1411 - bezmetiqu_alex 6-7 pen
SEMIFINALE
1. niculaeflorinel - dumy_wazzy
2. f1or_cs - bezmetiqu_alex
Se joaca intr-o singura mansa, inclusiv 11m daca este nevoie, pana joi 7 februarie, ora 20.00. Host la alegere, obligatoriu echipele din campionat .
numai eu nu am fost in stare sa duc meciu la 11 m
... nu`i nimic ... bafta f1or la castigarea cupei ....
2. f1or_cs - bezmetiqu_alex 2 0
dovada clara cat de kkt e jocu asta
80 d min a stat in jum lui si hop gol. da-o in plm.
catenacio :X
catenaccio
)
1. niculaeflorinel - dumy_wazzy 0-3... sec
dummy cum ai ajuns in finala? ca eu nu inteleg ![]()
a apasat pe butoane =))
a avut extaordinar de mult bulan in sferturi ... oricum macar sper sa castigi acum ![]()
ce te miri bezmetiqle? am ajuns foarte lejer pana-n finala. am avut numai adversari de calibru da' i-am eliminat. in concluzie nu-s chiar cum crezi tu
sorry..rong section
(cautam inscrierile ![]()
@dumy , bravos, se vede ca te-am antrenat pentru victorii ![]()