FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«11415161718»
i0nutz8305.02.2008 15:57

Pe cioaca l-au inchis c-a omorat-o p-aia sau ca a spart un mail ? :)

RobYnho05.02.2008 16:07

I'au dat drumu . . . ;))

micutZu' Deni05.02.2008 17:45

Are dreptate dragutzu , mi-a zis de doua ori sa jucm etapa , da nu imi mergea fifa ... :|

i0nutz8305.02.2008 18:11

Cazul dragutzu este incheiat.

EMPORiO05.02.2008 20:41

Etapa 30

 

nanu_a2008 v fifa_emporio 0-0

omu' zice ca am coade ... :|:)) ca nu primesc gol ...

 

Etapa 32

 

dragutzu_89 v fifa_emporio 0-3

mihai141105.02.2008 20:46
omu' zice ca am coade ... :|:)) ca nu primesc gol ...

 

 

hahaha tare asta =))

crist3a05.02.2008 22:43

Etapa 30

tuscacristea v lumm_01 2-0

crist3a06.02.2008 08:40

Etapa 32

tuscacristea-guerilla_cristiano 3-0(retras)

ultrastf06.02.2008 10:24
Etapa 30

 

nanu_a2008 v fifa_emporio 0-0

omu' zice ca am coade ... :|:)) ca nu primesc gol ...

 

nu ai "CoaDe" dar .. te-am tinut minte .. joci urat .. pacat ca nu poti sa pui decat 5 fundasi =))

EMPORiO06.02.2008 11:05

sa stii ca nu sunt eu de vina ca joc cu 5 fundais..:) eu pur si simplu nu fac nici o modificare ;) asa ca nu mai comenta aiurea ca nu am chef sa intru in polemica cu tine !

 

a, si in plus cu mine n-ai jucat niciodata, ai jucat cu cel caruia i-am luat locul ;)

marianb06.02.2008 11:48

etapa 25: marian_bolohan v adinutza_bertha 4-0

EMPORiO06.02.2008 13:17

Etapa 29

 

ultrastf v fifa_emporio 1-0

ultrastf06.02.2008 13:21

Etapa 29

 

ultrastf v fifa_emporio 1-0

 

 

 

Etapa 30

 

 

 

adinutza_bertha v ultrastf 2-2

micutZu' Deni06.02.2008 17:31

Lumm_01 v Diavolo_Dany = 0 - 2

marianb06.02.2008 19:39

etapa 31: marian_bolohan v Diavolo_Dany 3-0

micutZu' Deni07.02.2008 08:44
etapa 31: marian_bolohan v Diavolo_Dany 3-0

 

Nu imi mai merge 3 butoane la tasta (sau cel putin sunt jalnice) : A S D .... bine ca mai e putin din campionat sa ma chinui cu ele .... :-<

crist3a07.02.2008 10:08
Nu imi mai merge 3 butoane la tasta (sau cel putin sunt jalnice) : A S D .... bine ca mai e putin din campionat sa ma chinui cu ele .... :-<

 

 

nu iti MERGE 3 BUTOANE.....deci ii zice acord intre predicat si subiect.....corect este nu iti MERG 3 BUTOANE....crek esti rapidist:P

Nedelcu Narcis07.02.2008 15:27

de only_babbardel1 stie careva cva ca nu l-am mai vazut cam demult pe mess!?cred ca e urmatoru pe lista celor exclusi :)

marianb07.02.2008 16:19

etapa 29: marian_bolohan v tuscacristea 0-1

etapa 30: savubogdanus v marian_bolohan 2-3

crist3a07.02.2008 16:55

Etapa 29

marian_bolohan v tuscacristea 0-1

crist3a07.02.2008 21:01

Etapa 28

tuscacristea v julica_maniaku 1-0

 

only_babbardel ce mai e cu el am in etapa 27 cu el:|

crist3a08.02.2008 08:11

Sunt plecat pana duminica seara.....va rog sa treceti amanare la toate etapele....Voi reveni si voi juca tot Luni....Multumesc:D

RobYnho08.02.2008 09:12

Nu crezi ca sunt prea multe posturi consecutive ?? Altada foloseste butonul edit !

geegee2108.02.2008 14:22

Etapa 26 (restanta)

 

savubogdanus v Diavolo_Dany 3-2

Nedelcu Narcis08.02.2008 14:47

Etapa 32

 

nanu_a2008 v adinutza_bertha 3-1 foarte aproape de promovare :D

«11415161718»