FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«167891018»
Nedelcu Narcis24.12.2007 11:49

fratilopr terminati si voi etapele alea de jucat ca ne apuk 2009 asa!!!! cand vom avea etape noi si un clasament?

Dragoshel24.12.2007 16:53

V-am mai pus niste etape, clasament, cand vin si io acasa dupa sarbatori....

-=Danny=-24.12.2007 17:57

Pai si nu avem si noui pauza de campionat intre craciun si pana 1-2 saptamani dupa revelion ??:|

i0nutz8324.12.2007 18:03

E pauza pana dupa Sf. Ion (7 ian).

ultrastf24.12.2007 20:45

etapa 11. lumm_01 v ultrastf...........1-4

stelistub25.12.2007 17:08

Offf nu mai am rabdare sa intru si io.

crist3a26.12.2007 15:08

nanu_a2008 - tuscacristea 0-1 :D:D:D:D

crist3a26.12.2007 18:42

tuscacristea - diavolo_dany 1-0 :D:D

crist3a26.12.2007 19:20

trebuia puse si la noi pana in etapa a 15-a:) ca ma plictisesc rau:)))....se pun iar etape cand incepe scoala:)))

ultrastf28.12.2007 19:24

etapa 12.

 

ultrastf v marian_bolohan....3-2

 

sper sa termin fara infrangere.. ..

crist3a28.12.2007 21:07

savubogdanus - tuscacristea 2-3 ;;)

geegee2128.12.2007 21:44

Etapa 10

 

nanu_a2008 v savubogdanus 2-2

ultrastf30.12.2007 17:44

etapa 10.

 

 

ultrastf v laurentiu_state... 5-1

-=Danny=-02.01.2008 13:56
etapa 10.

 

 

ultrastf v laurentiu_state... 5-1

 

Cred ca laurentiu nu era in forma buna ..... :D

 

 

LE :Vrea un amic de-al meu sa se inscrie in campionat , si ar vrea sa ii ia locu lu fatigel_razvan (care s-a retras) , si ionut mi-a zis ca nu i-a gasit inlocuitor . Id lui e : zz3k3 , si mi-a zis el ca l-a batut pe ultrastf cu 4-0 si 2-1 .... si a zis ca daca e sa il testati :) .

dragutzu8902.01.2008 17:03

craciun fericit. m-ai lasati=o naiba de fifa ca e [pauza! :))

geegee2102.01.2008 19:01

Etapa 7 (Restanta)

 

only_babbardel1 v savubogdanus 2-4

 

 

A inceput bine 08 :)

ultrastf02.01.2008 22:26
Cred ca laurentiu nu era in forma buna ..... :D

 

 

LE :Vrea un amic de-al meu sa se inscrie in campionat , si ar vrea sa ii ia locu lu fatigel_razvan (care s-a retras) , si ionut mi-a zis ca nu i-a gasit inlocuitor . Id lui e : zz3k3 , si mi-a zis el ca l-a batut pe ultrastf cu 4-0 si 2-1 .... si a zis ca daca e sa il testati :) .

 

LOL daca m-a batut pe mine iti dai seama ce tare e :)) .. ma faci vedeta fara sa vreau :) imi aduc aminte cand am jucat cu el .. nu pot sa zic ca e slab. dar a fost doar un amical =)) nici nu ma agit sa apas prea tare pe taste . Cu o mana jucam cu una butonam telecomanda de la TV :)) . In plus mai juca si cu Barcelona si eu cu Villareal . Sa il vedem la treaba cu echipe mai mici . ;) hai bafta

crist3a03.01.2008 18:37

As vrea sami schimbatzi id-ul din program....id-ul vechi tuscacristea nu-l mai pot folosi ....noul id e yamasha_tusca....Multumesc;)

-=Danny=-03.01.2008 18:58

Pe mine m-a facut cu 6-0 ... ce e drept tot cu formatia de mi-ai dat tu 8-0 .... sau 9-0 ?? :huh:

stelistub03.01.2008 21:06

Ho ce batai luasi;))

i0nutz8305.01.2008 11:04

@crist3a: se rezolva !

BabBarDeL05.01.2008 12:51

Acum am ajuns si eu acasa . Astept pe toti cu cei care nu am jucat etapele sa ma contacteze , pentru ca nu mai stiu cu cine am jucat si cu cine nu !

 

ps : La multi ani si un an nou mai bun (inclusiv Stelei) !

-=Danny=-06.01.2008 20:39

Propun ca intre tur si retur sa fie facut un clasament , decat cu punctaju :D

i0nutz8306.01.2008 21:04

Si eu care voiam sa-l fac dupa kg userilor ..

Nedelcu Narcis07.01.2008 11:56

fratilor cand incepem si noi sa mai jucam?ca e cam mare pauza vad....guerillacristiano ala cu care mai am de jucat nu a intrat niciodata pe mess de vreo 3 saptamani.

«167891018»