FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Fcsteaua

«1567»
dumy3l08.02.2008 11:37

iti sunt recunoscator :D

klaus_e8908.02.2008 21:44

AI AJUNS FOARTE LEJER ? :O eeee pentru asta iti doresc sa iei minim 6 in finala >:)

dumy3l09.02.2008 08:42

doar stii ca-mi prind "bine" blestemele tale :))))

klaus_e8909.02.2008 12:57

odata si odata tot ti se termina bulanu :P

dumy3l10.02.2008 10:40

NU E BULAN, E TALENT :steag_steaua_ro: :steag_steaua_ro:

i0nutz8310.02.2008 12:07

FINALA

 

f1or_cs - dumy_wazzy

 

Un singur meci, evident ;)

klaus_e8910.02.2008 12:28

HAI FIOOOOOORUUU HAI ARSENAAAALUUU \:D/ TOATE TUNURILE PE FUZZY WUZZY !!!!

F1oRinho10.02.2008 13:47

f1or_cs - dumy_wazzy 1-3

 

 

Am ratat mult,oricum nu meritam mai mult.Felicitari dumy,ai fost mai bun

dumy3l10.02.2008 13:51

f1or_cs - dumy_wazzy 1-3... a ratat cat ratez eu in 3 meciuri. am fost mai constant in atac. BV F1or si FELICITARI mie :D:steagcruce:forzateaua forzateaua

mihai141110.02.2008 14:43

bravo :)

Jo1n710.02.2008 15:15

dummy eu cred ca tie iti joaca altcineva meciurile importante :))) e imposibil ca cineva care nu are sut pe poarta cu tzuppy si cu mine a luat 5 sa castige :)

dumy3l10.02.2008 15:39

exact... cum de ti-ai dat seama? si daca tot ai aflat potzi pastra secretul te rog?

«1567»