FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1234518»
i0nutz8310.12.2007 14:26

Corect. Pana la proba contrarie, nu avem decat cuvantul unuia contra cuvantului altuia. Ceea ce este discutabil ...

In momentul in care veniti cu acuze, ar fi bine sa aveti si probe.

RobYnho10.12.2007 14:33

Acel " other player has exited the game " poate sa apara si fara ca un adversar sa iasa.

catalin_dobre200610.12.2007 14:44

am inteles decizia si nu am nmk de obiectat pentru ca aveti dreptate!Oricum m-a dominat tot meciul,insa a dat dovada ca este COPIL!

Daca mai sunt nelamuriri,intrati pe Idu meu de mes si va dau discutia! catalin_dobre2006

Nu vreau sa ma cert pentru ca NU MERITA!e un simplu joc

 

VA SALUT steagro

geegee2110.12.2007 14:44

Faza asta cu " other player has exited the game " chiar nu poate fi demontrata ce si cum. E posibil ca unui jucator sa i se intrerupa netu cateva secunde chiar fara ca el sa isi dea seama si poate chiar nu este vina lui. Acest lucru ca adversaru sa iasa din joc tine de bunul simt al fiecaruia jucator, si mai ales ca e vorba de un joc e chiar penibil sa se intample asa ceva numai pentru a pastra un rezultat.

Io am jucat etapa cu Catalin pe la ora 11 azi si mi-a mers PERFECT.

i0nutz8310.12.2007 16:45

nucleo saracu' imi zicea mie ca stie el ca am iesit voit intr-un meci.. de fapt aveam probleme cu netul, a tot picat cateva zile la vremea aia.. :)

tzepelea10.12.2007 17:29

@ultrastf:

nici eu nu am dat de el...

Playmaker10.12.2007 17:32

@dragoshel "atunci cand un jucator iese din joc, si apare connection lost sau iostu' ce va mai apare, sa faceti un PRINT ecranului.(CTRL + Print Screen, apoi va duceti in paint, dati CTRL + V si salvati poza), iar poza o puneti pe forum :)"

 

Nu prea inteleg ce aratam cu asta, tocmai am facut incerkrea cu cineva, am apasat Windows si ne-a aparut amandurora acelasi lucru. Un print nu demonstreaza nimic. Ramane la caracterului fiecaruia din noi.

ultrastf10.12.2007 18:17

etapa 3. ultrastf v frangeti_razvan... 1-0

Dragoshel10.12.2007 18:22

Puteti incepe sa jucati etapele 4,5,6 pana la data de 14 decembrie(Vineri), ora 20:00

 

 

Vedeti AICI etapele

luchingo10.12.2007 18:32

Franki nu a aparut nici pana la ora asta deci cer amanarea etapei 1 :adinutza_bertha v frangeti_razvan

tzepelea10.12.2007 18:38

ETAPA 2:frangeti_razvan v marinescu_alin2006:2-4

Franki10.12.2007 18:38

benfica-everton 2-4 .. adinutza_bertha nu pot sa mai joc pan vineri ca zugravesc in casa si voi sta la bunici la eforie. revin vineri si rejoc totul srry pentru amanare.

Dragoshel10.12.2007 18:47

ma pai pana cand credeti ca o amanam asa, a trecut de mult ora 20:00 am amanat meciurile si pierdeti cate 3 puncte fiecare. V-ati trezit acuma ca vreti amanare.

 

Fiti si voi mai atenti pe viitor.....

 

 

Nu aveti net???

 

 

0741961606 numarul meu de telefon, dati mesaj, si va aman etapa..

crist3a10.12.2007 19:36

Etapa III guerilla_cristiano v tuscacristea

 

i-am dat cate 3 buzz-uri in fiecare zi .... nu a fost niciodata pe mess.... nu mi-a lasat niciun mesaj off nimic.... astept decizia cu privire la acest meci...

Dragoshel10.12.2007 19:43

@guerilla_cristiano nu a jucat nici un meci pana acum.... daca si ceilalti care trebuiau sa joace cu el(Diavolo_Dany, savubogdanus) zic ca l-au cautat si nu este de gasit(Elodia), cred ca il descalificam.

i0nutz8310.12.2007 20:17

guerilla a cerut amanari, aici

 

PS Ma amuza sintagma asta.. "Astept decizia" .. zici ca suntem la <dansez pentru tine>

marianb10.12.2007 21:06

etapa 6: tuscacristea v marian_bolohan 0-3

etapa 4: Diavolo_Dany v marian_bolohan 2-2

etapa 5: marian_bolohan v savubogdanus, astept sa imi dea accept

geegee2111.12.2007 07:48
etapa 5: marian_bolohan v savubogdanus, astept sa imi dea accept

 

Deci io ti-am dat add si imi apare ca si cum nu imi dai accept.Nici mie nu mi-a venit mesajul sa iti dau tie accept!

Io ti-am mai dat add inainte de inceperea meciurilor si atunci mi-a aparut ca mi-ai dat deny.

i0nutz8311.12.2007 09:19

S-a strecurat o greseala in program, id-ul corect este marianbolohan.

ManiaCU11.12.2007 11:16

Et 6 : savubogdanus v julica_maniaku 1-2 ... iarasi peste 20 de suturi din care 12 pe poarta ... 2 goluri :( nu se poate , ma invata si pe mine careva sa sutez ?

mihai141111.12.2007 11:29

tre sa tragi tare cand e portarul pe linia portii,iar incet daca ies,in rest nus cum sa iti zic ca si eu ratez mult

GOD11.12.2007 12:07

eu nu prea mai ratez m-am invatat,maniacule.

Trebuie sa plasezi mingea cat mai bine si sa iti faci cel mai bun unghi.

ultrastf11.12.2007 12:26

etapa 4. dragutzu_89 v ultrastf.......1-5 joc mai bine dupa ce mananc :D:))

Nedelcu Narcis11.12.2007 12:39

un clasament cand o sa avem si noi?si unde il gasim?

Dragoshel11.12.2007 12:47

Dupa ce terminati etapele astea, o sa pun si un clasament provizoriu.

«1234518»