FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«191011121318»
luchingo15.01.2008 17:46

etapa 16 :

adinutza_bertha v tuscacristea 1-0

crist3a15.01.2008 18:40

pe cand etape noi?:D:D:D

dragutzu8915.01.2008 18:57

dragutz - playmmaker_rulzzz 0-1 =)))

marianb15.01.2008 19:12

etape cand?

EMPORiO16.01.2008 14:48

babardel , playmaker , va astept sa ne jucam restantele ... :D

 

edit: etapa 13(retanta) fifa_emporio v only_babbardel1 2-2

BabBarDeL16.01.2008 15:23

etapa 13(retanta) fifa_emporio v only_babbardel1 2-2 cu ceva (mai mult) bulan :D

EMPORiO16.01.2008 19:27

playmaker, t astept sa ne jucam restantza .... :)

ultrastf16.01.2008 20:58

Meciurile se joaca pana la data de 14 orele seara :) astea fiind ultimele etape afisate

 

 

cred ca au uitat moderatorii si de noi :)

marianb17.01.2008 14:13
Meciurile se joaca pana la data de 14 orele seara :) astea fiind ultimele etape afisate

 

 

cred ca au uitat moderatorii si de noi :)

 

asta e sigur

Nedelcu Narcis17.01.2008 18:05

mai bagati si voi etape anul asta??

EMPORiO17.01.2008 19:50

Etape noi ?

marianb18.01.2008 17:45

etape!!!!!!!!!!!!!!

dragutzu8919.01.2008 11:34

ce-aveti ma toti ati innebunit? =)) aveti rabdare!

i0nutz8319.01.2008 18:53

4 etape postate. scuze in numele lui Dragoshel.

Clasament, maestre :) urgent !

ultrastf19.01.2008 22:03

ETAPA 18

 

 

ultrastf v savubogdanus ..... 3-2

ManiaCU20.01.2008 02:40

Dragosele , tre sa muncesti tare ca sa te iertam. Etape si clasament in fiecare zi :P + ca trebuie sa intretii si atmosfera pe forum... offf grea viata asta de moderator :D

crist3a20.01.2008 08:00

sper sa nu ma insel....dar marinescu_alin2006 nu mai e si in locul lui e fifa_emporio nu?? ca am 2 meciuri cu el;))

marianb20.01.2008 13:39

etapa 19: marian_bolohan v lumm_01 3-0

etapa 17: marian_bolohan v nanu_a2008 0-1

etapa 18: nanu_a2008 v marian_bolohan 0-0

EMPORiO20.01.2008 14:31
sper sa nu ma insel....dar marinescu_alin2006 nu mai e si in locul lui e fifa_emporio nu?? ca am 2 meciuri cu el;))

fifa_emporio e in locul lui marinescu_alin2006 ... ;)) :D

Nedelcu Narcis20.01.2008 14:47

Etapa 17

 

marian_bolohan v nanu_a2008 0-1

 

 

Etapa 18

 

nanu_a2008 v marian_bolohan 0-0

ultrastf20.01.2008 15:03

FAC ASTA pentru A USURA MUNCA MODERATORULUI LA ALCATUIREA CLASAMENTULUI (ma si laud un pic cu rezultatele :D)

 

etapa 1. ultrastf v tuscacristea......4-2

etapa 2. reebook_nr1 v ultrastf.......1-1 asta s-a retras intre timp .. ramane acelasi rezultat??

etapa 3. ultrastf v frangeti_razvan...1-0

 

etapa 4. dragutzu_89 v ultrastf.......1-5

etapa 5. ultrastf v adinutza_bertha...3-1

etapa 6. marinescu_alin2006 v ultrastf.0-1

 

etapa 7. ultrastf v nanu_a2008.........2-0

etapa 8. ultrastf v catalin_dobre2006..3-1

etapa 9. guerilla_cristiano v ultrastf.0-3

 

etapa 10. ultrastf v laurentiu_state...5-1

etapa 11. lumm_01 v ultrastf...........1-4

etapa 12. ultrastf v marian_bolohan....3-2

 

etapa 13. julica_maniaku v ultrastf....1-3

etapa 14. ultrastf v only_babbardel1...amanat de el

etapa 15. playmaker_rulz v ultrastf....0-1

etapa 16. ultrastf v Diavolo_Dany......1-0

 

etapa 18 ultrastf v savubogdanus......3-2

micutZu' Deni20.01.2008 18:09

Am ajuns in retur .... da clasamentu unde e ??:(((

EMPORiO20.01.2008 19:18

Etapa 17

 

tusacristea v fifa_emporio 1-4

 

Etapa 19

 

savubogdanus v fifa_emporio 2-5

Nedelcu Narcis21.01.2008 11:26

Etapa 19

 

frangeti_razvan v nanu_a2008 0-3

Nedelcu Narcis21.01.2008 15:24

Etapa 20

 

nanu_a2008 v lumm_01 2-0

«191011121318»