FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1101112131418»
EMPORiO21.01.2008 15:39

de playmaker_rulz, stie cineva, ceva ... nu l-am mai vazut de mult p mess ...

geegee2121.01.2008 22:02

Etapa 15 savubogdanus v adinutza_bertha 0-0 (restanta)

 

Etapa 20 adinutza_bertha v savubogdanus 3-1

ultrastf22.01.2008 11:07

ETAPA 19 ...

 

Diavolo_Dany v ultrastf........ 2-3 (am jucat slabutz dar mai am si noroc uneori) GG dany

EMPORiO22.01.2008 15:05

Etapa 18

 

fifa_emporio v tusacristea 2-0

 

diavolo_dany t astept sa ne jucam etapa ... :D

i0nutz8322.01.2008 15:40

Incepand de astazi, Dragoshel nu mai este colaboratorul nostru. Fortat de probleme medicale si de programul si asa incarcat, a decis sa nu mai continue activitatea pe acest thread. De clasament se va ocupa roby29steaua, caruia ii multumesc pentru ajutor.

RobYnho22.01.2008 16:23

Mult asteptatul clasament :

 

 

 

clasament.PNG

BabBarDeL22.01.2008 17:07

Hosteaza te rog clasamentul, si pune-l aici cu 'direct link' ! Ca sa il putem vedea TOTI ! Am scris cum mai exact in urma cu cateva pagini

 

mc

RobYnho22.01.2008 17:14

Da'i si tu edit si sterge citatu', ca se vede aiurea. Sunt destui jucatori in B, de la cine poti cere si tu clasamentul.

BabBarDeL22.01.2008 17:17

Da da nu ar fi mai usor asa ? ca sa nu mai fie probleme?

i0nutz8322.01.2008 17:33

@BabBarDel: 90% dintre userii forumului pot vedea atasamente, deci problema nu tine de majoritate. Concluziile le tragi tu ..

BabBarDeL22.01.2008 19:09

Imi pare rau sa aflu asta :D dar am vazut destui care nu pot vedea clasamentul ! Da ce va e asa de greu sa faceti cum am zis intr-un post trecut ? dureaza cu maxim 30 de sec mai mult, si ii rezolvati si cu aia 10 % ! :D

 

Multumesc

RobYnho22.01.2008 19:23

@ babardel : o sa ti'l punem pe youtube.

EMPORiO22.01.2008 19:27

diavolo_dany te astept sa ne jucam etapa ... :)

 

 

de playmaker_rulz stie cineva, ceva?

marianb22.01.2008 19:45

etapa 20: laurentiu_state v marian_bolohan 1-2

EMPORiO22.01.2008 20:45

Etapa 20

 

diavolo_dany v fifa_emporio 0-0

BabBarDeL22.01.2008 20:59
@ babardel : o sa ti'l punem pe youtube.

 

mersi :* abia astept ;;) sa-mi dai link . ok ? :*

 

Edit :

 

Etapa 17 :

only_babbardel1 v laurentiu_state = 2 - 1

 

Etapa 18 :

laurentiu_state v only_babbardel1 = 4 - 3

EMPORiO23.01.2008 11:29
Playmaker astept sa-ti faci netu' sa ne jucam si noi restantza aia :D
ultrastf23.01.2008 13:07

RESTANTA etapa 14. ultrastf v only_babbardel1... 0-1 .. (iata si prima infrangere .. ma si gandeam ca e timpul sa vina :) )

dragutzu8923.01.2008 20:13

etapa 20 : dragutzu_89 v tuscacristea 2-0

etapa 19 : reebook_nr1 v dragutzu_89 0-3

etapa 18 : dragutzu_89 v frangeti_razvan 3-0

etapa 17 : frangeti_razvan v dragutzu_89 0-3

 

noroc ca se mai retrage lumea :))

luchingo23.01.2008 20:36
ETAPA 14 :adinutza_bertha v Diavolo_Dany 0-0
BabBarDeL24.01.2008 15:49

Etapa 11 : only_babbardel1 v dragutzu_89 = 3 - 1

ultrastf25.01.2008 13:49

mai am de jucat 2 etape cu savubogdanus si playmaker dar nu dau de ei .. sau nu ne-am sincronizat .. sper sa jucam azi daca nu amanam

EMPORiO26.01.2008 07:50

Etape noi ? :D

 

 

playmaker , nu mai dai nici un semn de viatza ?

ManiaCU26.01.2008 09:10

laurentiu_state v julica_maniaku ...

julica_maniaku v lumm_01 ...

lumm_01 v julica_maniaku ...

julica_maniaku v laurentiu_state ...

guerilla_cristiano v julica_maniaku ...

 

nimeni nu-i dispus sa-si joace etapa... :|

nustiu de ce am impresia ca in Liga 2 doar 6 jucatori sunt activi...

i0nutz8326.01.2008 14:33

Etape.

@Robynho, poti sa anulezi tot ce nu s-a jucat pana acum, sau sa dai 3-0 acolo unde e cazul. Incearca sa postezi clasamentul cat mai repede !

«1101112131418»