FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«13456718»
-=Danny=-13.12.2007 19:39

Diavolo_Dany v only_babbardel1 = 2-1 ..... o victorie pe care nu o meritam , am dat amandoua golurile dupa minutu 70 ..... primu dintr-o centrare norocoasa , si al doilea dintr-un corner , mai norocos .....

luchingo13.12.2007 22:39

Credca s-a produs o greseala in clasament am doar 3 etape jucate nu 4 !

Dragoshel14.12.2007 07:23

Pai la meciul cu frangeti ai cerut amanare, dar nici pana acum nu l-ai jucat :)

Franki14.12.2007 07:50
Pai la meciul cu frangeti ai cerut amanare, dar nici pana acum nu l-ai jucat :)
in seara asta intrati ca revin acasa la c-ta. si app nicku meu e FRANKI nu frangeti
Dragoshel14.12.2007 08:03

te-am luat de pe ID

catalin_dobre200614.12.2007 09:44

astept sa joc etapele...! :steagcruce:

 

Dagoshel:iti reamintesc ca am 4 etape jucate:3 infrangeri si 1 victorie!

ultrastf14.12.2007 12:04

nu dau de marinescu_alin2006 i-am lasat offline sa imi spuna cand poate juca.. nici un raspuns deocamdata . daca citesti aici lasa-mi te rog un offline .. cam cand ai putea sa joci meciul

Dragoshel14.12.2007 12:27

Da Catalin, am modificat, dar nu stau sa uploadez clasamentul dupa fiecare meci jucat. Jucati toate etapele si il pun.....

Franki14.12.2007 13:13

Franki vs catalin_dobre2006 = 1-0 frumos meci.

Nedelcu Narcis14.12.2007 14:46

nici eu nu dau de marinescu_alin2006!!!c se va intampla daca nu intra azi?

tzepelea14.12.2007 16:17

@nedelcu,cum nu dai de mine?nici macar nu m-ai cautat,spre deosebire de mine care ti-am lasat si ieri si azi mesaj...dar una,doua postezi pe forum ca nu dai de mine

 

@ultrastf,am incercat azi sa dau de tine dar nu erai on.stiu ca m-ai cautat dar nu ne-am sincronizat:(

 

LE:ETAPA 6:marinescu_alin2006 v ultrastf=0-1

ETAPA 5:marinescu_alin2006 v nanu_a2008=amanare(cica n-a dat de mine:|)

ETAPA 4:adinutza_bertha v marinescu_alin2006=1-0

ultrastf14.12.2007 16:40

etapa 6. marinescu_alin2006 v ultrastf 0-1

Franki14.12.2007 17:11

Franki ( benfica.. frangeti_razvan) vs luchingo(sevilla.. adinutza_bertha2006) = 1-1

 

EDIT: guerilla_cristiano nu a intrat pe mess. sa jucam si nici laurentiu_state ma vor gasi pe mess in seara asta dak nu cer mv:))

Playmaker14.12.2007 17:27

Etapa 4

 

playmaker_rulz v julica_maniaku 1-0

dragutzu8914.12.2007 17:36

nu am reusit nici pana acum sa dau de guerilla_cristiano, asa ca mai bine imi amanati etapa cu el :P

geegee2114.12.2007 17:59

Deci s-a zis de atatea ori ca guerilla_cristiano are meciurile amanate pentru toata saptamana. Va e greu sa cititi acest thread?

dragutzu8914.12.2007 18:16

pentru copiii encefalopati, eu o sa lipsesc saptamana urmatoare si deaia am amant, baiatu asta avea amant pentru saptamana asta nu pentru cea care urmeaza. asa ca abtineti-va de la comentarii ;)

-=Danny=-14.12.2007 19:59
eu o sa lipsesc saptamana urmatoare si deaia am amant, baiatu asta avea amant pentru saptamana asta nu pentru cea care urmeaza.

 

Eu parca stiu ca Guerila_cristianu , a intrat el personal pe forum , si a postat sa i se amane etapele 2 saptamani ..... si a si explicat pentru fiecare saptamana in parte :)

luchingo14.12.2007 21:43

Catalin e de negasit !deci amanare etapa6 adinutza_bertha v catalin_dobre2006 ! pana cand se gandeste omu sa joace!

ultrastf15.12.2007 12:43

etape noi?? ? ?? ? ? ? ? ?? ?

Dragoshel15.12.2007 13:05

Am pus si etape noi. Daca mai sunt cei care nu si-au jucat etapele sunt rugati sa o faca pana pe 17 sau le voi amana fara drept de rejucare.

Franki15.12.2007 16:24

Catalin e plecat acasa si nu are calculator acolo si mi-a zis ca va reveni duminica o sa joc cu guerilla cand va reveni dar laurentiu_state e de negasit.

ManiaCU15.12.2007 18:48

Et 9 : julica_maniaku v frangeti_razvan 1-0 ... greu :( se putea si mai bine ...

 

@reebook_nr1 da si tu un accept, ti-am dat add de 3 zile

crist3a15.12.2007 19:01

aveam in etapa 4 cu laurentiu_state l-am prins o singura data pe mess i-am zis ca o sa jucam in ziua respectiva seara dak e bine a zis ca da...dar la ora 11 nu era...si de atunci nu l-am mai prins pe net:|

Paradise_Lost16.12.2007 19:38

Am fost plecat din Bucuresti, a fost o urgentza si nu am avuit timp sa anuntz, acum m-am intors, etapele care nu mi-au fost amanate, va rog sa le amanatzi in contul meu. De maine voi putea sa-mi joc meciurile

VA MULTUMESC

 

laurentiu_state

«13456718»