Rezultate, comentarii, etc
Rezultate, comentarii, etc
ce sa zic...bafta tuturor....e primu campionat in care joc...sper sa raman in Div B... astept sa-mi intre adversarii pe mess:D...bafta:D
etapa 1: dragutzu_89 v nanu_a2008 3-1
ce sa zic...bafta tuturor....e primu campionat in care joc...sper sa raman in Div B... astept sa-mi intre adversarii pe mess:D...bafta:D
tu vrei sa ramai eo vreau sa promovez=))
Lumm_01(Marseille)-Diavolo_Dany(PSG) 0-2
Bine ba Deni!
Etapa 3: laurentiu_state v savubogdanus 1-0
Inceput cu dreptul
steag1
Etapa 2: Diavolo_Dany v laurentiu_state 0-3 >>> retras
etapa 1. ultrastf v tuscacristea..... . 4-2
ultrastf (villareal) - tuscacristea (Manchester City) 4-2
etapa 2: only_babbardel1 v marian_bolohan 3-0, vad ca inceputul e nasol sa vedem finalul
Etapa 2 : only_babbardel1 v marian_bolohan = 3 - 0 ! Am inceput bine ![]()
Etapa 1
laurentiu_state v playmaker_rulz 0-0
etapa 2. reebook_nr1 v ultrastf.......1-1 nu pot sa cred
Etapa 2
playmaker_rulz v lumm_01 1-0
Etapa 3
marian_bolohan v playmaker_rulz 2-1 ghinion:(
etapa 2 nanu_a2008 v julica_maniaku 1-0
uitatzi nimeni nu a jucat cu cei 2 de care v-am pomenit.v-as ruga sa luati masuri..
Diavolo_Dany v laurentiu_state = 0-0
uitatzi nimeni nu a jucat cu cei 2 de care v-am pomenit.v-as ruga sa luati masuri..
nici mie nu mi-a dat allow de vreo 2 zile adinutza_bertha2006 , dar etapa e pana luni seara asa ca e timp..
@franki,ce masuri ai vrea tu sa se ia din moment ce termenu limita nu a trecut?
P.S.catalin_dobre isi va putea juca meciurile duminica seara dupa ora 22:00...
Am prins momentul cand imi merge netu...Doresc si eu sa imi aman etapele pe termen de cam 2 saptamani, pentru ca saptamana asta voi fi plecat din Bucuresti, iar saptamana viitoare voi veni numai dupa ora 23 acasa...va multumesc pentru intelegere
uitatzi nimeni nu a jucat cu cei 2 de care v-am pomenit.v-as ruga sa luati masuri..
Fara probleme. De care masuri ? De pantofi, de camasa ?
etapa 1: marian_bolohan v julica_maniaku 1-0, noroc ca a ratat
Mie nu mi-a dat accept guerilla_cristiano ....
reebook_nr1 v ultrastf = 1 - 1