FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«15678918»
EMPORiO18.12.2007 17:28
:)
i0nutz8318.12.2007 17:30

Frumos ar fi sa il asteptam, urmeaza vacanta pentru toti nu doar pentru el..

dragutzu8918.12.2007 17:34

etapa 8: dragutzu_89 v lumm_01 1-2 bravo, nu ma asteptam :))

Franki19.12.2007 08:38

imi pare nespus de rau dar ma retrag de pe forum ca nu pot face fata pe mai multe frounturi.. bafta celor care organizeaza acest campionat.!

mihai141119.12.2007 09:28

si de ce te-ai mai inscris vere?

ManiaCU19.12.2007 09:47

Cu reebook am meci si in camp si in cupa insa el nu da niciun semn de viata. I-am dat add pe mess , asta acum 5 zile ... nimic , i-am dat si mesaj privat... iar nimic. Ma tem ca va pierde meciurile la masa verde ... nu ca m-ar deranja asta.

BabBarDeL19.12.2007 10:16

Vineri plec pentru 2 saptamani asa ca as vrea sa joc azi meciurile pe care le mai am !

 

Si inca o rugaminte : in topicul unde sunt afisate etapele ! Rog daca nu scrieti si scorurile meciurilor jucate, va rog macar meciurile jucate , ca am fost putin ocupat si acum nici nu stiu cu cine terbuie sa joc !

 

Rog sa fiu contact de cei cu care am etapa ! Doar acum ! In rest ii voi contacta eu !

marianb19.12.2007 14:35

nu dau de reebook

EMPORiO19.12.2007 15:56

Etapa 7

catalin_dobre2006 v fifa_emporio 1-2

 

si vine si prima mea victorie in campionat ... :D

Nedelcu Narcis20.12.2007 18:15

Etapa 8

 

nanu_a2008 v Diavolo_Dany 1-0 cand va fi reactualizat clasamentu?

Playmaker20.12.2007 18:37

ETAPA 7

 

playmaker_rulz v Diavolo_Dany 3-0 deci..

 

numai e d actualitate se pare :D

luchingo22.12.2007 07:22

Nu am reusit sa ma sincronizez ! Si astazi plec pentru. cateva zile ! Cer amanarea etapelor 7,8,9!

i0nutz8322.12.2007 08:09

Done ;)

stelistub22.12.2007 12:18

Nu crezi ca meciurile se pot juca si mai repede ?Cu atatea amanari.....

i0nutz8322.12.2007 14:58

Nu, nu cred, atata vreme cat vin Sarbatorile ...

Playmaker22.12.2007 15:47

ETAPA 9

 

playmaker_rulz v tuscacristea 1-1

 

c sa faci la acest genial joc in care skpi d 9 ori singur cu portaru si apara tot

crist3a22.12.2007 15:56
ETAPA 9

 

playmaker_rulz v tuscacristea 1-1

 

c sa faci la acest genial joc in care skpi d 9 ori singur cu portaru si apara tot

 

si eu n-am scpat de 9 ori singur cu portaru si am ratat:))).... oricum amandoi am dat golurile din niste faze care nu anuntzau nimic

Playmaker22.12.2007 16:18

ETAPA 8

 

savubogdanus v playmaker_rulz 1-2

Playmaker22.12.2007 17:55

ETAPA 7

 

playmaker_rulz v Diavolo_Dany 1-0 era echitabil un egal am jucat cam slab :D

-=Danny=-22.12.2007 19:39

Diavolo_Dany - Savubogdan = 2-0 . El host , a avut multe ocazii , multe barii da asta a fost soarta partidei :P

 

PS : Clasament ??:D

crist3a23.12.2007 12:07

cand se afiseaza etapele urmatoare?:P ..... si acum pui mai multe etape nu? ca sa jucam pana la anul:P

ultrastf23.12.2007 13:05

etapa 9. guerilla_cristiano v ultrastf.

 

am inteles ca e plecat ..in vacanta ... a dat mass si a zis " sa trecem toti care avem meci cu el victorii pentru noi." In fine .. dau si eu dovada de caracter o data in viata si cer amanarea in contul meu. Nu de alta da prea ma credeau unii scandalagiu la inceput si pus pe rele. :) Uitati ca fac si o fapta buna !!! :))

 

P.S cu toate ca risc sa iau bataie .. ca joaca destul de bine din ce imi amintesc eu ;)

8bc2f4012fcb9596c3392b993ee18ba4.jpg

EMPORiO23.12.2007 20:45

cum rezolv si eu problema cu download`ul fisierului ??? ca nu mere si nu stiu dc ??

:steag_steaua_ro:

i0nutz8323.12.2007 20:49

Din cate stiu, dragoshel e la tara. Vedem zilele astea cum facem cu etapele ...

Paradise_Lost23.12.2007 22:23

mai am de jucat:

 

Etapa 5: laurentiu_state v reebook_nr1

Etapa 8: adinutza_bertha v laurentiu_state

 

de reebook_nr1 nu am dat niciodata pana acum si i-am tot trimis mesaje de m-am plictisit asadar

laurentiu_state v reebook_nr1 - 3 - 0 : daca se accepta bine, daca nu, sa ma anuntze el cand vine si joc, nu-i problema

 

cu adinutza_bertha >> am inteles ca a amanat el, nu prea ne-am sincronizat, asta e... daca nu a amanat el, aman eu :D

«15678918»