Grupa D
klaus_e89 3 - 3 ady_adinho ... meritam mai mult , egalat din eroare de joc
bafta adynho ![]()
Grupa D
klaus_e89 3 - 3 ady_adinho ... meritam mai mult , egalat din eroare de joc
bafta adynho ![]()
grupa A : dragutzu_89 - laurentiu_state 2-1
F:marinescu_dani2005 - mihainho_86=2-4 adversar cu mult fair-play.Bafta;)
Grupa A
mihai1411 - power_steaua_6 7-1,power se aboneaza la 7 goluri in fiecare meci oficial ![]()
Grupa C
marseillais_666 - blind1ro 1-0.
N-am jucat cu babardel, a zis ca ii merge prost netul. Amanare.
Grupa C
marseillais_666 - blind1ro 1-0.
Eu cred ca esti cel mai norocos jucator de fifa, all time. Am jucat cu omu` 3 meciuri, in toate m-a batut cu 1-0, min. 89-90 din centrare, in rest, nimic. Bafta
grupa f
dumy_wazzy - playmaker_rulz 0-0
tre sa dau cateva kg jos sa reintru in forma:P
eu nu am dat de f1or cs toata sapt
amanare sau infrangere pentru el ![]()
am fost toata saptamana pe mess
cupa iar se joaca greu?
Grupa B
ronaldo_0201 - lumm_01 1-0 Lampard gol de gol!!!!
am fost toata saptamana pe mess
minti
terminati de jucat meciurile luna asta?
@ Jo1n7
Hai sa intrebam si sa vedem pe cine au vazut ceilalti jucatori de cele mai multe ori pe mess
In loc sa va contraziceti mai bine jucati meciul....bezmetiqu sta numa invizibil de aia nu il vezi pe mess niciodata!
Pai eu as juca meciul..dar el aseara mi-a spus ca nu poate in momentul ala,ca il jucam peste 30 de minute....apoi a iesit si m-am saturat sa astept si am iesit si eu de pe mess si cand intru iar vad buzz de la el
ionute cine nu isi joaca cupa la timp,baga -1 pct penalizare in campionat,ca prea stam mereu dupa unii ![]()
f1or sunt p mess d azi de la 12.
c faci? ai id de msn? postezi p forum si pe mess nu te vad. esti mai ceva ca power.
ti-am dat buzz.
Vezi ca am jucat si meciuri in camp azi...ti-am dat si buzz.Esti pe mess clar.Cred ca tu confunzi mess-ul cu msn-ul,nu eu
uitati`va fiecare in listele voastre de ignore , dak nu ... stergeti id`u si mai bagati`l odata in lista aman2 ![]()
f1or_cs- bezmetiqu_alex 1-0
in sfarsit a-ti jucat si voi meciul.....mai are cineva etape in cupa....???
Meciurile se joaca pana sambata, 12 ianuarie, ora 2o.oo
Marti 15 ianuarie 2008 .... ora 16:20 ..... cam tarziu ...
deci anulat ![]()