FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«14567818»
ManiaCU16.12.2007 20:32

Et 7 : julica_maniaku v tuscacristea 1-1 ... meci frumos , un adversar pe masura :D , joc deschis ... tre sa recunosc ca a avut mai multe ocazii ca mine. Rezultat echitabil

 

@reebook_nr1 tot nu da niciun semn de viata, i-am dat de 2 ori add, mesaje online ... nimic :-??

Lorentzo_77716.12.2007 20:48

Off Topic : Scuze,...,poate cineva sa-mi spuna cum pot si eu sa ma inscriu si cand pot sa ma inscriu ??? va rog frumos,...,multumesc si bafta tuturor !!!

crist3a16.12.2007 20:51

tuscacristea v only_babbardel1 1-0 doamne ajuta prima victorie

catalin_dobre200616.12.2007 22:18

adinutza_bertha..te astept sa jucam restanta.Multumesc pentru amanare!am fost plecat acasa..

Nedelcu Narcis17.12.2007 10:16

marinescu_alin2006 te astept sa jucam restanta eu o sa fiu mai tot timpul pe mess saptamana asta asa ca intra sa jucam ca pana acu nu te-am gasit niciodata!

ultrastf17.12.2007 11:03

etapa 7. ultrastf v nanu_a2008......... 2-0

i0nutz8317.12.2007 11:28
Off Topic : Scuze,...,poate cineva sa-mi spuna cum pot si eu sa ma inscriu si cand pot sa ma inscriu ??? va rog frumos,...,multumesc si bafta tuturor !!!

 

Noi inscrieri se vor face la sfarsitul acestui sezon, adica dupa Sf. Ion. Vei gasi pe aceasta sectiune a forumului un topic special destinat inscrierilor, unde iti vei putea lasa id-ul de YM.

tzepelea17.12.2007 11:59

Cu parere de rau imi anunt retragerea din campionat si imi cer scz daca v-am incurcat.Va urez sarbatori fericite si un an nou cat mai bun!

EMPORiO17.12.2007 13:05

Ionutz, dak tzepelea s-a retras, inseaman ca intra in locul lui una din rezerve ?

Nedelcu Narcis17.12.2007 13:40

Etapa 9

 

catalin_dobre2006 v nanu_a2008 1-2

EMPORiO17.12.2007 14:38

Sal ...

Eu l-am inlocuit pe marinescu_alin2006 in campionat... ID meu este: fifa_emporio , va astept sa ne jucam etapele... si restantele... ( dak a avut vreo restanta )

i0nutz8317.12.2007 14:58

Confirm. Decizia a fost luata de subsemnatul impreuna cu Dragoshel.

Bafta, Emporio !

Paradise_Lost17.12.2007 15:22

Etapa 9 laurentiu_state v marinescu_alin2006 (fifa_emporio) 2-0

Etapa 4: tuscacristea v laurentiu_state 1-3 (restantza)

Etapa 7: laurentiu_state v dragutzu_89 0-1 (gol din penalty si am apasat fara sa vreau A .. prost sunt, si nici nu era faza periculoasa)

Etapa 2: Diavolo_Dany v laurentiu_state 0-3 - alt terminat care s-a retras

Etapa 6: frangeti_razvan v laurentiu_state 0 - 3

Etapa 8: adinutza_bertha v laurentiu_state 0 - 1

 

Etapa 10: ultrastf v laurentiu_state 5-1 mi-am luat-o rau de tot :D

 

Revenim :D

 

 

Etapa 5: laurentiu_state v reebook_nr1 3 - 0

 

Mai am de jucat:

Etapa 11: laurentiu_state v catalin_dobre2006

Etapa 12: guerilla_cristiano v laurentiu_state -- pe guerilla nu l-am vazut online, dar...vedem, asteptam

 

de reebook_nr1 chiar nu am dat deloc..... drept uramare, rezultatul e mai sus :D

EMPORiO17.12.2007 15:22

Etapa 9 laurentiu_state v marinescu_alin2006 (fifa_emporio) 2-0

 

 

 

ms i0nutz...

dragutzu8917.12.2007 16:06

etapa 9: marianbolohan - dragutzu_89 1-5 eu sunt si gras si frumos si sunt cel mai norocos

marianb17.12.2007 16:13

@ dragutzu ti-au cam intrat toate bafta in continuare, victorie meritata!

frangeti_razvan si reebook_nr1 nu mi-au dat accept ........

dragutzu8917.12.2007 16:35

etapa 7: laurentiu_state v dragutzu_89 0-1 si cel mai norocooooooooos

Franki17.12.2007 17:55
etapa 7: laurentiu_state v dragutzu_89 0-1 si cel mai norocooooooooos
dak ma bagai in lista iti dadeam. te-am bagat eu adineauri.! lasati minciunile pe aici
dragutzu8917.12.2007 18:24

si dc m-ai citat pe mine =)))

ultrastf17.12.2007 21:18

etapa 8. ultrastf v catalin_dobre2006.. 3-1

luchingo17.12.2007 22:45
ETAPA 6 : adinutza_bertha v catalin_dobre2006 1-0
EMPORiO18.12.2007 12:42

Etapa 5 (restanta)

fifa_emporio(marinescu_alin2006) v nanu_a2008 1-1

i0nutz8318.12.2007 15:04

@emporio: marinescu_alin e retras, lumea stie ca i-ai preluat locul. Nu este necesar sa mai apara id-ul lui pe acest thread. Multumesc !

EMPORiO18.12.2007 17:18

Am inteles, sa traiti :))

i0nutz8318.12.2007 17:19

Sa traim bine ;)

«14567818»