FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Fcsteaua

«134567»
ronaldo_020129.01.2008 14:41

pai atunci cred ca toata lumea a jucat daca playmaker va fi exclus.....ionut tragi la sorti????

i0nutz8329.01.2008 15:40

Grupa A

 

1. mihai1411 7p 11-3 (+8)

2. dragutzu_89 4p 4-7 (-3)

3. laurentiu_state 3p 7-9 (-2)

4. power_steaua_6 3p 10-13 (-3)

 

mihai1411 - power_steaua_6 7-1

dragutzu_89 - laurentiu_state 2-1

mihai1411 - dragutzu_89 0-0

power_steaua_6- laurentiu_state 3-4

power_steaua_6 - dragutzu_89 6-2

mihai1411 - laurentiu_state 4-2

 

Grupa B

 

1-2. f1or_cs 7p 2-0 (+2)

1-2. ronaldo_0201 7p 2-0 (+2)

3. bezmetiqu_alex 3p 2-3 (-1)

4. lumm_01 0p 1-4 (-3)

 

f1or_cs- bezmetiqu_alex 1-0

ronaldo_0201 - lumm_01 1-0

f1or_cs- ronaldo_0201 0-0

bezmetiqu_alex - lumm_01 2-1

f1or_cs - lumm_01 1-0

bezmetiqu_alex - ronaldo_0201 0-1

 

Grupa C

 

1. roby29steaua 7p 6-1

2. blind1ro 5p 4-1 (+3)

3. marianbolohan 4p 5-4 (+1)

4. marseillais_666 0p

 

 

marseillais_666 - blind1ro 0-3

roby29steaua - marianbolohan 3-1

marseillais_666 - roby29steaua 0-3

blind1ro- marianbolohan 1-1

marseillais_666 - marianbolohan 0-3

blind1ro - roby29steaua 0-0

 

Grupa D

 

1. fifa_for_fun 7p 6-3 (+3)

2. klaus_e89 4p 8-7 (+1)

3-4. ady_adinho 2p 8-10 (-2)

3-4. julica_maniaku 2p 5-7 (-2)

 

klaus_e89 - ady_adinho 3-3

fifa_for_fun - julica_maniaku 0-0

klaus_e89 - fifa_for_fun 1-2

ady_adinho - julica_maniaku 3-3

klaus_e89 - julica_maniaku 4-2

ady_adinho - fifa_for_fun 2-4

 

Grupa E

 

1. danny1ok 9p 11-2 (+9)

2. niculaeflorinel 4p 4-5 (-1)

3. only_babbardel1 4p 4-6 (-2)

4. i0nutz83 0p

 

 

danny1ok - niculaeflorinel 3-0

i0nutz83 - only_babbardel1 1-2

danny1ok - i0nutz83 5-2

niculaeflorinel - only_babbardel1 2-2

danny1ok - only_babbardel1 3-0

niculaeflorinel - i0nutz83 2-0

 

Grupa F

 

1. dumy_wazzy 7p 7-3 (+4)

2. mihainho_86 6p 8-4 (+4)

3. marinescu_dani2005 4p 7-6 (+1)

4. playmaker_rulz 0p

 

marinescu_dani2005 - mihainho_86 2-4

dumy_wazzy - playmaker_rulz 3-0

marinescu_dani2005 - dumy_wazzy 2-2

mihainho_86 - playmaker_rulz 3-0

marinescu_dani2005 - playmaker_rulz 3-0

mihainho_86 - dumy_wazzy 1-2

i0nutz8329.01.2008 15:45

Scuze pentru post consecutiv; iata optimile:

 

1. marinescu_dani2005 - ronaldo_0201

2. mihainho_86 - niculaeflorinel

3. dumy_wazzy - marianbolohan

4. only_babbardel1 - klaus_e89

5. danny1ok - f1or_cs

6. fifa_for_fun - dragutzu_89

7. blind1ro - mihai1411

8. roby29steaua - bezmetiqu_alex

 

Meciurile se joaca INTR-O SINGURA MANSA, PANA JOI, 31 IANUARIE, ORA 20.00. In sferturi se va juca dupa modelul: invingator 1- invingator 2, 3-4, 5-6, 7-8, de asemeni intr-o singura mansa (inclusiv 11m daca este nevoie).

F1oRinho29.01.2008 16:24

danny1ok - f1or_cs 1-2

 

 

Cu mare noroc,golul 2 in minutul 90 :D

Dani200529.01.2008 16:36

1. marinescu_dani2005 - ronaldo_0201=1-0

ronaldo_020129.01.2008 16:39

1. marinescu_dani2005 - ronaldo_0201=1-0

 

noroc ai avut marinescule.......coupet ala in zile mari!!!!!!!

mihai141129.01.2008 18:28

7. blind1ro - mihai1411 0-1,s-a inchis bine cu autobaza :D

blindica29.01.2008 18:35

Super ocaziile avute, bara din min 2, 3 ori singur cu portaru`, sa tot avem autobaza asa ofensiva. M-asteptam sa pomenesti si de astea,da` vad ca degeaba. Succes mai departe !

mihai141129.01.2008 18:38

da bine,ai fost mai bun,meritai calificarea

dar fotbalul se joaca pe goluri ;))

Allexx10x29.01.2008 20:25

mihainho_86 0-1 niculaeflorinel

mihainho8629.01.2008 20:27

mihainho_86 - niculaeflorinel ..dupa parerea comisiei 0-1,prefer sa nu comentez..iar tu niculae sa fii sanatos si sa castigi cupa daca tot ti-o doresti asa mult...doar stii ca nu vorbesc serios :-j

Allexx10x30.01.2008 10:29

in urma comisiei a rezultat:

 

mihainho_86 0-1 niculaeflorinel

mihai141130.01.2008 10:46

ce comisie :|?

RobYnho30.01.2008 12:32

roby29steaua 0 - 2 bezmetiqu_alex Autogol + alea-alea. ;))

Jo1n730.01.2008 12:32

8. roby29steaua - bezmetiqu_alex 0 2

mihai141130.01.2008 13:00

greu sfert :)

klaus_e8930.01.2008 16:10

4. only_babbardel1 0 - 1 klaus_e89 ... victorie italieneasca , grazie owen :X

dumy3l30.01.2008 20:06

3. dumy_wazzy - marianbolohan 2-1... bun adversar

branica30.01.2008 21:13

dragutzu_89 .. am stat azi pe mess , dar nu te`am vazut ... maine sa fii si tu pe la ora 15-16 pe mess, ca vin de la examen si sa jucam meciu din optimi ca doar al nostru a mai ramas ...

branica31.01.2008 14:03

sunt pe mess... dragutzu nu e ... la ora 17 eu trebuie sa plec , ca am treaba ... sa posteze si el o ora in caz de ceva ... ca sa stiu si eu ... sa intru sa jucam meciu ... dak nu ...eu am fost, el nu ... vedeti voi cum s rezolva ;)

branica31.01.2008 14:36

eu nu mai pot sa stau .. plec ... dragutzu , dak intri lasa si tu un mesaj ..dak nu pe mess, lasa aici pe site si zi o ora cand esti disponibil sa jucam ... dak nu posteaza, 3-0 pentru mine .. cred :-??

klaus_e8931.01.2008 16:11

putem sa ne jucam si faza urmatoare cei care ne cunoastem adversarii ? :) gen eu cu dumy ? :X

i0nutz8331.01.2008 18:32

Nu, nu puteti.

branica01.02.2008 09:18

fifa_for_fun - dragutzu_89 3-0 .... nu a intrat deloc pe mess, nu mi`a lasat nici un mesaj ... pe site nu a postat nmk ... asta e .. n`am ce sa`i fac ....

mihai141101.02.2008 10:19

sferturi :|?

«134567»