FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«18910111218»
EMPORiO10.01.2008 20:59

Etapa 8 - Restanta

 

guerila_cristiano v fifa_emporio 0-3 ( retras )

-=Danny=-10.01.2008 21:49

Etapa 1 : guerilla_cristiano v Diavolo_Dany - Nu am dat de el nici pana acum :D

 

Etapa 11 : Diavolo_Dany v reebook_nr1 - Nu am dat nici de el , Ionutz mi-a zis ca o sa castig cu 3-0 ... :D

 

Etapa 12 : frangeti_razvan v Diavolo_Dany - Baiatu mi-a zis ca s-a retras ... si tot Ionutz mi-a zis ca o sa castig la masa verde .

 

Etapa 13 : Diavolo_Dany v dragutzu_89 - 1-3 , puteam sa fac macar un egal , ca a fost un meci echilibrat , da defensiva mea gaurita a facut diferenta ... :P

 

Etapa 15 : Diavolo_Dany v marinescu_alin2006(fifa_empior) 2-2 ... mare MAre noroc pe capul meu , asta din cauza ca a dat baiatu host :))

 

Etapa 16 : ultrastf v Diavolo_Dany ... Dumnezeu cu mila ... sa vezi ce bataie imi da ultras ... :-SS

 

 

PS : Chiar astept cu nerabdare clasamentu ala .... nu trebuie sa aiba toate detalile (cum ar fii mecuri castigate , pierdute etc. ) , da sa fie acolo punctele :D

dragutzu8911.01.2008 08:40

reebook_nr1, savubogdanus, playmaker_rulz sau only_babbardel1 ... e vre-unul din ei retras? ;;) si dak nu ... unde sunt? :))

@dragoshel: ai vrea sa pui care e retras la echipe program divizia B ... cand ai timp?

Nedelcu Narcis11.01.2008 08:54

Etapa 11 guerilla_cristiano v nanu_a2008 0-3

 

Etapa 14 nanu_a2008 v reebook_nr1 3-0

 

Etapa 16 nanu_a2008 v frangeti_razvan 3-0 RETRASI toti!!!

dragutzu8911.01.2008 10:05

etapa 14: dragutzu_89 v savubogdanus 2-2 :|

etapa 16: dragutzu_89 v reebook_nr1 3-0

EMPORiO11.01.2008 11:57

Etapa 16

 

fifa_emporio v savubogdanus 2-3

ultrastf11.01.2008 12:20

etapa 9 (restanta)

 

guerilla_cristiano v ultrastf ...... 0 - 3 (retras)

marianb11.01.2008 13:00

etapa 7: marian_bolohan v reebook_nr1 3-0

etapa 8: frangeti_razvan v marian_bolohan 0-3

ultrastf11.01.2008 16:43

etapa 13.

 

julica_maniaku v ultrastf....1-3

 

etapa 16.

 

ultrastf v Diavolo_Dany......1-0

BabBarDeL12.01.2008 14:00

Nu m-am retras ! As vrea sa imi aman etapele pana revine netul la normal , ca de cateva zile nu mai merge deloc bine :(

Playmaker12.01.2008 14:08

etapa 10

 

 

reebook_nr1 v playmaker_rulz 0-3

 

joc si cu cei care mi-au lasat offline diseara cand ajung aksa sper :D

Nedelcu Narcis13.01.2008 13:29

Etapa 15

 

 

lumm_01 v nanu_a2008 0-2

crist3a13.01.2008 16:25

Etapa 13

tuscacristea v reebook_nr1 3-0

Etapa 14

frangeti_razvan v tuscacristea 0-3

 

Am intzeles ca s-au retras amandoi....Daca gresesc corectati-ma:D

EMPORiO13.01.2008 18:17

playmaker_rulz, te astept maine sa ne jucam meciul ... sunt acasa dupa ora 14:30 - 15:00 ... sper sa ne sincronizam...

dragutzu8913.01.2008 20:16

io nu dau de ceilalti doi cuc are ami am etapa , playmaker_rulz si baabrdel... amanati-mi

Playmaker13.01.2008 21:02

emporio a amanat el am vazut cu ceilalti vreau si eu amanare pls, net de 2 lei...:(

ronaldo_020113.01.2008 21:19

POate daca postez aici vezi!!!!!!lumm_me avem meic in cupa da un buzz cand ma vezi on si hai sa jucam meciul!!!!!

geegee2114.01.2008 11:15

Restantele:

Etapa 2 savubogdanus v guerilla_cristiano 3-0

Etapa 12 reebook_nr1 v savubogdanus 0-3

+

Etapa 14 savubogdanus v frangeti_razvan 3-0

 

Pe adinutza_bertha nu am vazut-o pe mess de ceva timp. Oricum cer amanare . Sper sa nu mai avem inca pe cineva retras

ultrastf14.01.2008 11:22

cei cu care mai am etape sper sa fiti azi dupa ora 18 daca se poate ..

crist3a14.01.2008 12:19

adinutza_bertha.... mai am de jucat etapa.... n-am vazut-o pe mess de vineri....daca nu postez rezultatul cu ea pana diseara....cer amanare.........ASTEPT Noile Etape:D:D:D

EMPORiO14.01.2008 12:38
emporio a amanat el am vazut cu ceilalti vreau si eu amanare pls, net de 2 lei...:(

 

eu n-am nimic impotriva dak amanarea e in contul tau ...

ManiaCU14.01.2008 15:42

Et 16: laurentiu_state v julica_maniaku 0-0

Et 15: julica_maniaku v guerilla_cristiano 3-0 (din cate vad e retras)

catalin_dobre2006 ... e retras sau activeaza ? :) ca nu dau de el

ultrastf14.01.2008 17:05

etapa 14. ultrastf v only_babbardel1... nu poate sa joace din cauza la net .. a zis ca isi amana etapa

etapa 15. playmaker_rulz v ultrastf.... si-a amanat etapa.. net prost ..

EMPORiO14.01.2008 18:41

fifa_emporio v only_babbardel1 -> amanare in contul lui ...

fifa_emporio v playmaker_rulz -> amanare in contul lui ...

ultrastf15.01.2008 17:01

etapa 15.

 

playmaker_rulz v ultrastf ........... 0-1

«18910111218»