FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1161718»
crist3a12.02.2008 17:27

Etapa 31

laurentiu_state v tuscacristea 1-0 deziluzie totala:|...o lovitura libera bine batuta ...un gol:|

Nedelcu Narcis12.02.2008 19:16

cand se face clasamentu final?ca a cam expirat termenu pentru etape!

Paradise_Lost12.02.2008 19:26

asa e, o lovitura libera bine batuta si de 4 ori am scapat singur cu portarul si am tras prost. Tu? :D niciun sut pe poarta... doar o bara de la mare distantza intamplatoare

crist3a12.02.2008 19:32

daca nu stii sa sutezi cine de vina...si bara de la departare na fost intamplatoare....eu din alea 4 singur cu portaru ale tale 2 goluri dadeam;)

RobYnho12.02.2008 19:32

Clasament Final !

 

 

 

clasament.PNG

 

 

 

* multe meciuri anulate, alea-alea.

klaus_e8912.02.2008 19:44

felicitari ultrastf ... bine ai venit in A

RobYnho12.02.2008 19:45

Revenit ???

luchingo12.02.2008 20:01

etapa 26 adinutza_bertha v lumm_01 3-0

 

etapa 27:laurentiu_state v adinutza_bertha 0-1

ultrastf12.02.2008 20:27
felicitari ultrastf ... bine ai venit in A

merci ... Bine V-am Gasit :)

marianb12.02.2008 20:47
etapa 26 adinutza_bertha v lumm_01 3-0

 

etapa 27:laurentiu_state v adinutza_bertha 0-1

cam tarziu ....

ronaldo_020112.02.2008 21:07
cam tarziu ....

clasamentu e facut...:P

Paradise_Lost12.02.2008 21:27

Buun, sunt in A dupa fix un an de cand m-am inscris la fifa, dupa un an de divizia B

Abia astept sa vad ce ma asteapta fular-campionii

Nedelcu Narcis12.02.2008 21:36

si eu la fel tot dupa primul sezon am ajuns in A!sper sa trec cu bn de sezonu asta ca o sa fie cel mai greu :)ultimu meu post in Liga B :D

ManiaCU13.02.2008 00:54

Ohooo.... am ajuns la baraj a 2-a oara in cariera mea de fifangiu :P . Prima data a fost cu noroc , sa speram ca si acum voi triumfa desi echipa nu prea ma ajuta. Acum astept sa-mi vad adversarul :D stiu sigur ca ambii sunt foarte tari. Hai cu bafta si sa ne gasim in Liga 1 :)))

EMPORiO13.02.2008 11:11

se joaca si baraj pentru A ?

RobYnho13.02.2008 12:39
etapa 26 adinutza_bertha v lumm_01 3-0

 

etapa 27:laurentiu_state v adinutza_bertha 0-1

 

Unii chiar au probleme . . .

«1161718»