mai bagam etape in cupa? ![]()
mai bagam etape in cupa? ![]()
Ionutz mai bagi cate o etapa in fiecare grupa??????
Grupa A
mihai1411 - dragutzu_89
power_steaua_6- laurentiu_state
Grupa B
f1or_cs- ronaldo_0201
bezmetiqu_alex - lumm_01
Grupa C
marseillais_666 - roby29steaua
blind1ro- marianbolohan
Grupa D
klaus_e89 - fifa_for_fun
ady_adinho - julica_maniaku
Grupa E
danny1ok - i0nutz83
niculaeflorinel - only_babbardel1
Grupa F
marinescu_dani2005 - dumy_wazzy
mihainho_86 - playmaker_rulz
Meciurile se joaca pana sambata, 19 ianuarie, ora 2o.oo
Grupa C
marseillais_666 1 - 0 roby29steaua Victorie incontestabila a lui Kosmyn. ![]()
Grupa C
marseillais_666 - roby29steaua 1-0.
grupa D
klaus_e89 - fifa_for_fun 1-2 :x
total nedrept fifa 2008 ... prea multe ratari imposibile
bafta mai departe branica
grupa A: mihai1411 - dragutzu_89 0-0
Grupa A
mihai1411 - dragutzu_89 0-0,adversar bun,dos santos si bojan au ratat destul,si dragutzu a avut cateva ocazii bune,Ronaldinho,xavi,etoo, Messi, Ronaldinho,pujol,milito,zambrotta,abidal au fost odihniti pentru meciurile din campionat
)
Grupa C: blind1ro- marianbolohan 1-1
only_babbardel1 nu poate juca pentru ca nu ii merge netu' bine... deci amanare
Grupa E : i0nutz83 - only_babbardel1 = 1 - 2
Grupa b
fior_cs -ronaldo_0201 0-0
Grupa A
mihai1411 - dragutzu_89 0-0,adversar bun,dos santos si bojan au ratat destul,si dragutzu a avut cateva ocazii bune,Ronaldinho,xavi,etoo, Messi, Ronaldinho,pujol,milito,zambrotta,abidal au fost odihniti pentru meciurile din campionat
)
mda
...
Grupa A
power_steaua_6- laurentiu_state 3 - 4
julik cand intri sa dai si tu un buzz..ca nu prea team vazut pe mess..dak nu ne gasim..sper ca ionutz sa ne amane si noua meciu
Grupa A
power_steaua_6- laurentiu_state 3 - 4
mda =)) ...
bezmetiqu - lumm_01 2-1
Haideti jucati meciurile in cupa......imediat se termina campionatul si cu,cupa nu inaintam.....
Prelungit termen de disputare al etapei a II-a pana luni, ora 20.00.
dumy_wazzy-marinescu_dani 2-2... am pierdut 2 pct cu un jucator slabutz :-<
playmaker-rulz a zis ca nu poate sa joace ca nu ii merge netu'.Asta a fost acum cateva zile..de altfel ultima data cand l-am vazut pe mess.Sper sa jucam maine..daca nu aman..iar daca nu se poate 3-0..ce sa-i fac:|
Grupa A
1. mihai1411
2. power_steaua_6
3. dragutzu_89
4. laurentiu_state
mihai1411 - power_steaua_6 7-1
dragutzu_89 - laurentiu_state 2-1
mihai1411 - dragutzu_89 0-0
power_steaua_6- laurentiu_state 3-4
power_steaua_6 - dragutzu_89
mihai1411 - laurentiu_state
Grupa B
1. f1or_cs
2. bezmetiqu_alex
3. ronaldo_0201
4. lumm_01
f1or_cs- bezmetiqu_alex 1-0
ronaldo_0201 - lumm_01 1-0
f1or_cs- ronaldo_0201 0-0
bezmetiqu_alex - lumm_01 2-1
f1or_cs - lumm_01
bezmetiqu_alex - ronaldo_0201
Grupa C
1. marseillais_666
2. blind1ro
3. roby29steaua
4. marianbolohan
marseillais_666 - blind1ro 1-0
roby729steaua - marianbolohan 3-1
marseillais_666 - roby29steaua 1-0
blind1ro- marianbolohan 1-1
marseillais_666 - marianbolohan
blind1ro - roby29steaua
Grupa D
1. klaus_e89
2. ady_adinho
3. fifa_for_fun
4. julica_maniaku
klaus_e89 - ady_adinho 3-3
fifa_for_fun - julica_maniaku 0-0
klaus_e89 - fifa_for_fun 1-2
ady_adinho - julica_maniaku amanat
klaus_e89 - julica_maniaku
ady_adinho - fifa_for_fun
Grupa E
1. danny1ok
2. niculaeflorinel
3. i0nutz83
4. only_babbardel1
danny1ok - niculaeflorinel 3-0
i0nutz83 - only_babbardel1 1-2
danny1ok - i0nutz83 amanat
niculaeflorinel - only_babbardel1
danny1ok - only_babbardel1
niculaeflorinel - i0nutz83
Grupa F
1. marinescu_dani2005
2. mihainho_86
3. dumy_wazzy
4. playmaker_rulz
marinescu_dani2005 - mihainho_86 2-4
dumy_wazzy - playmaker_rulz 0-0
marinescu_dani2005 - dumy_wazzy 2-2
mihainho_86 - playmaker_rulz amanat
marinescu_dani2005 - playmaker_rulz
mihainho_86 - dumy_wazzy
TOATE MECIURILE SE JOACA PANA SAMBATA, 26 IANUARIE, ORA 20.00
mihai1411 - laurentiu_state 4-2,bojan si dos santos magnifici ![]()
Grupa B
bezmetiqu_alex - ronaldo_0201 0-1 gol din penalty!
:D