FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Fcsteaua

«123457»
dragutzu8915.01.2008 14:40

mai bagam etape in cupa? :D

ronaldo_020115.01.2008 15:58

Ionutz mai bagi cate o etapa in fiecare grupa??????

i0nutz8315.01.2008 17:24

Grupa A

 

mihai1411 - dragutzu_89

power_steaua_6- laurentiu_state

 

Grupa B

 

f1or_cs- ronaldo_0201

bezmetiqu_alex - lumm_01

 

Grupa C

 

marseillais_666 - roby29steaua

blind1ro- marianbolohan

 

Grupa D

 

klaus_e89 - fifa_for_fun

ady_adinho - julica_maniaku

 

Grupa E

 

danny1ok - i0nutz83

niculaeflorinel - only_babbardel1

 

Grupa F

 

marinescu_dani2005 - dumy_wazzy

mihainho_86 - playmaker_rulz

 

Meciurile se joaca pana sambata, 19 ianuarie, ora 2o.oo

RobYnho15.01.2008 17:51

Grupa C

 

marseillais_666 1 - 0 roby29steaua Victorie incontestabila a lui Kosmyn. :)

kosmyn66615.01.2008 17:51

Grupa C

 

marseillais_666 - roby29steaua 1-0.

branica15.01.2008 18:02

grupa D

klaus_e89 - fifa_for_fun 1-2 :x

klaus_e8915.01.2008 18:10

total nedrept fifa 2008 ... prea multe ratari imposibile :| bafta mai departe branica

dragutzu8915.01.2008 18:22

grupa A: mihai1411 - dragutzu_89 0-0

mihai141115.01.2008 18:24

Grupa A

 

mihai1411 - dragutzu_89 0-0,adversar bun,dos santos si bojan au ratat destul,si dragutzu a avut cateva ocazii bune,Ronaldinho,xavi,etoo, Messi, Ronaldinho,pujol,milito,zambrotta,abidal au fost odihniti pentru meciurile din campionat ;))

marianb15.01.2008 19:11

Grupa C: blind1ro- marianbolohan 1-1

Allexx10x15.01.2008 19:40

only_babbardel1 nu poate juca pentru ca nu ii merge netu' bine... deci amanare

BabBarDeL16.01.2008 15:55

Grupa E : i0nutz83 - only_babbardel1 = 1 - 2

ronaldo_020116.01.2008 20:38

Grupa b

 

fior_cs -ronaldo_0201 0-0

PoWeR17.01.2008 12:45
Grupa A

 

mihai1411 - dragutzu_89 0-0,adversar bun,dos santos si bojan au ratat destul,si dragutzu a avut cateva ocazii bune,Ronaldinho,xavi,etoo, Messi, Ronaldinho,pujol,milito,zambrotta,abidal au fost odihniti pentru meciurile din campionat ;))

 

 

mda :) ...

Paradise_Lost17.01.2008 20:06

Grupa A

 

 

power_steaua_6- laurentiu_state 3 - 4

ady_4steaua19.01.2008 09:04

julik cand intri sa dai si tu un buzz..ca nu prea team vazut pe mess..dak nu ne gasim..sper ca ionutz sa ne amane si noua meciu

dragutzu8919.01.2008 11:30
Grupa A

 

 

power_steaua_6- laurentiu_state 3 - 4

 

mda =)) ...

Jo1n719.01.2008 17:39

bezmetiqu - lumm_01 2-1

ronaldo_020120.01.2008 08:39

Haideti jucati meciurile in cupa......imediat se termina campionatul si cu,cupa nu inaintam.....

i0nutz8320.01.2008 09:06

Prelungit termen de disputare al etapei a II-a pana luni, ora 20.00.

dumy3l20.01.2008 10:50

dumy_wazzy-marinescu_dani 2-2... am pierdut 2 pct cu un jucator slabutz :-<

mihainho8620.01.2008 17:34

playmaker-rulz a zis ca nu poate sa joace ca nu ii merge netu'.Asta a fost acum cateva zile..de altfel ultima data cand l-am vazut pe mess.Sper sa jucam maine..daca nu aman..iar daca nu se poate 3-0..ce sa-i fac:|

i0nutz8322.01.2008 17:48

Grupa A

 

1. mihai1411

2. power_steaua_6

3. dragutzu_89

4. laurentiu_state

 

mihai1411 - power_steaua_6 7-1

dragutzu_89 - laurentiu_state 2-1

mihai1411 - dragutzu_89 0-0

power_steaua_6- laurentiu_state 3-4

 

power_steaua_6 - dragutzu_89

mihai1411 - laurentiu_state

 

Grupa B

 

1. f1or_cs

2. bezmetiqu_alex

3. ronaldo_0201

4. lumm_01

 

f1or_cs- bezmetiqu_alex 1-0

ronaldo_0201 - lumm_01 1-0

f1or_cs- ronaldo_0201 0-0

bezmetiqu_alex - lumm_01 2-1

 

f1or_cs - lumm_01

bezmetiqu_alex - ronaldo_0201

 

Grupa C

 

1. marseillais_666

2. blind1ro

3. roby29steaua

4. marianbolohan

 

marseillais_666 - blind1ro 1-0

roby729steaua - marianbolohan 3-1

marseillais_666 - roby29steaua 1-0

blind1ro- marianbolohan 1-1

 

marseillais_666 - marianbolohan

blind1ro - roby29steaua

 

Grupa D

 

1. klaus_e89

2. ady_adinho

3. fifa_for_fun

4. julica_maniaku

 

klaus_e89 - ady_adinho 3-3

fifa_for_fun - julica_maniaku 0-0

klaus_e89 - fifa_for_fun 1-2

ady_adinho - julica_maniaku amanat

 

klaus_e89 - julica_maniaku

ady_adinho - fifa_for_fun

 

Grupa E

 

1. danny1ok

2. niculaeflorinel

3. i0nutz83

4. only_babbardel1

 

danny1ok - niculaeflorinel 3-0

i0nutz83 - only_babbardel1 1-2

danny1ok - i0nutz83 amanat

niculaeflorinel - only_babbardel1

 

danny1ok - only_babbardel1

niculaeflorinel - i0nutz83

 

Grupa F

 

1. marinescu_dani2005

2. mihainho_86

3. dumy_wazzy

4. playmaker_rulz

 

marinescu_dani2005 - mihainho_86 2-4

dumy_wazzy - playmaker_rulz 0-0

marinescu_dani2005 - dumy_wazzy 2-2

mihainho_86 - playmaker_rulz amanat

 

marinescu_dani2005 - playmaker_rulz

mihainho_86 - dumy_wazzy

 

TOATE MECIURILE SE JOACA PANA SAMBATA, 26 IANUARIE, ORA 20.00

mihai141122.01.2008 18:57

mihai1411 - laurentiu_state 4-2,bojan si dos santos magnifici :D

ronaldo_020122.01.2008 20:56

Grupa B

 

bezmetiqu_alex - ronaldo_0201 0-1 gol din penalty!:D:D

«123457»