Felicitari nanu!!!!bft in noul sezon!!
Felicitari nanu!!!!bft in noul sezon!!
Etapa 26 (restanta)
savubogdanus v Diavolo_Dany 3-2
PSG ... ce echipa slab mi-am putut alege .... mie sila de ea ... ![]()
Vad ca iti place sa faultezi limba romana.
)
ms Ronaldo!bft multa si tie sa ii batem pe toti ![]()
Vad ca iti place sa faultezi limba romana.)
lol Ganea e pui pe langa asta.........(ionel Ganea)
Pai si ce legatura are ??
)
adinutza_bertha, sper ca maine se ne gasim sa ne jucam etapa, e weekend ...
Vad ca iti place sa faultezi limba romana.)
Si cum ziceam , nu prea imi merge tastatura , mai ales A S D ..... ![]()
@crist3a: foloseste butonul EDIT in loc de posturi consecutive ! E prima abatere, o tratam ca atare ![]()
amanati-mi si mie va rog etapa cu adinutza bertha in contu meu
Postate si ultimele 2 etape..
Salut la totzi! acum am ajuns acasa....sorry pentru posturile consecutive nu se va mai repeta....poate se sterge abaterea la sfarsitul sezonului:P
etapa 34: julica_maniaku v marianbolohan 0-0
Clasament
O noua victima, babbardel !
Am fost plecat in vacanta ~X( off si ma pregateam sa joc ~X(
adinutza ... cand jucam etapa aia nenorocita !?
Et 33 : julica_maniaku v nanu_a2008 2-0
Etapa 31 - restanta
fifa_emporio v adinutza_bertha 0-0
sper sa nu bata in ultimul meci ...
speranta moare ultima:P
in cazul meu, DA !!
Etapa 25: laurentiu_state v ultrastf 3 - 0 >> Cea mai imp. victorie a mea steag1
Etapa 32: savubogdanus v laurentiu_state 0 - 2
Etapa 31: laurentiu_state v tuscacristea (yamasha_tusca) 1 -0
Etapa 21: lumm_01 v laurentiu_state 0 - 3
de Diavolo_Dany nu dau
Cu adinutza_bertha am vb aseara si a ramas pe azi, dar vad ca nu e online, sper sa apara pna la 8 ca-l astept de ceva timp
oricum, sunt in L1 indiferent de celelalte rezultate steag1 finaly
Nu am dat de Diavolo_Dany si nici de Savubogdanus zilele astea. Le-am tot lasat offline pe mess insa n-au rasp. Amanam etapele in caz ca nu apar , desi din cate stiam de la Ion pe final de sezon nu se amana.
Exact ! Nu se amana ultimele 2-4 etape din sezon.Am uitat sa precizez, insa e de stiut.
Nu apar baietii,vor pierde la masa verde.
Etapa 34
tuscacristea v ultrastf 4-3
Et 29: julica_maniaku v savubogdanus 2-1 ... la mine doar odata vine bulanu
) si aia pe final de sezon ![]()
P.S. Pe Dany tot nu l-am vazut ...