Derby anost!!!! Cand o sa inteleaga cei adusi de ape tulburi in conducerea Stelei ca o echipa de fotbal paote sa aiba cea mai buna aparare si cel mai bun atac din lume dar fara un mijloc de cinci stele nu faci nici o branza o sa fie Steaua din nou echipa stralucitoare de alta data!!!
Chiar daca s a dat gol cand scriam, problema Stelei ramane aceasi iar daca cei care sunt in masura nu or sa faca nimic noi si echipa o sa sufere in continuare!!!
Forza Steaua!!! Fora Laca!!!!
