pai atunci cred ca toata lumea a jucat daca playmaker va fi exclus.....ionut tragi la sorti????
pai atunci cred ca toata lumea a jucat daca playmaker va fi exclus.....ionut tragi la sorti????
Grupa A
1. mihai1411 7p 11-3 (+8)
2. dragutzu_89 4p 4-7 (-3)
3. laurentiu_state 3p 7-9 (-2)
4. power_steaua_6 3p 10-13 (-3)
mihai1411 - power_steaua_6 7-1
dragutzu_89 - laurentiu_state 2-1
mihai1411 - dragutzu_89 0-0
power_steaua_6- laurentiu_state 3-4
power_steaua_6 - dragutzu_89 6-2
mihai1411 - laurentiu_state 4-2
Grupa B
1-2. f1or_cs 7p 2-0 (+2)
1-2. ronaldo_0201 7p 2-0 (+2)
3. bezmetiqu_alex 3p 2-3 (-1)
4. lumm_01 0p 1-4 (-3)
f1or_cs- bezmetiqu_alex 1-0
ronaldo_0201 - lumm_01 1-0
f1or_cs- ronaldo_0201 0-0
bezmetiqu_alex - lumm_01 2-1
f1or_cs - lumm_01 1-0
bezmetiqu_alex - ronaldo_0201 0-1
Grupa C
1. roby29steaua 7p 6-1
2. blind1ro 5p 4-1 (+3)
3. marianbolohan 4p 5-4 (+1)
4. marseillais_666 0p
marseillais_666 - blind1ro 0-3
roby29steaua - marianbolohan 3-1
marseillais_666 - roby29steaua 0-3
blind1ro- marianbolohan 1-1
marseillais_666 - marianbolohan 0-3
blind1ro - roby29steaua 0-0
Grupa D
1. fifa_for_fun 7p 6-3 (+3)
2. klaus_e89 4p 8-7 (+1)
3-4. ady_adinho 2p 8-10 (-2)
3-4. julica_maniaku 2p 5-7 (-2)
klaus_e89 - ady_adinho 3-3
fifa_for_fun - julica_maniaku 0-0
klaus_e89 - fifa_for_fun 1-2
ady_adinho - julica_maniaku 3-3
klaus_e89 - julica_maniaku 4-2
ady_adinho - fifa_for_fun 2-4
Grupa E
1. danny1ok 9p 11-2 (+9)
2. niculaeflorinel 4p 4-5 (-1)
3. only_babbardel1 4p 4-6 (-2)
4. i0nutz83 0p
danny1ok - niculaeflorinel 3-0
i0nutz83 - only_babbardel1 1-2
danny1ok - i0nutz83 5-2
niculaeflorinel - only_babbardel1 2-2
danny1ok - only_babbardel1 3-0
niculaeflorinel - i0nutz83 2-0
Grupa F
1. dumy_wazzy 7p 7-3 (+4)
2. mihainho_86 6p 8-4 (+4)
3. marinescu_dani2005 4p 7-6 (+1)
4. playmaker_rulz 0p
marinescu_dani2005 - mihainho_86 2-4
dumy_wazzy - playmaker_rulz 3-0
marinescu_dani2005 - dumy_wazzy 2-2
mihainho_86 - playmaker_rulz 3-0
marinescu_dani2005 - playmaker_rulz 3-0
mihainho_86 - dumy_wazzy 1-2
Scuze pentru post consecutiv; iata optimile:
1. marinescu_dani2005 - ronaldo_0201
2. mihainho_86 - niculaeflorinel
3. dumy_wazzy - marianbolohan
4. only_babbardel1 - klaus_e89
5. danny1ok - f1or_cs
6. fifa_for_fun - dragutzu_89
7. blind1ro - mihai1411
8. roby29steaua - bezmetiqu_alex
Meciurile se joaca INTR-O SINGURA MANSA, PANA JOI, 31 IANUARIE, ORA 20.00. In sferturi se va juca dupa modelul: invingator 1- invingator 2, 3-4, 5-6, 7-8, de asemeni intr-o singura mansa (inclusiv 11m daca este nevoie).
danny1ok - f1or_cs 1-2
Cu mare noroc,golul 2 in minutul 90 ![]()
1. marinescu_dani2005 - ronaldo_0201=1-0
1. marinescu_dani2005 - ronaldo_0201=1-0
noroc ai avut marinescule.......coupet ala in zile mari!!!!!!!
7. blind1ro - mihai1411 0-1,s-a inchis bine cu autobaza ![]()
Super ocaziile avute, bara din min 2, 3 ori singur cu portaru`, sa tot avem autobaza asa ofensiva. M-asteptam sa pomenesti si de astea,da` vad ca degeaba. Succes mai departe !
da bine,ai fost mai bun,meritai calificarea
dar fotbalul se joaca pe goluri
)
mihainho_86 0-1 niculaeflorinel
mihainho_86 - niculaeflorinel ..dupa parerea comisiei 0-1,prefer sa nu comentez..iar tu niculae sa fii sanatos si sa castigi cupa daca tot ti-o doresti asa mult...doar stii ca nu vorbesc serios :-j
in urma comisiei a rezultat:
mihainho_86 0-1 niculaeflorinel
ce comisie
?
roby29steaua 0 - 2 bezmetiqu_alex Autogol + alea-alea.
)
8. roby29steaua - bezmetiqu_alex 0 2
greu sfert ![]()
4. only_babbardel1 0 - 1 klaus_e89 ... victorie italieneasca , grazie owen :X
3. dumy_wazzy - marianbolohan 2-1... bun adversar
dragutzu_89 .. am stat azi pe mess , dar nu te`am vazut ... maine sa fii si tu pe la ora 15-16 pe mess, ca vin de la examen si sa jucam meciu din optimi ca doar al nostru a mai ramas ...
sunt pe mess... dragutzu nu e ... la ora 17 eu trebuie sa plec , ca am treaba ... sa posteze si el o ora in caz de ceva ... ca sa stiu si eu ... sa intru sa jucam meciu ... dak nu ...eu am fost, el nu ... vedeti voi cum s rezolva ![]()
eu nu mai pot sa stau .. plec ... dragutzu , dak intri lasa si tu un mesaj ..dak nu pe mess, lasa aici pe site si zi o ora cand esti disponibil sa jucam ... dak nu posteaza, 3-0 pentru mine .. cred :-??
putem sa ne jucam si faza urmatoare cei care ne cunoastem adversarii ?
gen eu cu dumy ? :X
Nu, nu puteti.
fifa_for_fun - dragutzu_89 3-0 .... nu a intrat deloc pe mess, nu mi`a lasat nici un mesaj ... pe site nu a postat nmk ... asta e .. n`am ce sa`i fac ....
sferturi
?