FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«12345618»
BabBarDeL11.12.2007 13:43

Etapa 4 : nanu_a2008 v only_babbardel1 = 0 - 1

Paradise_Lost11.12.2007 14:51
Clasamentul??????????????
marianb11.12.2007 16:07

etapa 5: marianbolohan v savubogdanus 1-1, meci frumos m-a egalat in min 90, si in prelungiri am dat bara :P

dragutzu8911.12.2007 16:43
etapa 4. dragutzu_89 v ultrastf.......1-5 joc mai bine dupa ce mananc :D:))

it was like... wooooow ! 8-}

Franki11.12.2007 17:38

in aceasta seara voi face un efort si voi merge la varmiu intre orele 8-9 va rog sa fiti onnline cei cu care am etape ca sa resusesc sa joc cat mai mult.multumesc.

ultrastf11.12.2007 19:28

etapa 5. ultrastf v adinutza_bertha... 3-1

Dragoshel12.12.2007 12:15

Clasament, etape.

 

ATENTIE: In perioada 23 decembrie - 7 ianuarie campionatul va lua o scurta vacanta. Vor fi postate etape, dar termenul limita pentru disputarea meciurilor va fi 10-12 ianuarie. De la acea data, vom reintra in program normal.

clasament.JPG

BabBarDeL12.12.2007 14:39

De ce nu remediati problema cu afisarea clasamentului ? :blink:

Eroarea aparuta a fost:

Ne pare rau, dar nu aveti permisiunea de a accesa acest articol. Daca nu sunteti autentificat, va rugam sa o faceti utilizand formularul de mai jos.

uitati un gen de tutorial , in caz ca nu se stie cum se procedeaza, cu tot ca ma indoiesc :

 

Am luat spre exemplu logoul FcS ! Uploadati poza pe un site de genul : http://imageshack.us/ , alegeti imaginea, pune-ti adresa de email si da-ti "Host it"

Apoi vor aparea niste coduri , selectati codul de la "Direct link to image" dupa care reveniti la postarea de pe forum, apasati pe butonul "adauga imagine" introduceti codul "direct link to image" in acest caz : " http://img78.imageshack.us/img78/7251/logo2ru5.gif " ! apasati ok !Si apare imagine :happy: ->> logo2ru5.gif <<-:happy:

 

In felul asta vor putea TOTI sa vada clasamentul ! steag3

 

Multumesc si astept si eu clasamentul :steagcruce:

Playmaker12.12.2007 15:22

Etapa 5

 

only_babbardel1 v playmaker_rulz 0-1 cu ceva noroc

Nedelcu Narcis12.12.2007 16:33

etapa a 6-a

 

 

nanu_a2008 v playmaker_rulz 0-0 am ratat in prostie el n-a avut un sut spre poarta...

Playmaker12.12.2007 16:34

Etapa 6

 

nanu_a2008 v playmaker_rulz 0-0

 

" am ratat in prostie el n-a avut un sut spre poarta... "- nu inseamna ca esti mai slab dak alegi sa te aperi si sa contraataci ;)

EMPORiO12.12.2007 17:38

1219300747601a9f47425.gif

 

Nu merge nici asa :(

Dragoshel12.12.2007 17:43

Mda, stiam si io :))))))))))) da nu am avut idee ca voi nu puteti vedea fisierele atasate asa. O sa vb cu George..

EMPORiO12.12.2007 18:31

tusacristea a luat bataie in toate meciurile, sau e retras ?

marianb12.12.2007 19:47

@dragoshel s-a strecurat o greseala in clasament,

 

etapa 1: marian_bolohan v julica_maniaku 1-0

etapa 2: only_babbardel1 v marian_bolohan 3-0

etapa 3: marian_bolohan v playmaker_rulz 2-1

etapa 4: Diavolo_Dany v marian_bolohan 2-2

etapa 5: marianbolohan v savubogdanus 1-1

etapa 6: tuscacristea v marian_bolohan 0-3

 

=> 3 victorii (et. 1,3,6), 2 egaluri (et. 4,5) si 1 infrangere (et. 2)

Dragoshel12.12.2007 20:53

@ EMPORiO 3 meciuri a luat bataie, iar unul nu l-a jucat :)

 

 

 

@marianb era un clasament provizoriu, nu erau puse toate meciurile jucate de voi... acum am pus toate meciurile jucate pana in acest moment.

dragutzu8912.12.2007 22:21

etapa 5: catalin_dobre2006 v dragutzu_89 0-3

catalin_dobre200612.12.2007 22:57

Dragoshel:dupa primele 3 etape am 3 pcte! :rolleyes: ....bine si dupa 4etape..tot atetea :sad2: ....a jucat bine dragutzu....iar eu ...praf...

Franki13.12.2007 08:26

ati gresit la clasament eo am jucat 2 etape nu 3...

geegee2113.12.2007 12:05

Etapa 4 savubogdanus v lumm_01 2-0

 

acum am 5 meciuri jucate, unul amanat si 7 pct :)

ManiaCU13.12.2007 13:02

@Dragosel ... cred ca s-a strecurat o greseala in clasament. Eu am 4 meciuri jucate din care 2 victorii si doua infrangeri :) eu figurez doar cu o victorie ...

 

Playmaker , Dani ... nu prea v-am vazut pe net in ultimul timp , sper sa intrati sa ne jucam meciurile la timp.

Dragoshel13.12.2007 13:15

@Franki da 2 ai jucat, 1 partida am pus-o amanata...si asa apare ;)

 

@ManiaCU greseala de marcaj, am rectificat, SCZ.

 

 

clasamenthi5.jpg

 

CLAMANET REACTUALIZAT.

dragutzu8913.12.2007 13:16

guerilla_cristiano are meciurile amanate, sau a anuntat ceva ca nu l-am vazut demult pe net?

geegee2113.12.2007 13:55

Are meciurile amanate pentru saptamana asta

ManiaCU13.12.2007 19:30

Et 5: julica_maniaku v Diavolo_Dany 2-0 ... meci frumos , goluri frumoase inscrise de mine :"> ... Dany a ratat mult...

«12345618»