FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Fcsteaua

«12347»
klaus_e8909.01.2008 16:17

Grupa D

 

klaus_e89 3 - 3 ady_adinho ... meritam mai mult , egalat din eroare de joc :( bafta adynho :|

dragutzu8911.01.2008 11:07

grupa A : dragutzu_89 - laurentiu_state 2-1

Dani200511.01.2008 15:28

F:marinescu_dani2005 - mihainho_86=2-4 adversar cu mult fair-play.Bafta;)

mihai141111.01.2008 15:28

Grupa A

 

mihai1411 - power_steaua_6 7-1,power se aboneaza la 7 goluri in fiecare meci oficial :))

kosmyn66611.01.2008 22:01

Grupa C

 

marseillais_666 - blind1ro 1-0.

i0nutz8312.01.2008 18:21

N-am jucat cu babardel, a zis ca ii merge prost netul. Amanare.

blindica13.01.2008 08:33
Grupa C

 

marseillais_666 - blind1ro 1-0.

 

Eu cred ca esti cel mai norocos jucator de fifa, all time. Am jucat cu omu` 3 meciuri, in toate m-a batut cu 1-0, min. 89-90 din centrare, in rest, nimic. Bafta

Playmaker13.01.2008 11:19

grupa f

 

dumy_wazzy - playmaker_rulz 0-0

 

tre sa dau cateva kg jos sa reintru in forma:P

Jo1n713.01.2008 12:00

eu nu am dat de f1or cs toata sapt

amanare sau infrangere pentru el :D

F1oRinho13.01.2008 13:54

am fost toata saptamana pe mess

mihai141113.01.2008 16:51

cupa iar se joaca greu?

ronaldo_020114.01.2008 14:49

Grupa B

 

ronaldo_0201 - lumm_01 1-0 Lampard gol de gol!!!!

Jo1n714.01.2008 15:17
am fost toata saptamana pe mess

minti

marianb14.01.2008 15:55

terminati de jucat meciurile luna asta?

F1oRinho14.01.2008 17:16

@ Jo1n7

Hai sa intrebam si sa vedem pe cine au vazut ceilalti jucatori de cele mai multe ori pe mess

ronaldo_020114.01.2008 17:30

In loc sa va contraziceti mai bine jucati meciul....bezmetiqu sta numa invizibil de aia nu il vezi pe mess niciodata!

F1oRinho14.01.2008 18:05

Pai eu as juca meciul..dar el aseara mi-a spus ca nu poate in momentul ala,ca il jucam peste 30 de minute....apoi a iesit si m-am saturat sa astept si am iesit si eu de pe mess si cand intru iar vad buzz de la el

mihai141114.01.2008 18:37

ionute cine nu isi joaca cupa la timp,baga -1 pct penalizare in campionat,ca prea stam mereu dupa unii :|

Jo1n714.01.2008 18:41

f1or sunt p mess d azi de la 12.

c faci? ai id de msn? postezi p forum si pe mess nu te vad. esti mai ceva ca power.

ti-am dat buzz.

F1oRinho14.01.2008 18:46

Vezi ca am jucat si meciuri in camp azi...ti-am dat si buzz.Esti pe mess clar.Cred ca tu confunzi mess-ul cu msn-ul,nu eu

branica14.01.2008 18:49

uitati`va fiecare in listele voastre de ignore , dak nu ... stergeti id`u si mai bagati`l odata in lista aman2 ;)

F1oRinho14.01.2008 19:08

f1or_cs- bezmetiqu_alex 1-0

ronaldo_020115.01.2008 11:20

in sfarsit a-ti jucat si voi meciul.....mai are cineva etape in cupa....???

branica15.01.2008 14:26

Meciurile se joaca pana sambata, 12 ianuarie, ora 2o.oo

 

Marti 15 ianuarie 2008 .... ora 16:20 ..... cam tarziu ...

mihai141115.01.2008 14:29

deci anulat :))

«12347»