iti sunt recunoscator ![]()
iti sunt recunoscator ![]()
AI AJUNS FOARTE LEJER ? :O eeee pentru asta iti doresc sa iei minim 6 in finala >![]()
doar stii ca-mi prind "bine" blestemele tale
))
odata si odata tot ti se termina bulanu ![]()
NU E BULAN, E TALENT :steag_steaua_ro: :steag_steaua_ro:
FINALA
f1or_cs - dumy_wazzy
Un singur meci, evident ![]()
HAI FIOOOOOORUUU HAI ARSENAAAALUUU \:D/ TOATE TUNURILE PE FUZZY WUZZY !!!!
f1or_cs - dumy_wazzy 1-3
Am ratat mult,oricum nu meritam mai mult.Felicitari dumy,ai fost mai bun
f1or_cs - dumy_wazzy 1-3... a ratat cat ratez eu in 3 meciuri. am fost mai constant in atac. BV F1or si FELICITARI mie ![]()
![]()
forzateaua
bravo ![]()
dummy eu cred ca tie iti joaca altcineva meciurile importante
) e imposibil ca cineva care nu are sut pe poarta cu tzuppy si cu mine a luat 5 sa castige ![]()
exact... cum de ti-ai dat seama? si daca tot ai aflat potzi pastra secretul te rog?