Et 3: julica_maniaku v only_babbardel1 4-3 ... greu , greu , greu ... 100 de ocazii , greu cu finalizarea...
Et 3: julica_maniaku v only_babbardel1 4-3 ... greu , greu , greu ... 100 de ocazii , greu cu finalizarea...
catalin_dobre2006 si marinescu_alin2006 nu da nici un semn de viatza ...... abia de mi-au dat allow in lista | nu i-am vazut niciodata ONLINE
Meciurile se joaca pana luni, 10 decembrie, ora 20.00.
Daca nu dau nici un semn de viata pana atunci pierd meciurile cu 3-0 la masa verde..
@reebook daca ai fi citit foruml ai fi vazut ca am postat ca dobre Catalin isi va juca meciurile asta seara dupa ora 22:00;)
julica_maniaku v only_babbardel1 4-3 ... greu , greu , greu ... 100 de ocazii , greu cu finalizarea...
Si pana la urma mi-ai dat gol in min 88 ![]()
back home
dispus sa joc meciurile cu nerabdatorii!
jucam intre 6 si 9 30 oke??ETAPA 3 : adinutza_bertha v nanu_a2008 1-0
etapa 2: dragutzu_89 v adinutza_bertha 0-0 - s-a aparat pefect ... destul de urat meci
Salut!Am probleme cu net-ul asa ca as dori sa aman etapele pana pe marti,mierucuri!Pica netul din 10 in 10 minuteX(.Multumesc pentru intelegere!
P.S.Rog supervizorul,daca poate,sa ma treaca decat cu o amanare:D...daca nu,poate mai amana cineva dintre adversarii mei:)
AM REVENIT!pot sa-mi joc meciurile...va astept !(am fost acasa si acolo nu am mai avut calculatorul)
V-AM LASAT LA CEI CU CARE AM ETAPE MESAJE PE MESS....asa ca va astept si eu sa va vad ON si sa jucam etapele.. ![]()
Eu ce ma fac ca guerilla_cristiano nu a venit , nu mi-a dat nici mesaj pe mess , nici un semn de viatza ... nimic , si de la 12 la 8 am ore .... si azi e ultima zii ![]()
Cristiano_17 = guerilla_cristiano ?? Atnci o sa astept doua saptamani sa ved ce poare guerila ![]()
@danny: guerilla a postat mai sus, urmareste forumul;
Etapa 1: catalin_dobre2006 v savubogdanus 0-1
ETAPA 1:marinescu_alin2006 v reebook_nr1:2-1
ETAPA 3:marinescu_alin2006 v dragutzu_89:1-1
catalin_dobre2006 - tuscacristea 2-0
Dar meciul a fost sacadat de nenumarate ori de-a lungul partidei. Semnaland acest fapt as dori rejucarea meciului specificand ca n-am avut alta activitate deschisa. In plus jocul a fost host-uit de el, si cred ca trebuia ca eu sa fiu host fiind specificat ca fiind primul in meciul din etapa a 2-a. Astept raspuns. Multumesc!
sa intrebi si pe celalalt cu stelist cu care am jucat ETAPA mai devreme ...tot eu am FACUT HOST si a mers PERFECT.....iar...tu...vii si spui ca vrei sa rejoci.....asa cum mie mi-a mers ti-a mers si tie...
Deci...poate ca tu ai probleme nu eu!eu mi-am rezolvat problemele!
cred ca scorul te deranjeaza...2-0...sa nu uiti! steagro
ma deranjeaza scorul normal...am pierdut...dar am avut si circumstante atenuante....cer in continuare rejucarea meciului.... specific ca si mie in prima etapa mi-a mers perfect desi n-am creat eu.... cer rejucarea cu mine ca host...astept raspuns de la responsabilul pentru Divizia B.... ms nu mai intru in contreverse acum;)
Scuze ca ma bag, dar este imposibil ca cererea ta sa fie indeplinita. E aberant sa ceri ca un meci sa se redispute din cauza conexiunii + ca nu ai cum sa dovedesti acest lucru.
catalin_dobre2006 v reebook_nr1 = min 75 era 1-0 pentru mine s`o deconectat .... the connection with the other player has benn lost
PLUS ka a mers praf......omu` asta sigur are probleme cu netu` si se pare ka nu sunt singuru kaare zice asta....deci ? i0nutze asteptam parerea ta ...
@crist3a cererea este respinsa,
1 nu ai cum dovedi(cum a zis si RobYnho )
2 daca tu trebuia sa faci hostul de ce nu ai cerut lui asta inainte sa incepeti meciul.
Scorul ramane catalin_dobre2006 - tuscacristea 2-0
am jucat si cele 15min ramase si a fost 0-0
deci 0-0 + 1-0 = 1 - 0
catalin_dobre2006 v reebook_nr1 = 0 - 1
nu stau sa ma cert sau sa-mi bat capul cu UN COPIL PE MSSENGER!
Am avut probleme de conexiune...in ultimele 2 etape pe care le-am jucat...sau poate au fost de vina ambele parti...dar...Dmnu. Reebook a jucat cum a avut el chief...in min 75 a iesit intentionat din joc...ceea ce nu vrea sa recunoasca el,pentru ca aveam lovitura libera de la 20-max 25M,ceea ce insemna o faza periculoasa pentru poarta lui!am rezucat cele 15 min ...I-am spus innainte pe messenger sa-m dea din nou lovitura libera...nu a vrut...deci....CZ E ca E UN COPIL EL...EU AM 20 ANI...SI NU MA CERT CU COPII..poate disperati de jocurile pe calc...AM INCHEEAT!
Nu cred ca are sens sa intram in polemici. Am lasat host la alegere, pentru a impaca pe toata lumea. Cred ca logic si normal este sa se discute acest aspect inaintea meciului, nu dupa. In plus, daca conexiunea lasa de dorit, se poate refuza din start disputarea meciului, si amanarea lui pentru o data ulterioara. Problemele legate de o eventuala conexiune instabila se "simt" dupa cateva secunde. E aberant sa ceri rejucare dupa ce s-a jucat un meci intreg, acuzand conexiunea sau mai stiu si eu ce alte pasari calatoare observate in momentul disputarii jocului si considerate aducatoare de ghinion.
Decizia luata de dragoshel este perfect justificata.
@Catalin si cu Reebook, rezultatul va ramane asta momentan pentru ca fiecare veniti cu "acuze" celuilalt.
Dar pe viitor va rog, si cred ca o sa vorbesc su cu Ionut, ca atunci cand un jucator iese din joc, si apare connection lost sau iostu' ce va mai apare, sa faceti un PRINT ecranului.(CTRL + Print Screen, apoi va duceti in paint, dati CTRL + V si salvati poza), iar poza o puneti pe forum ![]()
Alta decizie......... :icon_rolleyes:
Ok, atunci ramane valabil ala cu connection lost..........![]()