da.. Lacatus e clar un antrenor mai bun decat Hagi. remarcam asta si cand scorul era doar 0-0. daca pe vremea lui Hagi, mi-era efectiv greata sa ma uit la un meci al Stelei, acuma mi se pare ok.
pe de alta parte, ma uitam azi la meci si o colega italianca a venit sa vada ce fac. i-am explicat ca e marele derby din Romania, etc. parerea ei: meciul arata ca unul de acum 20 de ani. o intreb de ce si dupa ce sta cateva secunde si analizeaza, zice ca e din cauza tricourilor jucatorilor stelisti. nu stiu ce parere aveti voi, dar dupa gusturile mele, a pune 3-4 culori pe un tricou intr-un model care aminteste de costumele populare e total aiurea.
nu exista chiar nimeni pe langa Becali sa-i spuna ca nu aratam patrioti, ci penibili cand mergem prin Europa cu echipamentul ala? parca Piturca ii spusese asta si din cauza asta s-au certat si a ajuns sa demisioneze....
Singurele lucruri care imi plac la echipamentele astea sunt numerele si numele jucatorilor care sunt scrise mari si foarte frumos
