Pe cioaca l-au inchis c-a omorat-o p-aia sau ca a spart un mail ? ![]()
Pe cioaca l-au inchis c-a omorat-o p-aia sau ca a spart un mail ? ![]()
I'au dat drumu . . .
)
Are dreptate dragutzu , mi-a zis de doua ori sa jucm etapa , da nu imi mergea fifa ... ![]()
Cazul dragutzu este incheiat.
Etapa 30
nanu_a2008 v fifa_emporio 0-0
omu' zice ca am coade ... ![]()
ca nu primesc gol ...
Etapa 32
dragutzu_89 v fifa_emporio 0-3
omu' zice ca am coade ...ca nu primesc gol ...
hahaha tare asta =))
Etapa 30
tuscacristea v lumm_01 2-0
Etapa 32
tuscacristea-guerilla_cristiano 3-0(retras)
Etapa 30
nanu_a2008 v fifa_emporio 0-0
omu' zice ca am coade ...
ca nu primesc gol ...
nu ai "CoaDe" dar .. te-am tinut minte .. joci urat .. pacat ca nu poti sa pui decat 5 fundasi =))
sa stii ca nu sunt eu de vina ca joc cu 5 fundais..
eu pur si simplu nu fac nici o modificare
asa ca nu mai comenta aiurea ca nu am chef sa intru in polemica cu tine !
a, si in plus cu mine n-ai jucat niciodata, ai jucat cu cel caruia i-am luat locul ![]()
etapa 25: marian_bolohan v adinutza_bertha 4-0
Etapa 29
ultrastf v fifa_emporio 1-0
Etapa 29
ultrastf v fifa_emporio 1-0
Etapa 30
adinutza_bertha v ultrastf 2-2
Lumm_01 v Diavolo_Dany = 0 - 2
etapa 31: marian_bolohan v Diavolo_Dany 3-0
etapa 31: marian_bolohan v Diavolo_Dany 3-0
Nu imi mai merge 3 butoane la tasta (sau cel putin sunt jalnice) : A S D .... bine ca mai e putin din campionat sa ma chinui cu ele .... :-<
Nu imi mai merge 3 butoane la tasta (sau cel putin sunt jalnice) : A S D .... bine ca mai e putin din campionat sa ma chinui cu ele .... :-<
nu iti MERGE 3 BUTOANE.....deci ii zice acord intre predicat si subiect.....corect este nu iti MERG 3 BUTOANE....crek esti rapidist:P
de only_babbardel1 stie careva cva ca nu l-am mai vazut cam demult pe mess!?cred ca e urmatoru pe lista celor exclusi ![]()
etapa 29: marian_bolohan v tuscacristea 0-1
etapa 30: savubogdanus v marian_bolohan 2-3
Etapa 29
marian_bolohan v tuscacristea 0-1
Etapa 28
tuscacristea v julica_maniaku 1-0
only_babbardel ce mai e cu el am in etapa 27 cu el:|
Sunt plecat pana duminica seara.....va rog sa treceti amanare la toate etapele....Voi reveni si voi juca tot Luni....Multumesc:D
Nu crezi ca sunt prea multe posturi consecutive ?? Altada foloseste butonul edit !
Etapa 26 (restanta)
savubogdanus v Diavolo_Dany 3-2
Etapa 32
nanu_a2008 v adinutza_bertha 3-1 foarte aproape de promovare ![]()