FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«12318»
i0nutz8307.12.2007 13:29

Rezultate, comentarii, etc

crist3a07.12.2007 13:37

ce sa zic...bafta tuturor....e primu campionat in care joc...sper sa raman in Div B... astept sa-mi intre adversarii pe mess:D...bafta:D

dragutzu8907.12.2007 16:26

etapa 1: dragutzu_89 v nanu_a2008 3-1

Franki07.12.2007 17:31
ce sa zic...bafta tuturor....e primu campionat in care joc...sper sa raman in Div B... astept sa-mi intre adversarii pe mess:D...bafta:D

tu vrei sa ramai eo vreau sa promovez=))

-=Danny=-07.12.2007 18:45

Lumm_01(Marseille)-Diavolo_Dany(PSG) 0-2

 

 

Bine ba Deni!

Paradise_Lost07.12.2007 20:05

Etapa 3: laurentiu_state v savubogdanus 1-0

Inceput cu dreptul :D steag1

 

Etapa 2: Diavolo_Dany v laurentiu_state 0-3 >>> retras

ultrastf07.12.2007 20:23

etapa 1. ultrastf v tuscacristea..... . 4-2

crist3a07.12.2007 20:23

ultrastf (villareal) - tuscacristea (Manchester City) 4-2

Franki08.12.2007 08:56
marinescu_alin2006 si adinutza_bertha2006 nu mi-a dat allow... ii astept p mess sant onn pana seara la 22 30. va astept.
marianb08.12.2007 11:20

etapa 2: only_babbardel1 v marian_bolohan 3-0, vad ca inceputul e nasol sa vedem finalul

BabBarDeL08.12.2007 11:21

Etapa 2 : only_babbardel1 v marian_bolohan = 3 - 0 ! Am inceput bine :)

Playmaker08.12.2007 14:56

Etapa 1

 

laurentiu_state v playmaker_rulz 0-0

ultrastf08.12.2007 17:07

etapa 2. reebook_nr1 v ultrastf.......1-1 nu pot sa cred

Playmaker08.12.2007 17:46

Etapa 2

 

playmaker_rulz v lumm_01 1-0

Playmaker08.12.2007 17:49

Etapa 3

 

marian_bolohan v playmaker_rulz 2-1 ghinion:(

Nedelcu Narcis08.12.2007 17:59

etapa 2 nanu_a2008 v julica_maniaku 1-0

Franki08.12.2007 18:33

uitatzi nimeni nu a jucat cu cei 2 de care v-am pomenit.v-as ruga sa luati masuri..

-=Danny=-08.12.2007 19:10

Diavolo_Dany v laurentiu_state = 0-0

Playmaker08.12.2007 19:17
uitatzi nimeni nu a jucat cu cei 2 de care v-am pomenit.v-as ruga sa luati masuri..

 

 

nici mie nu mi-a dat allow de vreo 2 zile adinutza_bertha2006 , dar etapa e pana luni seara asa ca e timp..

Dani200508.12.2007 19:38

@franki,ce masuri ai vrea tu sa se ia din moment ce termenu limita nu a trecut?

 

P.S.catalin_dobre isi va putea juca meciurile duminica seara dupa ora 22:00...

Cristiano_1708.12.2007 20:03

Am prins momentul cand imi merge netu...Doresc si eu sa imi aman etapele pe termen de cam 2 saptamani, pentru ca saptamana asta voi fi plecat din Bucuresti, iar saptamana viitoare voi veni numai dupa ora 23 acasa...va multumesc pentru intelegere

i0nutz8309.12.2007 09:07
uitatzi nimeni nu a jucat cu cei 2 de care v-am pomenit.v-as ruga sa luati masuri..

 

Fara probleme. De care masuri ? De pantofi, de camasa ?

marianb09.12.2007 09:39

etapa 1: marian_bolohan v julica_maniaku 1-0, noroc ca a ratat

-=Danny=-09.12.2007 10:09

Mie nu mi-a dat accept guerilla_cristiano ....

ReeBooK_Nr109.12.2007 10:36

reebook_nr1 v ultrastf = 1 - 1

«12318»