FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1789101118»
ManiaCU07.01.2008 14:55

Et 10 : dragutzu_89 v julica_maniaku 1-2 ... era s-o fac lata pe final

Et 11 : julica_maniaku v adinutza_bertha 1-1 ... incredibil , iarasi 20 de ocazii - 1 gol si sunt egalat la ultima faza ...

crist3a07.01.2008 16:59

cand noi etape?:D ca ma plictisesc:P

 

tare aia cu kg userilor....am 79 trece-ma acolo:-j

marianb07.01.2008 18:49

etapa 10: adinutza_bertha v marian_bolohan 2-3,

etapa 11: marian_bolohan v marinescu_alin2006 sper sa jucam daca nu reusim cer amanare

EMPORiO07.01.2008 19:12

Etapa 12

 

fifa_emporio v julica_maniacu 3-0

:P

 

@marian_bolohan: t astept sa ne jucam etapa.

EMPORiO07.01.2008 19:37

Etapa 10

 

lumm_01 v fifa_emporio 1-0

 

 

Edit: de guerila_cristiano stie cineva, ceva?

marianb08.01.2008 12:08

etapa 11: marian_bolohan v fifa_emporio 1-2

EMPORiO08.01.2008 12:08

Etapa 11

 

marianbolohan v fifa_emporio 1-2

ultrastf08.01.2008 14:09

HAI cu clasament , HAI cu etape , HAI ca a trecut si mama sarbatorilor , imi ies din mana :) ..

i0nutz8309.01.2008 09:01

Am vb cu Dragos, zicea ca se ocupa astazi de tot ..

Playmaker09.01.2008 16:00

ETAPA 11

 

playmaker_rulz v frangeti_razvan 3-0 ? am inteles ca s-a retras..

Dragoshel09.01.2008 16:52

ho ho ho ca acuma le bag.

 

Nci n-a iesit bine bautura din mine si gata...

 

fiu, si clasament in sfarsit..

 

am mai bagat si niste etapeclasament_actualizat.JPG

crist3a09.01.2008 18:26

eu am doar 11 etape....nu 12....yamasha_tusca.....cu guerilla_cristiano n-am jucat etapa a 3-a....... deci e o greseala in clasament:D

marianb09.01.2008 18:42

greseasla la etape 12 si 13 sunt aceleasi meciuri

crist3a09.01.2008 18:54

tuscacristea v dragutzu_89 2-2

Dragoshel09.01.2008 18:54

@marian, nu inteleg....

 

@Cristea, da am schimbat o sa il pun..reactualizat

dragutzu8909.01.2008 18:54

etapa 16: tuscacristea v dragutzu_89 2-2 ... puncte pierdute aiurea :(

etapa 14: Diavolo_Dany v dragutzu_89 1-3

marianb09.01.2008 19:36

@dragoshel:

 

Etapa 12

 

 

nanu_a2008 v tuscacristea

reebook_nr1 v savubogdanus

frangeti_razvan v Diavolo_Dany

dragutzu_89 v playmaker_rulz

adinutza_bertha v only_babbardel1

marinescu_alin2006 v julica_maniaku

ultrastf v marian_bolohan

catalin_dobre2006 v lumm_01

guerilla_cristiano v laurentiu_state

 

 

Etapa 13

 

 

nanu_a2008 v tuscacristea

reebook_nr1 v savubogdanus

frangeti_razvan v Diavolo_Dany

dragutzu_89 v playmaker_rulz

adinutza_bertha v only_babbardel1

marinescu_alin2006 v julica_maniaku

ultrastf v marian_bolohan

catalin_dobre2006 v lumm_01

guerilla_cristiano v laurentiu_state

 

 

dupa cum observi sunt aceleasi meciuri

dragutzu8909.01.2008 19:43

cum pot afla care sunt jucatorii exclusi sau retrasi? :)

EMPORiO09.01.2008 20:01

Etapa 16

 

Diavolo_Dany v fifa_emporio 2-2

Paradise_Lost09.01.2008 22:11

Etapa 13 laurentiu_state v nanu_a2008 1 -1

Etapa 14 laurentiu_state v lumm_01 2 - 1

etapa 15: marian_bolohan v laurentiu_state 2-0

 

Etapa 12: guerilla_cristiano v laurentiu_state 0 - 3 - restantza, am inteles ca s-a retras

Etapa 11: laurentiu_state v catalin_dobre2006 3-0

 

Etapa 16: laurentiu_state v julica_maniaku 0 - 0

 

Etapa 17: only_babbardel1 v laurentiu_state 3 -4

Etapa 18: laurentiu_state v only_babbardel1 1 -2

Mai am de jucat :

Cristiano_1710.01.2008 11:41

Scuze ca nu am avut timp sa va anunt, dar am avut niste probleme si inca nu le-am rezolvat, asa ca sa nu va mai incurc va anunt cu parere de rau ca ma retrag.

catalin_dobre200610.01.2008 12:10

imi pare rau ca anunt acum,MA RETRAG,oricum sunt ultimul in clasament.Succes tuturor;)eu trebuie sa trec cu bine de prima Sesiune,nu mai am timp sa imi joc etapele+ca mi-am dus calculatorul acasa...pe timpul sesiunii...sper sa ma mai primiti de la primavara in colo!succes ionut steagro .......................... :steagcruce::steagcruce::steagcruce::steagcruce: For :steagcruce: tza Steaua!!! salutari la toti

marianb10.01.2008 13:34

etapa 16: lumm_01 v marian_bolohan 3-2

etapa 15: marian_bolohan v laurentiu_state 2-0

etapa 14: guerilla_cristiano v marian_bolohan .... il astept nu a dat nici un semn de viata

RobYnho10.01.2008 14:47

E 3 - 0. S'a retras. ^^ :)

Dany's10.01.2008 15:28

Mi-a dat mie accept ieri guerilla_cristiano

«1789101118»