Et 10 : dragutzu_89 v julica_maniaku 1-2 ... era s-o fac lata pe final
Et 11 : julica_maniaku v adinutza_bertha 1-1 ... incredibil , iarasi 20 de ocazii - 1 gol si sunt egalat la ultima faza ...
Et 10 : dragutzu_89 v julica_maniaku 1-2 ... era s-o fac lata pe final
Et 11 : julica_maniaku v adinutza_bertha 1-1 ... incredibil , iarasi 20 de ocazii - 1 gol si sunt egalat la ultima faza ...
cand noi etape?
ca ma plictisesc:P
tare aia cu kg userilor....am 79 trece-ma acolo:-j
etapa 10: adinutza_bertha v marian_bolohan 2-3,
etapa 11: marian_bolohan v marinescu_alin2006 sper sa jucam daca nu reusim cer amanare
Etapa 12
fifa_emporio v julica_maniacu 3-0
![]()
@marian_bolohan: t astept sa ne jucam etapa.
Etapa 10
lumm_01 v fifa_emporio 1-0
Edit: de guerila_cristiano stie cineva, ceva?
etapa 11: marian_bolohan v fifa_emporio 1-2
Etapa 11
marianbolohan v fifa_emporio 1-2
HAI cu clasament , HAI cu etape , HAI ca a trecut si mama sarbatorilor , imi ies din mana
..
Am vb cu Dragos, zicea ca se ocupa astazi de tot ..
ETAPA 11
playmaker_rulz v frangeti_razvan 3-0 ? am inteles ca s-a retras..
eu am doar 11 etape....nu 12....yamasha_tusca.....cu guerilla_cristiano n-am jucat etapa a 3-a....... deci e o greseala in clasament:D
greseasla la etape 12 si 13 sunt aceleasi meciuri
tuscacristea v dragutzu_89 2-2
@marian, nu inteleg....
@Cristea, da am schimbat o sa il pun..reactualizat
etapa 16: tuscacristea v dragutzu_89 2-2 ... puncte pierdute aiurea ![]()
etapa 14: Diavolo_Dany v dragutzu_89 1-3
@dragoshel:
Etapa 12
nanu_a2008 v tuscacristea
reebook_nr1 v savubogdanus
frangeti_razvan v Diavolo_Dany
dragutzu_89 v playmaker_rulz
adinutza_bertha v only_babbardel1
marinescu_alin2006 v julica_maniaku
ultrastf v marian_bolohan
catalin_dobre2006 v lumm_01
guerilla_cristiano v laurentiu_state
Etapa 13
nanu_a2008 v tuscacristea
reebook_nr1 v savubogdanus
frangeti_razvan v Diavolo_Dany
dragutzu_89 v playmaker_rulz
adinutza_bertha v only_babbardel1
marinescu_alin2006 v julica_maniaku
ultrastf v marian_bolohan
catalin_dobre2006 v lumm_01
guerilla_cristiano v laurentiu_state
dupa cum observi sunt aceleasi meciuri
cum pot afla care sunt jucatorii exclusi sau retrasi? ![]()
Etapa 16
Diavolo_Dany v fifa_emporio 2-2
Etapa 13 laurentiu_state v nanu_a2008 1 -1
Etapa 14 laurentiu_state v lumm_01 2 - 1
etapa 15: marian_bolohan v laurentiu_state 2-0
Etapa 12: guerilla_cristiano v laurentiu_state 0 - 3 - restantza, am inteles ca s-a retras
Etapa 11: laurentiu_state v catalin_dobre2006 3-0
Etapa 16: laurentiu_state v julica_maniaku 0 - 0
Etapa 17: only_babbardel1 v laurentiu_state 3 -4
Etapa 18: laurentiu_state v only_babbardel1 1 -2
Mai am de jucat :
Scuze ca nu am avut timp sa va anunt, dar am avut niste probleme si inca nu le-am rezolvat, asa ca sa nu va mai incurc va anunt cu parere de rau ca ma retrag.
imi pare rau ca anunt acum,MA RETRAG,oricum sunt ultimul in clasament.Succes tuturor;)eu trebuie sa trec cu bine de prima Sesiune,nu mai am timp sa imi joc etapele+ca mi-am dus calculatorul acasa...pe timpul sesiunii...sper sa ma mai primiti de la primavara in colo!succes ionut steagro .......................... ![]()
![]()
![]()
For
tza Steaua!!! salutari la toti
etapa 16: lumm_01 v marian_bolohan 3-2
etapa 15: marian_bolohan v laurentiu_state 2-0
etapa 14: guerilla_cristiano v marian_bolohan .... il astept nu a dat nici un semn de viata
E 3 - 0. S'a retras. ^^ ![]()
Mi-a dat mie accept ieri guerilla_cristiano