FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«115161718»
ronaldo_020108.02.2008 15:39

Felicitari nanu!!!!bft in noul sezon!!

micutZu' Deni08.02.2008 17:54
Etapa 26 (restanta)

 

savubogdanus v Diavolo_Dany 3-2

 

PSG ... ce echipa slab mi-am putut alege .... mie sila de ea ... :|

RobYnho08.02.2008 18:01

Vad ca iti place sa faultezi limba romana. ;))

Nedelcu Narcis08.02.2008 18:41

ms Ronaldo!bft multa si tie sa ii batem pe toti :D

ronaldo_020108.02.2008 18:52
Vad ca iti place sa faultezi limba romana. ;))

lol Ganea e pui pe langa asta.........(ionel Ganea)

RobYnho08.02.2008 19:02

Pai si ce legatura are ?? ;))

EMPORiO08.02.2008 19:54

adinutza_bertha, sper ca maine se ne gasim sa ne jucam etapa, e weekend ...

micutZu' Deni08.02.2008 20:07
Vad ca iti place sa faultezi limba romana. ;))

 

Si cum ziceam , nu prea imi merge tastatura , mai ales A S D ..... :D

i0nutz8309.02.2008 18:21

@crist3a: foloseste butonul EDIT in loc de posturi consecutive ! E prima abatere, o tratam ca atare ;)

RobYnho09.02.2008 18:25

Clasament

 

O noua victima, babbardel !

 

clasament.PNG

EMPORiO09.02.2008 18:28

amanati-mi si mie va rog etapa cu adinutza bertha in contu meu

RobYnho10.02.2008 13:14

Postate si ultimele 2 etape..

crist3a10.02.2008 14:16

Salut la totzi! acum am ajuns acasa....sorry pentru posturile consecutive nu se va mai repeta....poate se sterge abaterea la sfarsitul sezonului:P

marianb10.02.2008 16:09

etapa 34: julica_maniaku v marianbolohan 0-0

BabBarDeL10.02.2008 17:36
Clasament

 

O noua victima, babbardel !

 

Am fost plecat in vacanta ~X( off si ma pregateam sa joc ~X(

EMPORiO10.02.2008 18:31

adinutza ... cand jucam etapa aia nenorocita !?

ManiaCU10.02.2008 18:54

Et 33 : julica_maniaku v nanu_a2008 2-0

EMPORiO10.02.2008 20:47

Etapa 31 - restanta

 

fifa_emporio v adinutza_bertha 0-0

sper sa nu bata in ultimul meci ...

marianb10.02.2008 20:53

speranta moare ultima:P

EMPORiO11.02.2008 12:50

in cazul meu, DA !!

Paradise_Lost11.02.2008 16:48

Etapa 25: laurentiu_state v ultrastf 3 - 0 >> Cea mai imp. victorie a mea steag1

Etapa 32: savubogdanus v laurentiu_state 0 - 2

Etapa 31: laurentiu_state v tuscacristea (yamasha_tusca) 1 -0

Etapa 21: lumm_01 v laurentiu_state 0 - 3

 

de Diavolo_Dany nu dau

Cu adinutza_bertha am vb aseara si a ramas pe azi, dar vad ca nu e online, sper sa apara pna la 8 ca-l astept de ceva timp

 

oricum, sunt in L1 indiferent de celelalte rezultate steag1 finaly

ManiaCU12.02.2008 10:27

Nu am dat de Diavolo_Dany si nici de Savubogdanus zilele astea. Le-am tot lasat offline pe mess insa n-au rasp. Amanam etapele in caz ca nu apar , desi din cate stiam de la Ion pe final de sezon nu se amana.

RobYnho12.02.2008 11:13

Exact ! Nu se amana ultimele 2-4 etape din sezon.Am uitat sa precizez, insa e de stiut. :) Nu apar baietii,vor pierde la masa verde.

crist3a12.02.2008 12:52

Etapa 34

tuscacristea v ultrastf 4-3

ManiaCU12.02.2008 15:07

Et 29: julica_maniaku v savubogdanus 2-1 ... la mine doar odata vine bulanu :))) si aia pe final de sezon :D

P.S. Pe Dany tot nu l-am vazut ...

«115161718»