tampiti dinamovisti..idioti si retardati...de ce nu-i da afara jandarmeria?
tampiti dinamovisti..idioti si retardati...de ce nu-i da afara jandarmeria?
Am oprit televizorul. Refuz sa ma uit la un meci unde cei ce se autointituleaza "suporteri" opresc partida de trei ori in 10 minute.
Acele persoane instabile psihic care nu inteleg sa nu mai vina cu torte si fumigene la meciuri, care arunca cu obiecte in teren, care inteleg sa-si manifeste "bucuria" oprind partide si suspendand terenuri nu merita titulatura de suporter si respectul nimanui.
SUNT NISTE ELEMENTE DISTRUCTIVE CARE TREBUIE ELIMINATE CAT MAI CURAND CU PUTINTA DE PE STADIOANELE Romaniei.
Chiar in halul asta am ajuns? Sa-i tin partea lui Dragomir? Da-o-n m****i ei de treaba.
Si o mare m**e pentru Jandarmeria care nu si-a facut treaba la intrarea pe stadion.
Am oprit televizorul. Refuz sa ma uit la un meci unde cei ce se autointituleaza "suporteri" opresc partida de trei ori in 10 minute.
Acele persoane instabile psihic care nu inteleg sa nu mai vina cu torte si fumigene la meciuri, care arunca cu obiecte in teren, care inteleg sa-si manifeste "bucuria" oprind partide si suspendand terenuri nu merita titulatura de suporter si respectul nimanui.
SUNT NISTE ELEMENTE DISTRUCTIVE CARE TREBUIE ELIMINATE CAT MAI CURAND CU PUTINTA DE PE STADIOANELE Romaniei.
Chiar in halul asta am ajuns? Sa-i tin partea lui Dragomir? Da-o-n m****i ei de treaba.
Si o mare m**e pentru Jandarmeria care nu si-a facut treaba la intrarea pe stadion.
esti pe dinafara man
Nu jucam nimic fratilor!!!
Nu jucam nimic fratilor!!!
hai ca daDica si Rica gol
Al dreacu` bulan. Nu puteau sa faca si astia transversala mai sus?!?!
Gabi Safta comenteaza pe sport total fm cam o data la 10 min. A zis ca este ca in zilele bune pe Templu. A cerut pe post sa se elibereze peluza in care s-au aruncat fumigene aka sa dea javrele afara.
Baietii joaca de departe cel mai bun meci din anul acesta. Toata ziua m-am perpelit dar acum sunt sigur ca invingem! Forta.
Am si eu o intrebare....de ce nu sare Dica niciodata la cap??
Oare ii e frica sa nu isi rupa iarasi genunchiul?
Nicolita? fotbal? haida de bleah
Din pacate aceasi problema, MIJLOCUL, care trebuie sa creeze nu numai sa distruga!!!! Numai cu daruire si vointa nu se face diferenta, nu se joaca fotbal la nivelul pretentiilor Stelei!!!
Comisiile lui peste, pechinezii sunt la nu stiu cata abatere si nu s a intamplat nimic, cand a fost cazul nostru au sarit toti ca arsi. Ce sa mai!!!!
La puscarie mitica la puscarie la puscarie !!!! Jandarmeria la puscarie jandarmeria sa putrezeasca in puscarie!!!!
Din pacate aceasi problema, MIJLOCUL, care trebuie sa creeze nu numai sa distruga!!!! Numai cu daruire si vointa nu se face diferenta, nu se joaca fotbal la nivelul pretentiilor Stelei!!!
Comisiile lui peste, pechinezii sunt la nu stiu cata abatere si nu s a intamplat nimic, cand a fost cazul nostru au sarit toti ca arsi. Ce sa mai!!!!
La puscarie mitica la puscarie la puscarie !!!! Jandarmeria la puscarie jandarmeria sa putrezeasca in puscarie!!!!
parca nu mai sunt asa increza tor ... si cand il vad si pe Zenga pe banca ....of mi-e putin teama de rezultat ...atat (0-1)
Oricum cu ceva exceptii ma bucura prestatia stelistilor
trebuie sa batem! haide baieti....luptati
Am oprit televizorul. Refuz sa ma uit la un meci unde cei ce se autointituleaza "suporteri" opresc partida de trei ori in 10 minute.
Acele persoane instabile psihic care nu inteleg sa nu mai vina cu torte si fumigene la meciuri, care arunca cu obiecte in teren, care inteleg sa-si manifeste "bucuria" oprind partide si suspendand terenuri nu merita titulatura de suporter si respectul nimanui.
SUNT NISTE ELEMENTE DISTRUCTIVE CARE TREBUIE ELIMINATE CAT MAI CURAND CU PUTINTA DE PE STADIOANELE Romaniei.
Chiar in halul asta am ajuns? Sa-i tin partea lui Dragomir? Da-o-n m****i ei de treaba.
Si o mare m**e pentru Jandarmeria care nu si-a facut treaba la intrarea pe stadion.
Frate arunca-l pe geam ca esti depasit de situatie....
Ce sa faci...problema tipica a naturii umane...cand vrei sa il luminezi pe un prost ii devii dusman..cum ar putea jijiotu sa aduca jucatori mai destepti ca el ? Totusi prin ceata e si un aer optimist ... si cu Nicolita sau Lovin ar putea castiga azi pentru ca si la dinamovisti sunt cativa pe care ii 'ador' ![]()
Lovinho e total pe dinafara. Nu mai este brazilianul cu care ne obisnuisem pana acum si cu pasele cu calcaiul.. Pacat.
A mai apus o stea!
Stiti cum au intrat jegosii aia de la Dinamo cu tortele.
Au fost imbracati membrii galeriei in uniforme BGS si au intrat pe stadion cu torte.
totul va fi bine!
In seara asta Dumnezeu va fi Stelist! meritam asta!
Stiti cum au intrat jegosii aia de la Dinamo cu tortele.
Au fost imbracati membrii galeriei in uniforme BGS si au intrat pe stadion cu torte.
ai vazut cum s-a dezbracat unu si a aruncat triocoul?????/
ca eu da..
ai vazut cum s-a dezbracat unu si a aruncat triocoul?????/ca eu da..
da i-a vazut toata lumea dar sa vedem daca o sa pateasca ca celelalte galerii sau beneficiaza de tratament special
A iesit Nicolita batem sigur !
A iesit Nicolita batem sigur !
![]()
Dinamo joaca ca o ciuperca otravita. Trebuie neaparat sa profitam!!!
Daca ar avea Croitoru o farama de creier ,ar fi un jucator bunicel!...
Dinamo joaca ca o ciuperca otravita. Trebuie neaparat sa profitam!!!
RICA GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Urmeaza si Dica!!!
Mereu am sperat in Neaga!!! :X :X :X :X :X