de playmaker_rulz, stie cineva, ceva ... nu l-am mai vazut de mult p mess ...
de playmaker_rulz, stie cineva, ceva ... nu l-am mai vazut de mult p mess ...
Etapa 15 savubogdanus v adinutza_bertha 0-0 (restanta)
Etapa 20 adinutza_bertha v savubogdanus 3-1
ETAPA 19 ...
Diavolo_Dany v ultrastf........ 2-3 (am jucat slabutz dar mai am si noroc uneori) GG dany
Etapa 18
fifa_emporio v tusacristea 2-0
diavolo_dany t astept sa ne jucam etapa ... ![]()
Incepand de astazi, Dragoshel nu mai este colaboratorul nostru. Fortat de probleme medicale si de programul si asa incarcat, a decis sa nu mai continue activitatea pe acest thread. De clasament se va ocupa roby29steaua, caruia ii multumesc pentru ajutor.
Hosteaza te rog clasamentul, si pune-l aici cu 'direct link' ! Ca sa il putem vedea TOTI ! Am scris cum mai exact in urma cu cateva pagini
mc
Da'i si tu edit si sterge citatu', ca se vede aiurea. Sunt destui jucatori in B, de la cine poti cere si tu clasamentul.
Da da nu ar fi mai usor asa ? ca sa nu mai fie probleme?
@BabBarDel: 90% dintre userii forumului pot vedea atasamente, deci problema nu tine de majoritate. Concluziile le tragi tu ..
Imi pare rau sa aflu asta
dar am vazut destui care nu pot vedea clasamentul ! Da ce va e asa de greu sa faceti cum am zis intr-un post trecut ? dureaza cu maxim 30 de sec mai mult, si ii rezolvati si cu aia 10 % ! ![]()
Multumesc
@ babardel : o sa ti'l punem pe youtube.
diavolo_dany te astept sa ne jucam etapa ... ![]()
de playmaker_rulz stie cineva, ceva?
etapa 20: laurentiu_state v marian_bolohan 1-2
Etapa 20
diavolo_dany v fifa_emporio 0-0
@ babardel : o sa ti'l punem pe youtube.
mersi :* abia astept ;
sa-mi dai link . ok ? :*
Edit :
Etapa 17 :
only_babbardel1 v laurentiu_state = 2 - 1
Etapa 18 :
laurentiu_state v only_babbardel1 = 4 - 3
RESTANTA etapa 14. ultrastf v only_babbardel1... 0-1 .. (iata si prima infrangere .. ma si gandeam ca e timpul sa vina
)
etapa 20 : dragutzu_89 v tuscacristea 2-0
etapa 19 : reebook_nr1 v dragutzu_89 0-3
etapa 18 : dragutzu_89 v frangeti_razvan 3-0
etapa 17 : frangeti_razvan v dragutzu_89 0-3
noroc ca se mai retrage lumea ![]()
Etapa 11 : only_babbardel1 v dragutzu_89 = 3 - 1
mai am de jucat 2 etape cu savubogdanus si playmaker dar nu dau de ei .. sau nu ne-am sincronizat .. sper sa jucam azi daca nu amanam
Etape noi ? ![]()
playmaker , nu mai dai nici un semn de viatza ?
laurentiu_state v julica_maniaku ...
julica_maniaku v lumm_01 ...
lumm_01 v julica_maniaku ...
julica_maniaku v laurentiu_state ...
guerilla_cristiano v julica_maniaku ...
nimeni nu-i dispus sa-si joace etapa... ![]()
nustiu de ce am impresia ca in Liga 2 doar 6 jucatori sunt activi...
Etape.
@Robynho, poti sa anulezi tot ce nu s-a jucat pana acum, sau sa dai 3-0 acolo unde e cazul. Incearca sa postezi clasamentul cat mai repede !