FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1121314151618»
luchingo28.01.2008 23:04
etapa24 : adinutza_bertha v julica_maniaku 0-0
luchingo28.01.2008 23:41

back in game ! va rog mult sa ma scuzati pentru. absentele mele! si tin sa aduc aminte jucatorilor : etapa 12:only_babbardel(net prost?) si etapa 13:playmaker_rulz (pur si simplu nu ne-am sincronizat)! daca doresc sa joace etapele?

Etapa 7: guerilla_cristiano v adinutza_bertha 0 -3

 

Etapa 17: reebook_nr1 v adinutza_bertha 0-3

 

Etapa18: adinutza_bertha v reebook_nr1 3-0

cu intarziere:D

ManiaCU29.01.2008 09:39

Et 19 : julica_maniaku v laurentiu_state 4-4

Et 20 : guerilla_cristiano v julica_maniaku 0-3* (retras)

Et 21 : julica_maniaku v catalin_dobre2006 3-0* (retras)

 

Et 17 si 18 o am cu lumm_01 insa nu-mi rasp pe mess...

EMPORiO29.01.2008 12:03

am 2 etape cu playmaker_rulz, pur si simplu nu l-am vazut p mess ... am vb cu el odata si mi-a zis ca nu ii mere netu bine, si ca se duce la un prieten sa ne jucam meciul, dar nu am primit nici un mesaj de la el ... Va las pe voi sa luati decizia ...

 

Etapa 21

playmaker_rulz v fifa_emporio

Etapa 14

fifa_emporio v playmaker_rulz

RobYnho29.01.2008 12:26

Toti cei care a'ti postat, ca nu a'ti dat de playmaker aveti 3 - 0.

RobYnho29.01.2008 13:08

Un clasament mai clar.. ;))

 

 

Am pus 3-0 la toate etapele celor retrasi. ( chiar in avans, ca sa'mi fie mai usor)

* playmaker are destule meciuri nejucate ca sa fie exclus din campionat.

 

Astept acordul lu' i0nutz.

 

 

 

clasament.PNG

crist3a29.01.2008 20:47

deci in concluzie sunt 5 retrasi deci doar 1 mai retrogradeaza???

RobYnho30.01.2008 12:09

Vei vedea la final... ;)

luchingo30.01.2008 14:25
Toti cei care a'ti postat, ca nu a'ti dat de playmaker aveti 3 - 0.

 

RECEPTIONAT :D

etapa 13 :playmaker_rulz v adinutza_bertha 0-3 si etapa 22 : adinutza_bertha v playmaker_rulz 3-0

luchingo30.01.2008 18:32
etapa21: Diavolo_Dany v adinutza_bertha 0 - 0 meci ruginit rau:(
PoWeR30.01.2008 18:33

trist ba luchingo :)

ultrastf30.01.2008 20:30

ETAPA 24 - ultrastf v lumm_01 ... 1-0

 

 

 

Mai am de jucat cu only_babardel dar nu e de gasit ...

geegee2130.01.2008 22:26

Etapa 21 cu dragutzu_89 o aman.

ManiaCU30.01.2008 22:36

Etapa 17

julica_maniaku v lumm_01 1-1

 

Etapa 18

lumm_01 v julica_maniaku 2-3

 

ratari cu galeata in ambele meciuri ... specialitatea casei la mine

EMPORiO31.01.2008 11:56

Etape noi?

i0nutz8331.01.2008 18:35

etape noi

 

@roby, clasament ?

luchingo31.01.2008 19:07
TUR (resanta) etapa 12 : adinutza_bertha v only_babbardel1 0-0 si RETUR etapa 23 :only_babbardel1 v adinutza_bertha 0-1
micutZu' Deni31.01.2008 20:19

yamasha_tusca v Diavolo_Dany = 0-2 :D ..... sunt mandru nevoie mare :>

Nedelcu Narcis31.01.2008 21:26

Etapa 25

 

savubogdanus v nanu_a2008 1-2

EMPORiO01.02.2008 13:19

Etapa 25

lumm_01 v fifa_emporio 0-2

 

Etapa 27

fifa_emporio v guerilla_cristiano 3-0

 

Etapa 28

fifa_emporio v catalin_dobre2006 3-0

RobYnho01.02.2008 17:13

Clasament :

 

 

clasament.PNG

 

 

 

 

PS : La multi ani, Ronaldo ! Maine, paranghelie. ;))

Aaaa daaa, sa'mi traiasca si sora ! :)

ronaldo_020101.02.2008 17:19

MS roby....ne rupem maine:)))))))

 

 

PS sa-ti traiasca sora.....daca e tot cu mine de odata....

Nedelcu Narcis01.02.2008 20:21

Etapa 27

 

Diavolo_Dany v nanu_a2008 1-2

EMPORiO02.02.2008 09:23

Celor care nu li se vede clasamentul:

Delogati-va, apoi da-ti click pe clasament, si va cere user si pass ... si va arata clasamentul... eu am reusit...

i0nutz8302.02.2008 12:47

La multi ani, Ronaldo !

«1121314151618»