Etapa 31
laurentiu_state v tuscacristea 1-0 deziluzie totala:|...o lovitura libera bine batuta ...un gol:|
Etapa 31
laurentiu_state v tuscacristea 1-0 deziluzie totala:|...o lovitura libera bine batuta ...un gol:|
cand se face clasamentu final?ca a cam expirat termenu pentru etape!
asa e, o lovitura libera bine batuta si de 4 ori am scapat singur cu portarul si am tras prost. Tu?
niciun sut pe poarta... doar o bara de la mare distantza intamplatoare
daca nu stii sa sutezi cine de vina...si bara de la departare na fost intamplatoare....eu din alea 4 singur cu portaru ale tale 2 goluri dadeam;)
felicitari ultrastf ... bine ai venit in A
Revenit ???
etapa 26 adinutza_bertha v lumm_01 3-0
etapa 27:laurentiu_state v adinutza_bertha 0-1
felicitari ultrastf ... bine ai venit in A
merci ... Bine V-am Gasit ![]()
etapa 26 adinutza_bertha v lumm_01 3-0
etapa 27:laurentiu_state v adinutza_bertha 0-1
cam tarziu ....
cam tarziu ....
clasamentu e facut...![]()
Buun, sunt in A dupa fix un an de cand m-am inscris la fifa, dupa un an de divizia B
Abia astept sa vad ce ma asteapta ![]()
si eu la fel tot dupa primul sezon am ajuns in A!sper sa trec cu bn de sezonu asta ca o sa fie cel mai greu :)ultimu meu post in Liga B ![]()
Ohooo.... am ajuns la baraj a 2-a oara in cariera mea de fifangiu
. Prima data a fost cu noroc , sa speram ca si acum voi triumfa desi echipa nu prea ma ajuta. Acum astept sa-mi vad adversarul
stiu sigur ca ambii sunt foarte tari. Hai cu bafta si sa ne gasim in Liga 1
)
se joaca si baraj pentru A ?
etapa 26 adinutza_bertha v lumm_01 3-0
etapa 27:laurentiu_state v adinutza_bertha 0-1
Unii chiar au probleme . . .